nasiona marihuany

0,5l 70℅ alkoholu ile dobrego ziela ?

Wyszukiwarka Forumowa:

BlackSalami

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2016
Postów
83
Buchów
0
Hejka mordeczki :) jak w temacie ile musze dac dobrze klepiacego ziela, chodzi mi o same topy. Zeby na te 0,5l byly dobre kopiace proporcje ?
 
O

old_school

Guest
ile musze dac dobrze klepiacego ziela, chodzi mi o same topy

a to 70% słabo klepie?
ja bym dał na 0,7 tak ze 3 albo do 5 gram, ale traktował bym to jak esencję, tak cos mi się wydaje...
bo po tym to będziesz miał wizualizację wszystkiego o czym pomyślisz...
 

BlackSalami

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2016
Postów
83
Buchów
0
Mordeczko no i o to wlasnie chodzi ! 10g na 0,5 bedzie kosmos tak ??

Szykuje prezent niespodzianke na majowke dla ziomeczków :p
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Mam nadzieję że mówiąc "prezent niespodzianke", nie masz zamiaru podać to komuś bez jego wiedzy. Nie rób nikomu nieswiadomek, bo to może się źle skończyć dla kogoś.
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
Proporcja rozpuszczalnika do surowca też jest ważna. Im bardziej zwiększamy ilość alkoholu w stosunku do surowca, tym bardziej zmniejszamy zawartość składników czynnych w uzyskanym leku :p


1:3 rób koniecznie! 1:5 to słabo bedzie... na alko 63 % do 70 % jest optymalnie. Osobiście robię na 65 % alko

pierwsza liczba to ilość surowca druga to rozpuszczalnik...
 

BlackSalami

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2016
Postów
83
Buchów
0
Siemanko ponownie finalnie wyszedł produkt o stosunku 12g ziółka na 0,5l 70% alkoholu uzyskanegp z mixu spirytusu z czysta vódką :) mam nadzieje ze takie proporcje sa jak najbardziej odpowiednie :)
 

BlackSalami

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2016
Postów
83
Buchów
0
Wszystko zrobione z godnie z przepisem na green dragona dolaczajac pueczenie zioła i nastepnie gotowanie w sloiku przez 30 min w temp 75oC
 
O

old_school

Guest
trzymaj to w ciemnym miejscu i koniecznie daj znać jakie były efekty niespodzianki
pzdr
 

BlackSalami

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2016
Postów
83
Buchów
0
W piątek zrobie #1 test to wtedy dam znac. Dzisiaj bede probować ciastek które również wczoraj piekłem :) pozdro !
 

Kanabisowy

Well-known member
Rejestracja
Lis 22, 2014
Postów
73
Buchów
1
A ja napisze tak: Zawsze wrzucałem wszystkie odpady (tzn wszystko co miało na sobie żywice) od razu świeże do spirytu 0,5l, nic nie grzałem towaru tak samo spirytu. 50ml tego specyfiku niszczyła na kilka godzin każdego kozaka.
 

Skalmar Obłynos

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2015
Postów
302
Buchów
1
Zapewne chodzi o lepsze rozpuszczenie interesujących nas substancji w wyższej temperaturze.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół