nasiona marihuany

HErbata z liści konopi

Wyszukiwarka Forumowa:

Robson85

New member
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
2
Buchów
0
Witam. Czy orientuje się ktoś w temacie herbaty z suszonych liści konopi? Chodzi mi o to czy aby móc bez obaw pić taką herbatę to czy muszą to być liśćie z uprawy BIO? Niebbawem mam swoje pierwsze zbiory, choduję odmiane [FONT=&quot]White Widow nawożę ją nawozami c[/FONT][FONT=&quot]anna i zastanawiam się czy moje liście będą się nadawały na herbatkę zależy mi na właściwościach CBD[/FONT]
 

pablopablo

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2016
Postów
214
Buchów
0
A ma ta WW w sobie coś CBD w ogóle? Z gówna bata nie ukręcisz.
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Pytanie czy cbd, ekstrachuje się do wrzątku, jeśli thc tego nie robi?
Po to się robi flush żeby wypłukać nawozy.
 

Robson85

New member
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
2
Buchów
0
Coś tam CBD niby ma ale nie jest to podane w procentach niestety a tu daje link do opisu tego nasionka https://www.royalqueenseeds.pl/122-white-widow.html

---------- Post Zaktualizowany 10:44 ---------- Data pierwszego postu 10:35 ----------

Wydaję mi się że tak ponieważ są dostępne na rynku Herbaty z konopi które podobno wpływają pozytywnie na cały układ nerwowy pozwalają się uspokoić i odstresować a to chybba załuga CBD czytałem wiele komentarzy i ludzie bardzo to chwalą ale nie znalazłem nic na temat jak zrobić taką heratę samemu. Alę dzięki za podpowiedź Flush bo o czymś takim nie słyszałem jeszcze a to dlatego że świeży w tym wszystkim jestem I już zabieram się za szukanie jak się to robi :)
 

pablopablo

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2016
Postów
214
Buchów
0
Czyli te herbatki ze sklepów to ściema. Pięknie, ku**a, pięknie.
 

Ciasto

Murzynek
Rejestracja
Mar 26, 2017
Postów
325
Buchów
0
Czyli te herbatki ze sklepów to ściema. Pięknie, ku**a, pięknie.

Nie do końca ściema. Zawierają CBDA które też ma jakieś właściwości lecznicze. Z tym że tylko CBDA się rozpuszcza. Z tego wynika że herbatki nie są oszukane. Dla zwykłych zjadaczy chleba którzy nie mają pojęcia jak najbardziej na +. Dla coś wiedzących niestety ale nie :)
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Bawarke sobie zrob to moze cos podziala:)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół