nasiona marihuany

Cannazym - opłacalny wydatek?

Wyszukiwarka Forumowa:

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Witajcie. Nurtuje mnie ostatnio jedna myśl. Czy opłaca się kupować Cannazym? Czy stosujecie/stosowaliście ten preparat? Są po nim zadowalające efekty czy może to tylko wymysł producenta i jest niezbędny.
Niedługo będę zamawiał litrowy rhizotonic i cannaboost i zastanawiam się czy dokupić cannazym czy obejdzie się bez niego.
Na forum znalazłem sporo wypowiedzi osób ale nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Wiele osób piszę że jest niezbędny, drudzy jednak stosują i ciężko coś z tego wywnioskować.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Obejdzie sie bez smialo. Nie spodziewaj sie po nim cudow i mega przyrostu masy roslin.
Rozklada on martwe resztki korzeni i przydaje sie jeśli chcesz np. kokos uzywac wtornie.
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Dzięki. Tak też myślałem. Stosuję ziemię canna terra professional, wymieniana przy następnym grow więc nie ma sensu żebym używał tego specyfiku.
 

narcos

Well-known member
Rejestracja
Maj 29, 2016
Postów
56
Buchów
1
w ogole te wszystkie nowozy po za paroma wyjątkami, to placebo. kupujesz, lejesz, oczekujesz cudów, a dostajesz, pożółkłe liście, po blokowane rośliny i rozjechane ph. efekty przy samym podlewaniu wodą bedą podobne jak nie lepsze(patrz np fotorelacje napalm in the grow), a ile $ zostaje w kieszeni to juz nie mówie.

uogólniam, wiem, chociaz sam leje nawozy :)

zeby nie bylo ,ze offtop, to olej to i zainwestuj w mikoryze, chociaz gołym okiem widać,ze korzenie mają się lepiej .
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Wiesz to sa jeszcze enzymy i witaminy wzbogajacyce podloze ale jakos bez tego specyfiku tez ladnie rosna.
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6


---------- Post Zaktualizowany 20:22 ---------- Data pierwszego postu 20:20 ----------

w ogole te wszystkie nowozy po za paroma wyjątkami, to placebo. kupujesz, lejesz, oczekujesz cudów, a dostajesz, pożółkłe liście, po blokowane rośliny i rozjechane ph. efekty przy samym podlewaniu wodą bedą podobne jak nie lepsze(patrz np fotorelacje napalm in the grow), a ile $ zostaje w kieszeni to juz nie mówie.

uogólniam, wiem, chociaz sam leje nawozy :)

zeby nie bylo ,ze offtop, to olej to i zainwestuj w mikoryze, chociaz gołym okiem widać,ze korzenie mają się lepiej .


Nie chce się wymądrząć ani nic z tych tych rzeczy, ale Napalm pisał, przecież, że kupił dobrą ziemię z gotowym nawozem, w sam raz aby rosliny mogły pobierać z niej składniki. Więć to nie jest tak, że on nic nie używa, po prostu kupił ziemię z rozłożonym juz nawozem i to załatwiło sprawę, że nie musi teraz podlewać nawozami :p
 

cocaa

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2011
Postów
187
Buchów
0
Przy organice nie potrzeba, przy mineralnych polecam i mowimy o glebie bo coco oczywiscie tak :)
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
Nie chce się wymądrząć ani nic z tych tych rzeczy, ale Napalm pisał, przecież, że kupił dobrą ziemię z gotowym nawozem, w sam raz aby rosliny mogły pobierać z niej składniki. Więć to nie jest tak, że on nic nie używa, po prostu kupił ziemię z rozłożonym juz nawozem i to załatwiło sprawę, że nie musi teraz podlewać nawozami :p

no dokladnie tak .. bo jak bez jedzenia? on ma je w ziemi,az za duzo
ale.. ja tam wole miec kontrole nad karmieniem a nie przeladowane nawozem,popalone rosliny przed zbiorem :freak2:


cannazym...hmm..jak przestalem go urzywac to lepiej roslo,hehe,takie moje spostrzezenie ;)
 

Skagen

Smoke Buddah
Rejestracja
Sty 20, 2016
Postów
237
Buchów
1
Dokładnie, skusiłem się na cannazym i zero widocznych efektów. Nie warto!
 

lenos

Banned
Rejestracja
Gru 29, 2016
Postów
95
Buchów
0
Jest tak że pojawił sie rynek i ludzie którzy chcą zarobić na tym rynku i wymyslają różne niepotrzebne pierdoły, wlewają do ładnych buteleczek i dają opis który ma zachęcić do zakupu, a frajer czyta i wieży że po tym rośliny będą lepsze/zdrowsze/silniejsze/większe. Może być tak że w tych buteleczkach jest zwykła woda zabarwiona z dodatkiem jakiegoś atraktoru zapachowego.
Chłopy na wsi nie stosują żadnych takich pierdół a rośliny im rosną że hej.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
pewnie sporo racji w tym

Chłopy na wsi nie stosują żadnych takich pierdół a rośliny im rosną że hej.

ale chlopy na wsi,w wiekszosci, napierdzielaja chemie tonami
 

lenos

Banned
Rejestracja
Gru 29, 2016
Postów
95
Buchów
0
pewnie sporo racji w tym



ale chlopy na wsi,w wiekszosci, napierdzielaja chemie tonami

Oczywiście że tak, ale chłop używa tego co mu potrzebne a nie tego co pisze że po tym będzie rosło za***iście dobrze.
Popatrzcie na Maroko czy na Jamajke, czy growerzy tam oni używają jakichś enzymów czy stymulatorów, oni zapewne nie wiedzą co to wogóle jest, a palenie mają pierwsz klasa.
Ps. Maroko jest największym producentem haszyszu na świecie. Oni mają problem żeby podlać swoje rośliny bo jest tam bardzo mało wody, a co dopiero mówić o jakichś enzymach czy boost'ach.
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
Wez pod uwagę, strefę w której uprawiają, słońca tam dużo i promieniowania uvb znacznie więcej! Poza tym na pewno używają nawozów, zapewne organicznych, kompostu, odchodów zwierzęcych, glebę trzeba urzyzniać itp.


Ale jest trochę racji w tym co piszesz, niektóre preparaty nie róznią się niczym od tych tanszych, po prostu ktoś wykreował markę i trzepie kasę

Choć akurat nawozy Canna są dobre, nie raz nie dwa stosowałem! Odpowiedz nie tyczy się preparatu Canaazym bo tego nie używałem...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół