nasiona marihuany

DNX PRESENTS - ANANSY Z HASZYSZOWEJ KLASY - 14 x pineapple express 1#2 - G13-labs -2 x 234W LED COB CITIZEN CLU058 + GAVITA PRO E 300/660W

Wyszukiwarka Forumowa:

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
i takowe pudło chcesz postawic na jednej połowie? a druga polowa jakis inny systemik czy 2gie pudło?
a czy 2xPanel po 2diody COB cxb3590 na skreconej mocy moge powiesic ze 30 cm nad topami zeby doswietlic boki??.. a po srodku bedzie hps.. 600w ewentualnie moge zmniejszyc do 400w..
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Narazie bedzie jeden zeby opanowac troche system. W przyszlosci drugi i polaczone rurami pvc i puszcony obieg.
Bedzie on na srodku a rosliny rozkladane na siatce. Dzis wywiercilem otwory i troche mam obawy ze gorne rosliny beda blisko dolnych..Znaczy sie odlegosc miedzy doniczkami. Zastanawiam sie czy nie zrobic nowej pokrywy tylko 3 doniczkami :D Tylko ze to porosna drzewa wtedy hahaha czysta teoria ;) Ale bede mial lepszy dostep do roslin oraz one same wiecej miejsca dookola siebie...
Wszystko bede dopracowywal jeszcze a wiec wszelkie sugestie dowiadczonych z dwc diy mile widziane.

Co do oswietlenia to jesli nie bedziesz mial problemu z temp to wal 600w hps. Zrob wega na ledach bo ladniej rosna a tego hpsa dopal im dopiero na flo. Wszystko sam morda musisz sprawdzic sam i pod siebie . Wazne zeby nie przesadzic. Cobow nizej nie wieszaj niz te 50cm bo moc raz i bedziesz zalanial pozniej nim hpsa ktory bedzie wisial wyzej. Dopracujesz sam wszystko metoda prob i bledow jak i ja ;)
pzdr
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Siemacie
Ananasom wybil dzis dzien zycia 81 i zaczal sie 7 tydz floweringu.
Od dzis beda codziennie podlewane 10l-15l czystej wody az do solidnego wyplywu.
W przyszly tydz planuje troche przymusowe dozynki . Rosliny jak bym mogl, potrzymal ale co zrobic.
Calkiem ladnie nabraly masy i musze przyznac ze suple shoguna robia dobra robote.
Anaski juz kosztowalem i mocarny bakson sie zapowiada :D
I troche zdjec.











Pozdro
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Witam
Dnx te środkowe zdjęcie - to jakieś niedobory?
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Witam
Dnx te środkowe zdjęcie - to jakieś niedobory?

To juz koncowka wiec wiec za bardzo sie tym nie martwie bo wysysaja z lisci co sie sie da. Od od tygodnia dostawaly wode tylko z dragonen i boostem a pewnie sucz jeszcze by koksow pozarla ;)
Ale ogolnie ten plant od polowy flo juz pokazywal niedobory potasu.. Zarloczek sie trafil ale ze rosl i puchl nie zawracalem sobie głowy.
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
a jak ogolnie podoba ci sie ta odmiana?.. Czy jest produktywna?, zbite, żywiczne topy?.. ktora z ostatnio uprawianych odmian polecał bys jesli chodzi o produktywność?.. bo szukam czegos na kolejny grow..
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Siemasz ładnie to wyglada i mam w zwiazku z tym pytanie. Czy te nawozy samurai sa też do gleby?!czy tylko do kokosu?Jesli tak to może chciało by Ci sie podpowiedzieć mi które z nich byłoby najlepiej kupic do gleby. Pozdrawiam.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
a jak ogolnie podoba ci sie ta odmiana?.. Czy jest produktywna?, zbite, żywiczne topy?.. ktora z ostatnio uprawianych odmian polecał bys jesli chodzi o produktywność?.. bo szukam czegos na kolejny grow..

No fajne jaranko sie szykuje musze przyznac i dosc zbite topy. Ja osobiscie jakoś nie przykladam uwagi ze ta roslina jest bardziej plonodajna niz inma
bo w mega duzej mierze zalezne to jest od growera jak ja poprowadzi. Ananasy moge smialo poleciic bo jest szybkie fajne palenie.
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
Drogi dnx powiedz mi czy jeśli roślina zatrzymała się w dojrzewaniu w ogóle nie puchnie od 3 tygodni. Miała wczesniej straszne nie dobory głównie pk ? To czy zacznie wreszcie normalnie dojrzewać? Czytałem gdzieś, że oznakimi głebokiego deficytu fosforu jest zachamowanie kwitnięcia? Aktulanie widać, że puszcza nowe plowery, ale idzie to strasznie wolno... Reszta jej równieśniczek będzie do scinki za 2 tygodnie góra :p Dziwna sprawa wszytkie inne rośliny pozbierały się po niedoborach, oprócz tej jednej, któa nie może dojść do siebie :(

Ps. Przepraszam, że zśmiecam, ale nie raz mi już pomogłeś Twoja opinia jest dla mnie cenna :)
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Siemasz ładnie to wyglada i mam w zwiazku z tym pytanie. Czy te nawozy samurai sa też do gleby?!czy tylko do kokosu?Jesli tak to może chciało by Ci sie podpowiedzieć mi które z nich byłoby najlepiej kupic do gleby. Pozdrawiam.

Siema
Mass tez serie pod ziemie 2 czewciowe samurai terra grow i bloom.
Reszta typu dodatki jak ukorzeniacze sylikony calmagi boosty czy foliar spraye to mozna zastepowac pod własne potrzeby i to co sie ma u siebie na stanie ;)
U mnie pod kokosikiem i cobami bardzo dobrze spisuje sie ich pk warrior 9/18 bo wysysaja potas jak po***ane. Ja jeszcze mino pelnej gamy dodaje potsil bo bez niego zaraz niedobory.
Jak masz siano zeby kupić pelen zestaw a pokonczone masz suple to bierz a bedziesz zadowolony.

---------- Post Zaktualizowany 12:58 ---------- Data pierwszego postu 12:25 ----------

Drogi dnx powiedz mi czy jeśli roślina zatrzymała się w dojrzewaniu w ogóle nie puchnie od 3 tygodni. Miała wczesniej straszne nie dobory głównie pk ? To czy zacznie wreszcie normalnie dojrzewać? Czytałem gdzieś, że oznakimi głebokiego deficytu fosforu jest zachamowanie kwitnięcia? Aktulanie widać, że puszcza nowe plowery, ale idzie to strasznie wolno... Reszta jej równieśniczek będzie do scinki za 2 tygodnie góra :p Dziwna sprawa wszytkie inne rośliny pozbierały się po niedoborach, oprócz tej jednej, któa nie może dojść do siebie :(

Ps. Przepraszam, że zśmiecam, ale nie raz mi już pomogłeś Twoja opinia jest dla mnie cenna :)

Ta jedna musiala Ci sie trafic slabsza genetycznie i nie liczyl bym zbytnio ze wydarza sie jakies cuda . Mi wiele razy zdarzaja się slabsze jakies niestety ale takie "zalety" sadzenia z pestki... Takie moje skromne zdanie ;) tym bardziej ze sam widzisz jaka padaczka a to jednak juz pozne flo. Pzdr
Pzdr
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Siemasz ładnie to wyglada i mam w zwiazku z tym pytanie. Czy te nawozy samurai sa też do gleby?!czy tylko do kokosu?Jesli tak to może chciało by Ci sie podpowiedzieć mi które z nich byłoby najlepiej kupic do gleby. Pozdrawiam.

Nie wiem czy w PL są dostępne te odżywki...
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Nawet jak nie ma to wielu sellerow z ebaya uk oferuja wysylke na cala europe i koszta tez niestraszne.
 

El'SkuniroLegalizo

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2011
Postów
268
Buchów
1,146
No fajne jaranko sie szykuje musze przyznac i dosc zbite topy. Ja osobiscie jakoś nie przykladam uwagi ze ta roslina jest bardziej plonodajna niz inma
bo w mega duzej mierze zalezne to jest od growera jak ja poprowadzi. Ananasy moge smialo poleciic bo jest szybkie fajne palenie.


mialem ananasa #2 i rowniez moge polecic :) zbite palenie, rosliny kompaktowe no i bardzo szybko dojrzewa. jak dla mnie to ten ananasek moze smialo konkurowac z white widow<joint>

dnx dobra robota :thumright: po pracy czas na konsumpcje :D bon apetit!
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
siemanko, tak szukam i czytam i nie moge sie dopatrzyc wielkosic radiatorow jakie zastosowalem pod clu058 oraz jakie masz soczewki 120st od jerrego?
pozdro panie elo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół