nasiona marihuany

[SEZ/SEMIAF/AF] Pod holenderską chmurą!!! RQS GGS Orion Warr Bebook

Wyszukiwarka Forumowa:

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
WITAM!!!
Sezon 2017 czas zacząć!!! Holenderska pogoda troszkę inna niż w PL i mam nadzieje, że pierwsze trzy pestki nie będą "wyrzucone w błoto".

Nasiona:

Royal Queen Seeds:
- Northern Light Auto Feminise 3x
- Royal AK Automatic Feminise 3x


Bebook Flavour:
- Black Haze x Bebook Special Auto Feminise 1x


Grzech Grow Seeds:
- Ambrosia x Guerilla Gold Feminise 1x
- Guerilla Gold x AK 47 Półautomat 1x
- Guerilla Gold x Auto Mazar Półautomat 1x
- Guerilla Gold x Northern Light Półautomat 1x
- Master Sativa Feminise 4x


Warr Seeds:
- JackBerry Feminise 1x


Orion
- Easy Sativa 4x


Nie wiem czy wszystkie wysadzę, ale taki jest wstępny plan. Wszystko będzie podzielone na kilka spotów. Czas wysiewu też będzie rozłożony w czasie. Jak dla mnie najbardziej ekscytujący będzie spot podwórkowy i próba bicia rekordu zbiorów z zeszłego roku. Na podwórku znajdą się dwa automaty od RQS: Northern Light i Royal AK, oraz półauto od Grzecha GGXAK 47.


Nawozy:

- Ferro Bio Roots
- Canna Terra Vega
- Canna Terra Flores
- Canna Cannazym
- Canna PK 13/14
- Canna Boost


Na początek zaczniemy spot leśny. Będą to 2x Easy Sativa i 1x Master Sativa. Miejscówka o średnim naświetleniu, ale myślę, że parę gram z tych trzech krzaków zbiorę. Ziemia wszędzie spotowa, wymieszana z dolomitem i czymś o sporej zawartości N-P-K. Pestki 8.04 poszły na waciki następnego dnia wieczorem były już w ziemi. Jedno nasionko Oriona pękło, ale kiełek nie chce rosnąć - dziwna sprawa. Jak do jutra nic nie będzie to wrzucam nowe. Na początek będę wspomagał się "respiratorem". Mały box zrobiony tylko na pierwsze dwa tygodnie krzaków. Światło dają dwie żarówki cfl co w sumie daje 2920 lumenów. Na początek powinno starczyć. Światło 20 godzin i 4 ciemni. Jeżeli pogoda będzie sprzyjająca to oczywiście będą stały pod słońcem. Na miejscówkę, planowo, polecą 23 kwietnia.

To by było chyba na tyle. Wrzucam pierwsze fotki i zapraszam do obserwowania, i komentowania.





 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Nie wiele się zmieniło, ale up'a zrobię.

Ogólnie rosną spoko, trochę się wyciągnęły, ale światło nie jest idealne. Dwie rosną, a trzecią dalej kiełkuje, Easy Sativie jakoś słabo to idzie. Co prawda to gratisy, ale nie powinny odbiegać jakością. Dzisiaj miały pierwsza kąpiel w prawdziwym słońcu, niestety pogoda nie pozwala na częstsze wystawianie na out. Cały czas deszcz i zachmurzone.

W tych wyrośniętych też jakoś słabo się liście kształtują. Zastanawiam się czy to nie wina wiatraka mieszającego, wiejącego bezpośrednio na krzaki. Przeglądałem parę postów i ktoś pisał, że nie ma to złego wpływu, a wręcz przeciwnie, łodyga umacnia się przed wiatrem.

Jak ktoś się orientuje co może być przyczyną zniekształconych liści to chętnie poczytam?! W tamtym roku coś podobnego miałem na początku z AutoMazarem, może to po prostu geny. Zobaczymy jak dalej się będą rozwijać.




GGS Master Sativa



Orion Easy Sativa i tu widać zniekształcenia.

 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Może to wina genów ...

Będę zaglądał :)

Powodzenia
Pozdrawiam
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Siema!!!

Akcja dalej dzieje się w boxie.



Wszystkie panny są już w ziemi.



Czekam jeszcze aż wyjdą 2x MasterSativa, AmbrosiaxGG i EasySativa. Na tą ostatnią nie liczę. Na 5 nasion jedno wykiełkowało i to mutant. Ten kiełek miał jakąś dziwną barwę.



Dwie najstarsze podlewane BioRootsem. Ostatnio dostały 1/2 dawki TerraVega i Cannazym. Najprawdopodobniej w środę pójdą na out - narazie pogoda nie dopisuje. Znalazłem ostatnio nowego, za***istego spota wiec rozmieszczenie krzaków się zmieni. To nie ważne... Na bieżąco będę pisał co, jak i gdzie.

MasterSativa rośnie jak trzeba niema z nią żadnych problemów więc zastrzeżeń nie mam.





EasySativa to jakaś totalna pomyłka. O kiełkowaniu już pisałem. Ta to jakiś mutant, aczkolwiek jeżeli przetrwa i urośnie to będzie ciekawy krzaczek. Od samego początku, bez żadnego fimu ma trzy stożki wzrostu. Nie jestem pewny czy na foto będzie to widać.







Następny up już z outu.

Elo
 

NorthernLights

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2016
Postów
87
Buchów
0
Ładnie to wszystko wygląda. będę zaglądał tym bardziej, że sam lecę w tym roku z ESativkami z tym że od femaleseeds i nie było z nimi najmniejszych problemów. Życze powodzenia... jak narazie pogoda w PL porażka.
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Siema!

No i przenieśliśmy się na zewnątrz. Pierwsza MasterSativa i mutant ES poleciały 30.04, ale to była pochopna decyzja, wymuszona tym, że miejsca mało w moim MINIboxie. Od tamtej pory zero słońca. Pogoda ma się trochę polepszyć, więc je wyniosłem.

Fotek tylko kilka i niestety jakość tragiczna. Spowodowane jest to tym, że główny aparat w telefonie się pobił i zostaje tylko lipny aparat do selfi. Po 17 maja będę miał aparat i wtedy dopiero wybieram się na spota, co za tym idzie więcej fotek.

1. MasterSativa

Pierwsze foto od razu po posadzeniu, a drugie z dzisiaj. Nie wiem co, ale jakoś dziwnego koloru nabiera. Wydaje mi się, że jest coś nie tak. Może za dużo tego nawozu ze sporą ilością NPK??? Co myślicie?





2. JackBerry

Liście już się rozwijają, spowodowane to było chyba za suchą ziemią w boxie. Zakładałem o tym wątek w początkujących. Powinna dać radę.



3. GGxAK47



4. GGxAutoMazar





I to tyle fotek bo jak je przejrzałem i zobaczyłem jakość to nie widziałem sensu dalej robić.
 

pavulon666

Member
Rejestracja
Lis 26, 2016
Postów
7
Buchów
0
Hej!
Moje ES-y od Female seeds (zostały dodane jako gratis) tez jakoś koślawo rosną. Jedna bez fimu ma 2 stożki wzrostu, natomiast druga ma 2,5 tygodnia od wyjścia z gleby i nie wypuściła żadnych listków poza okrągłymi :crazy:
Co to za odmiana JackBerry Feminise
To sezon czy auto ?. Mam takie nasionka , ale nie wiem czy czekać z kiełkowaniem (auto) , czy juz czas najwyższy sezon ( :)
Z fartem kolego !:harvest:, będę zagladał
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Co to za odmiana JackBerry Feminise
To sezon czy auto ?. Mam takie nasionka , ale nie wiem czy czekać z kiełkowaniem (auto) , czy juz czas najwyższy sezon ( :)


Sezonówka od Warra. Wziąłem na próbę, nie widziałem nigdzie fotorelacji z tym, zobaczymy co wyjdzie. Jak dobrze pamiętam to JackHererXBlueberry.
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
UP

Na wstępnie powiem, że aparat nie dotarł jeszcze niestety i dalej fotki są robione patykiem...

Byłem dzisiaj na dwóch spotach. Na jednym nie miła niespodzianka, coś zjadło małe krzaczki, zostały tylko łodyżki. Pewnie ślimaki, mimo, że sypałem czymś na ślimaki.

Spot drugi ma się nieźle. Są tam 4 roślinki i to na nich skupi się up-ek. Muszę tam wyciąć małe krzaczki żeby odsłonić GGxAutoMazara. Podlałem wszystko TerraVega, Cannazymem i BioRootsem. Pozastawiałem kilka pułapek żeby sprawdzić czy nikt czasem się tam nie błąka i puki co jest czysto - taka mam nadzieję.

Dokupiłem jeszcze 4 pestki Maroca od FemaleSeeds. Wykiełkowały wszystkie i rosną sobie w kubeczkach puki co.

I JackBerry

Trochę się wyciągnęła, ale później pójdzie LST więc luz. Pozbyłem się paru krzaków zasłaniających słońce.







II GGxAM Ta jest najmniejsza, ponieważ ma najmniej słońca. Następnym razem jak tam będę to nad tym popracuję.







III GGxAK47 Rośnie jak należy, nie ma się do czego przyczepić







IV MasterSativa Najstarsza i to od razu widać. Wygląda świetnie i zdrowo. Zrobiłem LST połączone z Super Croppingiem. Chyba wyszło spoko, zobaczymy efekty następnym razem.









V Maroc



I na koniec pytanie za 1000 punktów. Czyje to bobki???

 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Nie wprowadzaj kolegę w błąd.
Przecież to borówka amerykańska " rzecz jasna " :jocolor:

Nie jest mi do smiechu "rzecz jasna" bo w Holandii, przeciwnika jakim jest sarna, się nie spodziewalem. Naoewno juz nie na tym spocie. Jest blisko domu i w zyciu tu nie widzialen dzikiej zwierzyny, ptakow nie liczac.
 

Trzy Zera

Well-known member
Rejestracja
Sie 8, 2015
Postów
310
Buchów
0
Nie jest mi do smiechu "rzecz jasna" bo w Holandii, przeciwnika jakim jest sarna, się nie spodziewalem. Naoewno juz nie na tym spocie. Jest blisko domu i w zyciu tu nie widzialen dzikiej zwierzyny, ptakow nie liczac.

pewnie slimaki jak ci o***aly planty musialy gdzies to z siebie wyrzucic, wiec prosze o to twoj haszysz :)

a tak na powaznie to w 90% jestem pewien, ze to sarny :)
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
UP!!!

Byłem na spocie, prawie wszystko jest ok, ale o tym potem. Pogoda była za***ista, cały tydzień po 30 st. Podlałem bio rootsem, terra vega i cannazym.

Kiełkowałem też automaty.

1. 2x Northern Light Automatic, 1x Royal AK Automatic i 1x Black Haze

Jeden AK nie wykiełkował z niewiadomych przyczyn. Reszta wyszła, tylko BH jakoś dziwnie rośnie, nie widać liści właściwych, ale to dopiero jego pierwszy dzień. Dajmy mu czas. Pójdą w 12 litrowych wiadrach, znalazłem dzisiaj za***ista miejscówkę.







2. Maroc

Rosną świetnie na podwórku. Jeszcze z tydzień i lecą na out. Jednej z ciekawości zrobiłem Fim kiedy miał ze 3 poziomy liści. Zobaczymy co z tego wyjdzie.





3. GGxAK47

Poszedł LST i Super Cropping





4. GGxAutoMazar

Wyciąłem parę krzaków żeby miała więcej światła. Narazie najmniejsza. Bez treningów.





5. Jack Berry

Zrobione LST i Super Cropping





6. Master Sativa

LST trochę dociśnięte. Ostatni raz, potem już tylko raz Fim i koniec treningów. Super Cropping wyszedł za***iście.







Pytanie za bucha :D Co zjada tak liście???? Podejrzewam mrówki. Kiedyś czytałem, że mrówki krzaków nie ruszają, ale co by to było innego. Jest w okolicy mrowisko i nie wiem czy je likwidować czy to może ślimaki (wątpie). Zapobiegawczo podsypałem na ślimaki.



 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół