nasiona marihuany

Ręczny trymer

Wyszukiwarka Forumowa:

orient__300

Well-known member
Rejestracja
Lis 24, 2009
Postów
100
Buchów
0
Witam planuję zbudować ręczny trymer z ang. bowl trimmer. Ogólnie nie jest to trudne a producenci życzą sobie za takie cacko około 1000zł o ile jest to w Polsce wgl.dostępne. Wszystko mniej więcej mam już poukładane w głowie a materiały są łątwo dostępne. Ale mam jedną zagadkę,a mianowicie przekładnie która jest na ruszcie i obraca nóż w strone przeciwną do kierunku obracania topów przez gumowe packi. Wiem ze mozna pokombinować i zamontować zwykłą przekładnie walcową. W necie znalazłem filmik,jakiś francuz też sam sobie taka maszynkę zrobił i zastosował eleganckie rozwiązanie. Przeszukałem cały net, wypytałem kogo mogłem , ale nikt nie zna fachowej nazwy takiej małej przekładni oraz jej zastosowania w innych urzadzeniach z których mozna bylo by ja wyjac. Niby prosta rzecz a nie daje mi spokoju. Nizej zamieszczam zdjecie a linku wklejac nie bede,jak ktos miałby ochotę pomóc to niech wklei nazwę w google i obejrzy o co chodzi. Z góry dzięki za pomoc

Nazwa filmiku : Spin Pro V2 Manuel HomeMade Différentiel


 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Na amazonie masz trymer firmy ipower za 138$ z wysyłką gratis, po aktualnym kursie 550zł.

Założenie jest następujące - jeśli ktoś ma tyle zioła, że potrzebuje trymera to go na niego stać <lol2>


Pomocny jak zawsze :freak2: <peace>
 

Rogowsky

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2017
Postów
57
Buchów
1
Pokombinuj z kołowrotkiem wendkarskim tam masz przekładnie zdaje sie kieds rozebralem tylko to był stary kołowrotek takie moje poranne rozmyslanie na kacu moze ci sie przydać lecz nie musi elo
 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
tej przekładni szukałbym w sklepach tego typu, ten akurat oferuje chyba tylko zestawy, ale jeśli znajdziesz taki z częściami...


https://neorobot.pl/
 

orient__300

Well-known member
Rejestracja
Lis 24, 2009
Postów
100
Buchów
0
Dzięki chłopaki,a co do kupna to pewnie,że moge kupic ale czy nawet za te 550 zł sie opłaca kupić dwie złozone miski z obracajacym sie nożem? Sie uparłem i zobaczymy co z tego wyjdzie a mam troche czasu bo to na outa,jak nie ten to zrobie elektryczny :harvest:
 

KraśniK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
201
Buchów
123
juz lepiej chyba palcami odrywac niz taka samorobka :/
 

dzygit

Well-known member
Rejestracja
Maj 27, 2020
Postów
326
Buchów
1,149
Odznaki
1
Na amazonie masz trymer firmy ipower za 138$ z wysyłką gratis, po aktualnym kursie 550zł.

Założenie jest następujące - jeśli ktoś ma tyle zioła, że potrzebuje trymera to go na niego stać <lol2>


Pomocny jak zawsze :freak2: <peace>
Odgrzeje starego kotleta ... jakis update z tym ipower ?? bo tylko ten post widze :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół