nasiona marihuany

DNX PRESENTS - ANANSY Z HASZYSZOWEJ KLASY - 14 x pineapple express 1#2 - G13-labs -2 x 234W LED COB CITIZEN CLU058 + GAVITA PRO E 300/660W

Wyszukiwarka Forumowa:

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Pięknie to wygląda.. . Też czeka mnie zostawienie roślin na ponad tydzien.. W tydzień podbiło Ci pH pożywki ż 5.8 do 6.6 ?..

Czyli w swoim systemie robisz tylko topping i zostawiasz rośliny same sobie?... nic nie podwiazujesz itp??. Tylko później fryzjer?

Nic ich nie podwiazuje ani nie naginam bo bylo by to juz meczarnia przy kilkunastu krzakach. Fryzjera robillem zazwyczaj tez na wegu ale w tym projekcie inaczej poszlo ze wzgledu wyjazdu i ogolnie jak patrzylem na nie to nie potrzebowaly .

Tak podbilo ph strasznie.. I to walsnie na odzywkach shoguna bo powiem Ci ze w zeszle wakacje na ghe jak zostawilem krzewy to ph duzo mniej tancowalo. Moze tez wina ze wtedy ustawilem napowietrzanie pozywki 15 min przed podlewana sesja a tutaj wcale tylko ta druga pompke zanurzeniowa zastosowalem ktora jak sie uruchamiala to dosc solidnie mieszala pozywke . Ogolnie polecam patent bo zawsze odad po kilku h osadzi sie i takie wymieszanie jest wskazane.
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
No bo właśnie widzę że ładnie pokrylo Ci powierzchnię.. Ja mam 10 roślin na 1.4m2 i robię uproszczony mainlining na 8 topie i już widzę że będę musiał się pozbyć 1 bądź więcej najsłabszych roslin.. chyba że nie będzie tak strasznie..
Do tego czas na veg jest wydluzony.. zobaczymy jaki będzie efekt koncowy.. Jak bez rewelacji to nast grow też jadę bez kombinacji.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
No bo właśnie widzę że ładnie pokrylo Ci powierzchnię.. Ja mam 10 roślin na 1.4m2 i robię uproszczony mainlining na 8 topie i już widzę że będę musiał się pozbyć 1 bądź więcej najsłabszych roslin.. chyba że nie będzie tak strasznie..
Do tego czas na veg jest wydluzony.. zobaczymy jaki będzie efekt koncowy.. Jak bez rewelacji to nast grow też jadę bez kombinacji.

A na chust wac Pan kobinuje ?
Powiem Ci ze chcesz za duzo od razu kabinowac i cudowac. To ze ktos oblatany w temacie robi dane treningi i metody nie znaczy ze Ty za pierwszym razem to zrobisz i tak wyjdzie. Na wszystko kumpel przyjdzie czas . Masz dryg i chec zdobywania wiedzy na temat growingu i zobaczysz ze za dwa lata bedziesz lecial takie projekty ze glowa mala. Polesc z dwie uprawy w kokosie obczaj temat na miekko i poznie podnos poprzeczke bo dorzucajac nowe rzeczy bedzie niesprzejajaco bo do kazdego etapu musisz dojsc sam.
Pzdr
 
L

Lansky

Guest
A na chust wac Pan kobinuje ?
Powiem Ci ze chcesz za duzo od razu kabinowac i cudowac. To ze ktos oblatany w temacie robi dane treningi i metody nie znaczy ze Ty za pierwszym razem to zrobisz i tak wyjdzie. Na wszystko kumpel przyjdzie czas . Masz dryg i chec zdobywania wiedzy na temat growingu i zobaczysz ze za dwa lata bedziesz lecial takie projekty ze glowa mala. Polesc z dwie uprawy w kokosie obczaj temat na miekko i poznie podnos poprzeczke bo dorzucajac nowe rzeczy bedzie niesprzejajaco bo do kazdego etapu musisz dojsc sam.
Pzdr

100% True :)

No i relka fajnie sie zapowiada. Jestem ciekaw końca:)
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Witam Was
Drugi tydzien flo. Ida nienajgorzej tylko juz widze ze nie leca rowno ale co zrobic ,urok roslin z sionek.
Ec obecnie nie przekracza 1.4-1.5 oraz co kilka podlan woda.
Podcialem troche dol pierwszy raz tydz temu ale teraz bedzie trzeba zajac sie tym bardziej .







Pozdro
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
Bardzo ładnie idzie..
Jak wysokie są rośliny?..
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
70-80 cm maja z doniczkami. Ogolnie osobiscie preferuje nizsze rosliny.
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
..a czy możesz rozwinać troche bardziej dlaczego wolisz niższe rośliny?.. Czy to nie odbija sie na plonie?..
gdzieś kiedyś czytałem że nie ma sensu trzymać roślin zeby rosły wysokie bo siwatło z lampy itak siega w głab tylko na ileś tam cm... wiec cały dół itak sie ucina bo itak z tego nic nie bedzie.. a jesli rośliny sa mniejsze to po prostu tusówa sie mniej a wielkość topa itak jest porownywalna...
Czy miałeś moze jakies porownanie miedzy wysokimi roslinami a niskimi?..

Sam jestem na etapie przałaczania i nie wiem jak długo je trzymać..
 
U

Usunięty 58869

Guest
ja preferuje wysokie rośliny, bo więcej topów tzw. "pieter" ma, a z popcornu można zrobić haszyk lub masełko

u mnie box już stykło ponad 100cm
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
..a czy możesz rozwinać troche bardziej dlaczego wolisz niższe rośliny?.. Czy to nie odbija sie na plonie?..
gdzieś kiedyś czytałem że nie ma sensu trzymać roślin zeby rosły wysokie bo siwatło z lampy itak siega w głab tylko na ileś tam cm... wiec cały dół itak sie ucina bo itak z tego nic nie bedzie.. a jesli rośliny sa mniejsze to po prostu tusówa sie mniej a wielkość topa itak jest porownywalna...
Czy miałeś moze jakies porownanie miedzy wysokimi roslinami a niskimi?..

Sam jestem na etapie przałaczania i nie wiem jak długo je trzymać..

Sam sobie odpowiedziales na swoje pytanie ;)
Mialem wysokie rosliny np amnezje haze. Wczensiej miewalem tez jakies zyrafy i wole nizsze zbite tlusciochy ;)
Dol przeważnie kiepsko rozwiniety od slabego doswietlenia to na co komu taki badziew.

Sa gusta i gusciki heh
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
A ile cm mają twoje rośliny jak przelaczasz?
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Siema
U roslin zaczal sie wlasnie trzeci tydzien flo. Gavita skrecona na minimum 300W plus max ledy.
Ec zarcia 1.6 i troche marudza ale wiem ze zaraz to sie odmieni gdy nabiora masy.
Podlewam ogolnie co dwa dni w tym projkecie i chce zobaczyc roznice. Ogolnie ida bardzo fajnie i oby tak dalej.
Jutro je przeplucze FloraKlenem bo pewnie slonawo :D






pzdr
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
Bardzo łądnie idzie.. Widze ze lampa led zawieszona dość wysoko.. czytałem ze wlasnie ledy musza byc wysoko... dla tego w moim przypadku to raczej slabe rozwiazanie.. chyba ze bede miał niskie rosliny...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół