nasiona marihuany

Czy po Toppingu ostatnie 2 odrosty beda głownymi i bedzie mozna z nich pobrać kolejne boczne ?

Wyszukiwarka Forumowa:

JJJPPP

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2015
Postów
371
Buchów
0
Poradzil mi ktos tak przy matce na klony, ale nie wiem czy dobrze zrobiłem, gdybym nie zrobił toppingu miałbym jak dotychczas nowe 2 boczne odrosty co piętro, a tak w góre matka juz nie idzie, i czy te 2 osttanie pietra beda jak glowne i beda puszczac dodatkowe odrosty jak do tej pory jeden glowny szczyt czy ktos mnie wprowadził w blad i lepiej jakbym nic nie ruszal a jedynie nagial do lst matke ?
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Chaotycznie opisałeś, ale wynika z tego że źle zrobiłeś topping. Powinieneś obciąć tylko szczyt odrostu, nie cały odrost. Tak czy inaczej, odrośnie, tylko trzeba czasu.
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Zrobiłem topping , nie wiesz jak on wyglada ? Nic nie odrosnie , zrobila sie czarna koncowka, i rosna 2 boczne odrosty widze masz pojecie o toppingu Glowna lodyga nie odrosnie Dodalem pogladowe zdjecie ale cos sie nie wyswietla https://www.forum.haszysz.com/solar...bum=lastup&cat=0&pid=886002#top_display_media

No i prawidłowo, tniesz jeden szczyt, rosną w jego miejscu dwa odrosty boczne. A na czym myślałeś że topping polega? Kolega ja nacięłam ostatnio z 40 klonów, więc...?
 

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
Krtek ma rację tak jest to napisane ze cholera wie o co ci chodzi. O to czy możesz zrobić toping na tych 2 głównych szczytach czy co? Wtf
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Chyba chodzi o to czy będą budowały piętra na tych dwóch szczytach, czy będzie dalej rosnąć.
 

JJJPPP

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2015
Postów
371
Buchów
0
No właśnie, red lion, bo to nie rosna teraz glowne szczyty, tylko boczne 2 odrosty, i czy one beda szły jak szczyty ze beda miały dodatkowe odrosty czy po prostu bede miał tylko te 2 szczyty do klonow i tylko 2 sztuki z nich wyjdzie ? I jeszcze, czy jak pobiore z kazdego pietra po 2 odrosty mam ich z 10 chociaz te najnizsze to licho wygladaja bo dopiero naginam panne , gdybym nie robił toppingu to panna by rosla i dawala ciagle po 2 odrosty na pietrze a tak chyba zakonczylem jej zywot na tych dwoch ostatnich odrostach z pietra Niech mi ktos to wyjasni, i czy jak pobiore klony to one jak hydra odrosna czy juz do wyrzutu panna ? UP podpowie ktos? czy po topingu beda jeszcze rosly tak samo pietra jak przed nim czy na dwoch osttanich odrostach sie skonczxy ? to by bylo nieekonomiczne i bezsensowne, czy jak pobiore klony to z tych miejsc odrosnie cos ? jak to jest, glowna lodyga nie rosnie po toppingu a odrosty odrastaja ? wytlumaczy to ktos łopatologicznie
 
Ostatnia edycja:

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
I teraz napisałeś tak że ja wiem ocb. Te dwa odrostry tzn nowe szczyty będą zachowywały się tak samo jak ten jeden który odciales i będziesz mógł dalej robić toping
 

JJJPPP

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2015
Postów
371
Buchów
0
I teraz napisałeś tak że ja wiem ocb. Te dwa odrostry tzn nowe szczyty będą zachowywały się tak samo jak ten jeden który odciales i będziesz mógł dalej robić toping
Sory ze ja zielony :) Serio ? Roslina po prostu da sama sobie taką instrukcje ? Czy pobrane klony odrastaja czy juz zostana na zawsze odciete łodygi ? I jak mam 2 pietra po 2 wiatraki na klonach i trzecie sie formuje taka kebka lisci jest to juz dobra pora na klona ? Nie chce zeby klony były za duze po ukorzenieniu zeby latwo było je wyeksportować na out, wrzuciłem liscie pozostałe z toppingu z malutka łodyga do wełny mineralnej z hormonami ukorzeniajacymi w zelu tak dla jaj zeby zobaczyc co z tego bedzie, bo takie cos chyba nie ma prawa sie przyjac, ale poki co chyba nie usycha ani nic z tydzien temu ucialem ten szczyt, pod kubkiem od piwa lanego jest z welny kolo nawilzacza raz dziennie spryskuje woda i narazie chyba sie trzyma, ciekawe czy ma juz jakies korzenie jestem ciekaw zeby ta wełne rozwalic bo ona jest dosyc duza w porownaniu do klonika ktory klonem mial nie byc notabene I dzieki za sprostowanie pedro i jeszcze rozwiej kilka tych zagadniej o ktore u gory zapytalem Ja tez z checia dziele sie wiedza jak cos wiem, nie umialem tego wytlumaczyc prosto ale to (dla was ) prosta rzecz i logiczna a ja noob :)
 

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?127510-czy-juz-sie-nadaje-(rady) tu masz link do tematu ktory ja zakladalem jak posadziłem pierwsza matke na kolony są tam fotki jakiej wielkosci ja ciąłem klon, jakiej wielkości maluszek mi się przyjął (tzn pusił korzenie teraz jest juz potężną roślinką ^^) i proszę Cie pisz bardziej zrozumiale bo piszesz strasznie chaotycznie.

ps co do tego malego konika opiekuj się nim tak jak się opiekujesz i nie rozwalaj tej wełny mineralnej.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół