nasiona marihuany

DNX PRESENTS - ANANSY Z HASZYSZOWEJ KLASY - 14 x pineapple express 1#2 - G13-labs -2 x 234W LED COB CITIZEN CLU058 + GAVITA PRO E 300/660W

Wyszukiwarka Forumowa:

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Dobra opcja do dodania pod panel tylko zasilanie pod inny kontroler.

Za pare dni powinien dotrzec stb panel. W nim mam 12 cree redow i 12 photo. Ustawię go jako inicjator po zgaszonych lampach na te 15 min i zobaczymy jak bedzie.

Dzieki Panowie.
 
Ostatnia edycja:

mito

Active member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
29
Buchów
0
Mam w planach zrobić panel na cob'ach cree cxb3590, plus boost photo red na flo i na środku profilu dać ten inicjator, a wyglądać ma to mniej więcej tak
(wszystko zainspirowane filmikami i koncepcją właśnie growmau5'a )
Na tej powierzchni taki panel powinien robić niezłą robotę (przynajmniej w teorii)
Panel2.jpg

Zasilacze i całe okablowanie ukryte w profilu, odczyt W, A itp z Multifunction Power Meter PZEM-021. Zasilacze Mean Well z regulacją potencjometrem
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Pomysl nad 6 diodami a bedzie miazga. Mialem 4 szt na 120 x 60 fakt bez boosta i rosliny ladnie rosly ale wiem ze jak bym tam dolozyl jeszcze dwie bylo by lepiej . Albo jeszcze lepiej , zastosuj 3 citizeny clu58 po 120w kazda i taki panelik 320w pozamiata .
Projekt bardzo fajny i wrzucaj efekty dla potomnych :D
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1

Migawka z ogrodu
4 tydzien flo .
Pk zaczalem lac w 2 dni temu takze teraz zaczna nabierac masy moje ananasy :D:D:D hue hue
Przeplukane floraKleene, i co kikla podlan sama woda.
TYM RAZEM NIC NIE USUWAM WYPLYWU !
I rosna elegnacko



Podlewanko co dwa dni



 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
Good Staff Bro ;).. bardzo ladne planty.. topy juz sa napasione a jak teraz wjezdzasz z PK to juz wogole...
Podoba mo sie ich wysokosc.. ile maja od ziemi?... moje niestety wyciagaja sie jak diabli.. 12 dni i jeszcze niestety troche to potrwa...
Czy Sumo Boosta podajesz tylko z pozyeka czy sprydkujesz tez liscie?.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Wiesz co najwyzsza moze ma z 80cm ogolnie kompakty ale ja tam takie wole ;) Pk dopiero wjechal drugie podlanie wczoraj wiec teraz troche powinno im sie przytyć. Boosta podaje zawsze z pozywkai i nawet jak daje sama wode. Oprysk dwa razy na poczatku flo i miesiac później jak zaleca producent.
 

BombelWsm

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2014
Postów
164
Buchów
0
Ladne roslinki ty namiot masz 1x1? tez mam troszke karly jak myslisz do ktorego dnia flo ida w gore? Pozdro
 
Ostatnia edycja:

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
U mnie jest 2m2. Swiatlo trzymalem celowo nizej aby sie tak nie wyciagaly bo wole nizsze zbite roslini. Ananasy zatrzymaly wzrost gdzies w 3 tyg flo jak pamietam ..
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
Streching w bardzo dużej mierze jest uwarunkowany barwa światła. Bardziej niebieska barwa powoduje ze rosliny sie tak nie wydlużaja czyli jak ktos chce miec nizsze rosliny pierwsze 2tyg flo warto potrzymac pod 4000-6000K czyli jakiś MH a jak chce sie miec wysze rosliny to HPS. eWENTUALNIE DOBRAC LEDY.
Mowi o tym "growmau5" w swoich filmach na YT.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Siema

70ty dzien zycia moich ananaskow dzisiaj wybil. W tym konczy sie 5ty tydzien flo.
Zjechalem troche z dawek nawozow bo troche widzalem ze marudza i ciemne sie porobily . obecnie dostaja zarcie z ec 1.6 ph 6.3
Nabieraja ladnie masy. Duzo topow jeszcze sie formuje i standardowa rozbieznosc bedzie..
A mam 3 tyg do kompletengo zakonczenia projektu bo mam gosci ;)
Daje jeszcze ten tydzien pelen zestaw zarcia a od nastepnego dragon force poleci z 3-4 razy po czym intesywna pluczka bedzie. Temp mam wysokie bo dosc cieplo w uk. Gavita na minimum 300w i ledy max a temp w granicach 30 buja sie..Jednak na lato tylko ledy i spokoj .
Dobra a tak sie sprawy przedstawiaja.









ahh bym zapomnial. Kupilem zbiornik i netpoty do dwc. 145l calkiem solidny. Jak znajde czas moze w weekend to znaczne troche skladac . Wejdzie pozywki gdzies max 120l to mysle dla 4szt powinno byc elegnacko. Na salym dnie zamontuje rurki napowietrzajace aby nie bylo deadspotow . Pompne powietrza tak mysle z 2700l/h przy 32db ewentulanie przy 35db moge miec 3600 :D ale to dopracujemy jeszcze ;)


pozdro
 
Ostatnia edycja:

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Witam
Ładny widok. Powiedz dnx jaką odległość miałaś cobów od wierzchołków roślin, że ci się za mocno niepowyciągały ?
Ja trzymałem 50cm od baldachimu i maksymalnie po 70cm najwyższa miała . Lecz te 50cm na Max Power i wypala topki :(
Pozdrawiam
 

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
794
Buchów
825
Lepsze miałbyś wiadra 20tki i każda roślina osobno , nie mniej fajnie kombinujesz .
Obserwuje Twój rozwój od przeszło roku i jest progres ogromny :) lada moment wejdzie aero w pvc od
kibla :D
Pzdr Majster
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Witam
Ładny widok. Powiedz dnx jaką odległość miałaś cobów od wierzchołków roślin, że ci się za mocno niepowyciągały ?
Ja trzymałem 50cm od baldachimu i maksymalnie po 70cm najwyższa miała . Lecz te 50cm na Max Power i wypala topki :(
Pozdrawiam

Siemka. Jak swiece im razem z gavita to nawet i metr nad nimi bo jeszcze optyka. Jak same ledy to to 80 zaczynam i max 50. Nizej nie wieszam bo za duza moc.

---------- Post Zaktualizowany 08:34 ---------- Data pierwszego postu 08:30 ----------

Lepsze miałbyś wiadra 20tki i każda roślina osobno , nie mniej fajnie kombinujesz .
Obserwuje Twój rozwój od przeszło roku i jest progres ogromny :) lada moment wejdzie aero w pvc od
kibla :D
Pzdr Majster
Dzieki
Myslalem nad wiadrami ale za duzo kabinowania, laczenia rur etc. bo musialo by byc rdwc zeby nie bylo problematyczne.
A za gotowce tyle wolaja jak by z chu*a spadli... Bedzie to moje pierwsze czyste hydro i chce prosty system zeby ogarnac lepiej temat a pozniej bedziemy kabinowac dalej ;) Poza tym 20l wiadro wejdzie gdzies 16l pozywki a to dla jednej bryly kprzeniowej nie tak duzo...dam tu 4 panny i na scroga. W lipcu odpalam pudlo. Pzdr
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół