nasiona marihuany

[DIY LED COB 150W] [0,25m2] White Widow, Blueberry, Orange Bud, AK47

Wyszukiwarka Forumowa:

m.sandman

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2016
Postów
131
Buchów
0
Cześć
Nadejszła wiekopomna chwila aby podsumować fotorelację.
Dzisiaj zważyłem suchy plon elektroniczną wagą kuchenną. Nie wiem na ile ten wynik jest wiarygodny, ale wyszło:

Orange Bud – 17g
Blueberry – 18g
White Widow – 17g
AK47 – 14g

+ spalone pewnie z 2 gramy albo i więcej w weekend, co daje prawie 70g

Niebawem wystartuje z nowym projektem:
2x Lemon Skunk od Green House Seeds
2x Grapefruit od Female Seeds

Podsumowując tą fotorelację, to co zmienię w kolejnej:
- wysokość oświetlenia LED. Zacząłem od 30 cm, w połowie podniosłem do 50cm. Teraz zamierzam wystartować z wysokością 50cm
- przerobie 7 litrowe donice (20x20x27 cm) na wyższe, uzyskam większy litraż, a w każdej z donic zmieści się więcej ziemi
- będę mocno trenować rośliny
- nie będę trzymać się kurczowo tabeli BioBizz w dawkowaniu nawozów. Poeksperymentuję z podniesieniem dawek i będę oglądał rośliny

Na koniec serdeczne dzięki dla Wszystkich z Was, którzy byli pomocni służąc fachowym słowem jak i dla tych, którzy zaglądnęli do mnie z dobrym słowem, dzięx!!!

<peace> <joint>

 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Myslalem ze bedzie ponad 100 :) biobizza to trzeba lac z potrojna dawka, wiadomo ze nie od poczatku ale na flow jak najbardziej. I ten nieszczesny brak potasu przy ledach, walka trwa. Zakup astvit w plynie i zbieraj skorki od banana. Pozdro
 

m.sandman

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2016
Postów
131
Buchów
0
od jakiego producenta masz AK47 ?


Producent: Holenderski Skun

---------- Post Zaktualizowany 19:25 ---------- Data pierwszego postu 19:06 ----------

Myslalem ze bedzie ponad 100 :) biobizza to trzeba lac z potrojna dawka, wiadomo ze nie od poczatku ale na flow jak najbardziej. I ten nieszczesny brak potasu przy ledach, walka trwa. Zakup astvit w plynie i zbieraj skorki od banana. Pozdro

No sam myślałem, że zbliżę się do 100g, no ale nic nauka tra dalej, nowe pestki już się moczą :)
Zastanawiam się teraz czy nie dorobić boostera z czerwonych ledów na fazę flo...
Co do Astvitu (NPK 3-9-2) to posiadam jedną butelczynę, jednak nie chciałem nic dolewać przy pełnym zestawie ośmiu nawozów i stymulatorów BioBizz. W Astvicie jest więcej fosforu, ale faktycznie dorobić miksturę z skórek z babanów co zapewni rośliną potas i będę próbować. Jeśli chodzi o dawki Biobizz-a to faktycznie nie będę się sztywno trzymać tabeli, podniosę dawki i oczywiście będę obserwował rośliny co tam będzie w trawie piszczeć.
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Mam taka sama lampe, dodalem 16 czerwonych 660 i dwie biale bo mi zostaly z kiedys. Narazie testuje, nie moge nic powiedziec. Chyba ze te 16 nic nie da.

A propo dawek to nie przejmuj sie ze masz biobizz i lejesz astvit, ja wszystko mieszam. Algi, bat guano, biobizzy, astvit i do tego swoje robione, skorki, maczke rogowa, kurzaka, dolomit i astvit w proszku. Wiadomo ze z umiarem to dawalem.
 

m.sandman

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2016
Postów
131
Buchów
0
Mam taka sama lampe, dodalem 16 czerwonych 660 i dwie biale bo mi zostaly z kiedys. Narazie testuje, nie moge nic powiedziec. Chyba ze te 16 nic nie da.

A propo dawek to nie przejmuj sie ze masz biobizz i lejesz astvit, ja wszystko mieszam. Algi, bat guano, biobizzy, astvit i do tego swoje robione, skorki, maczke rogowa, kurzaka, dolomit i astvit w proszku. Wiadomo ze z umiarem to dawalem.

Spoko, a powiedz coś więcej na temat tych Twoich 16 czerwonych ledach, kiedy kończysz testy? i jak możesz to podklej jakąś fotkę

Przy projekcie tego mojego panelu Led zakładałem, że pewnie trzeba będzie je w końcu dorobić, u mnie wygląda to tak:



 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Mam radiator 25x30 cm 4 clu 046 po rogach i do tego 16 photo red puszczone na 500mA dopalka. Wczoraj dopiero zalozylem, jeszcze z miesiac do konca :)
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
miałem wrażenie po fotach że będzie wiecej :p ale swoje napewno dobre ;)
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Nie ma jak swoje :) mistrzu kupuj te photo redy i montuj gdzie popadnie. U mnie popuchly elegancko :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół