nasiona marihuany

LuckyGrow LED - opinie

Wyszukiwarka Forumowa:

Varg

Well-known member
Rejestracja
Lut 14, 2008
Postów
70
Buchów
6
Cześć
Czy ktoś używał LEDów lucky Grow? Proszę o opinie/zdjęcia, linki do fotorelacji.

Czaję się by kupić na razie tego najmniejszego na wzrost na sadzonki na outdoor a potem do***ać tym większym na flo do boxa 80x80. Widze, ze opinii raczej malo, bo sprzet nowy i polskiej produkcji, ale może akurat ktoś coś...

osobno kupuje się zrodlo swiatla i osobno obudowę z wentylatorkami

zastanawiam się, czy moznaby kupic same zrodla swiatla i jakos oszczedzic na obudowie? co o tym myslicie?

tutaj link do tych ledzików:
https://www.progrower.eu/pl/93_lucky-grow

pozdro
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Po co ci coś co co chwilę musisz przebudowywać i tak drogie. Marshydro działa ok.
 
O

old_school

Guest
myślę że zabezpieczyli sie przed takimi oszczędnościami odpowiednią konstukcją uk. zasilajacego np.
nawet ciekawy ten panel uniwersalny, pojedyńczy za 700 zeta ... hmm
jak na moje oko to troszkę brakuje w tej konstrukcji jakiegoś COBa w tej cenie, ewentualnie rabatu ok 200 zeta <lol>
na samych monochromach "Cree 5W & Epistar 3W" nie znaczy że będzie źle ale troszkę nadal to jest kosztowne rozwiązanie
no ma to ten plus że zawieszasz i po podłączeniu musi działać, no i dystrybucja krajowa daje jakieś zaplecze serwisowo-gwarancyjne
pytanie jeszcze jak taki pojedyńczy panel na deklarowanej przez producenta powierzchni 50x50cm oraz czterech krzakach by się sprawował
 

Bart95

Member
Rejestracja
Lut 22, 2017
Postów
12
Buchów
0
Siemka
Posiadam w domu LuckyGrow 110 z modołem uniwersalnym. W styczniu chcę wystartować nim na powierzchni 40x40x150 (szafa) lub w nowo zakupionym boxie 30x30x60 zastanawiam się tylko czy jest sens kupowania tak niskiego boxa, ale w szafie moge nie utrzymać temperatury. Myślę jeszcze czy dać 2 czy jednego planta, zeby za ciasno nie było :)
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Siemka
Posiadam w domu LuckyGrow 110 z modołem uniwersalnym. W styczniu chcę wystartować nim na powierzchni 40x40x150 (szafa) lub w nowo zakupionym boxie 30x30x60 zastanawiam się tylko czy jest sens kupowania tak niskiego boxa, ale w szafie moge nie utrzymać temperatury. Myślę jeszcze czy dać 2 czy jednego planta, zeby za ciasno nie było :)

Nie ma sensu, 60cm to zdecydowanie za nisko, szczególnie przy ledach. Kup minimum 100-120cm wysokości.
 

Bart95

Member
Rejestracja
Lut 22, 2017
Postów
12
Buchów
0
Znalazłem w jednym ze sklepów boxa 40x40x120 był by spoko ale idealny jaki by mi przypasował to 60x40x120 niestety takich nie mogę znaleźć. Myślałem żeby może wyrwać używanego. Ile pełno sezonów mogę mieć na powierzchni 40x40 (czy dwa to nie za dużo)?
 

maniek80

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2017
Postów
91
Buchów
0
Bart95 zobacz na nicegrowbox . Oni robią wymiary na zamówienie. Polska firma.

40x40 to jedna sezonówka ... Nie ma sensu upychać więcej.
 
N

Nianio

Guest
Ja posiadam luckygrow110 uniwersalny box40 40 120 i narazie idzie dobrze

---------- Post Zaktualizowany 13:53 ---------- Data pierwszego postu 13:52 ----------

Mój lucky grow daje radę jak narazie ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół