nasiona marihuany

araby iluminaty i inne marginesy - temat na rozluźnienie i normalne przemyślenie.

Wyszukiwarka Forumowa:

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
:sunny:

zakładam temat jako reaktywację wątku o kosmosie Bionowy,
tutaj wypisujemy wszystkie przegrane potyczki tzw tych, "co chcą nami sterować" -->masoni, iluminaci inni degeneraci [ale się rymuje] .[/COLOR]


wątek oczywiście wrzucam do dobrego humoru, żeby mnie, żaden multikuliti* nie osądził o mowę nienawiści, homo i islamofobię bo w sumie o islamofobii zaczynam temat [/B][/I][/U]:sunny:

"dojcze rap ist majn hajl fi firer"

i tak po nitce do kłębka, kto zna dobrze szkopski to zaraz sprostuje.

legenda mowi, ze w jednej części terminatora była wróżba dotycząca zamachu na WTC.
scena, poscigu na autostradzie i tzw "banner" abałt 9/11

tutaj tamta scena

-------------------------------------------------------------------
teraz tak, wiemy doskonale jak wygląda "scena muzyczna"
robisz co ci każemy albo wypie****aj z rynku bo nie nie wypromujemy.
po to hodujemy komercję, zebyśmy zarabiali :sunny:

-----------------------------------------------------------------------------------
lecim dalej.

przyda się ktoś z # znający szkpski na tyle - że se nie przetłumaczy tylko wytłumaczy co i jak :sunny:
kawałek sprzed chyba 12 lat, ja tam szprecham tylko "sieg heil" i "heil hitler" na tym kończę wiedzę z niemieckiego. może jeszcze "ein reich[...]" odpowiednio gestykulijąc :sunny:

na marginesie -- co znaczy w języku martina szulca i przewodniczących unii europejskiej "hip hop tsunami" ze jest cenzurowane w oficjalnym wideo?

wątek zakładam bo co jest "normal" - :sunny:

Das ist normal, das hier ist multi- kulti,


pełen tekst
http://www.songtexte.com/songtext/fler/ndw-2005-3bda0838.html
i nieocenzurowany "kawałwek"



wracając do tematu - tu wymieniamy wszelkie A-normalne podejścia jak "papierza"-F i tematy odnośnie arabów, pedałów i innego marginesu społecznego.

]BABILON TRZEBA WYTĘPIĆ I TEN TEMAT BĘDZIE JEGO KOŃCEM.

obnażenie *dla nas POLAKÓW z punktu widzenia części Naszej społeczności przebywającej w tzw. "cywilizowanym i nowoczesnym świecie" objaśnienie jak się u Was żyje, macie już szariat, czy ktoś od waz zginął bo jakieś arabskie pedalisko użyło "pasa szariatu"* * wiem, że ten śmiec to to wymyślił inaczej miał, ale dla mnie zacofanego polaczka fajniej brzmi "pas szariatu" jako sposób wprowadzania praw śmieci, którzy zamiast bronić swojego kraju spie****ają za granicę do europy i nażelowani wyrywają "nasze" -> bo to niepoprawne politycznie słowo -> kobiety. [poprawnie jest - te na tym terenie. ] często przy pomocy kwasu siarkowego, solnego, gwałtu i uznawania, że było nosić koce albo inne zasłony.
*ponad to co w mediach pokazują oficialnie



ku**a zejźcie na ziemię, tym wątkiem pragnę rozpocząć nacjonalistyczny styl myślenia.
a jak ktoś jest ------mam na końcu języka to słowo, ale za chu*a nie pamiętam niestety- -------- coś w stylu "upoprawniony politycznnie" ---------------
niech też śmiało się wypowiada, my tutaj liczymy na ubogacenie kulturowe dynamitem, a kobiety gwałtem. chcemy być wysadzani w powietrze w imie allaha, my zginiemy, ale media powiedza, że to jakiś psychol hahahahaha

w końcu "ci opisani w temacie nagłówku" nam powiedzą, że to nie jest zamach, gwałt na dzieciach, tylko pojedyńczy przypadek. za dużo jak na ostatni czas zabicie przez parszywego imigranta rdzennego europrjczyka ---> bo taki śmieć zamiast bronić swojego kraju woli uciec do europy i siać zamęt --- gwałty, zabójstwa -


z resztą ***ie mnie to. jutro edytując wrzcucę tego mema z laską arabką z karabinem i podpisem "czy widzieliście naszych fagasów"




pogubić się można w tym spamie :sunny: jak widać proces islamizowania uerupoy przebiega w sposób zaplanowany i zorganizowany. hordy mlodych mezczyzn w sile wieku przejeżdzają na europejskie ziemi siać zniszczenie i strach.

na załączonej fotografii widać jak sytuacja wygląda naprawdę - normalni muzulmanie bronia swoich krajów jak ta dupa na focie wyzej, natomiast jihad i terror wdzierają się do europy.
wlasnie jak to pisze mówią w tv ze w szwecji jakis arabus zrobiił jubel.


teraz kwestia martina szulca i tych pajaców z uni europejskiej.

"bierzecie arabów albo wypad z uni" - ku**a proszę bardzo niech tylko niemiec nie zapomni oddać hajsu za odbudowe warszawy hehe
 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Nie no, Ty naprawdę jesteś srogo pie****nięty w czajnik. Nie wiem jak to jest że jeszcze tu jesteś...
 
G

Guest

Guest
Popieram cię synu, ale po cichu ;) . no i zobaczymy co ojciec napalm rydzykowski powie hahaha.
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Nie gadajcie o takich incydentach bo zamkną forum.
 

Ciasto

Murzynek
Rejestracja
Mar 26, 2017
Postów
325
Buchów
0
no tak , ja bym lepiej pogadał o długach USA pelnej kasie Rosji i takie tam , jak nas zachód robi w bambuko a nie o ***anych arabach :).

Krym ku**a mać. Takie pie****enie na forum GÓWNO DA. Wyjdź na ulicę,zorganizuj protest i rób wjazd na sejm i resztę EU. Wszyscy wiedzą,wszyscy siedzą,nikt nic nie robi. Szkoda o tym gadać i się denerwować. Gadaniem to możemy ich co najwięcej rozśmieszyć niż coś zrobić.
 
G

Guest

Guest
A co innego przeciętny wieśniak z Chrubaszowa moze zrobić , jak nie se tylko pogadac .:)
 

Ciasto

Murzynek
Rejestracja
Mar 26, 2017
Postów
325
Buchów
0
A co innego przeciętny wieśniak z Chrubaszowa moze zrobić , jak nie se tylko pogadac .:)

Ja Ciebie rozumiem ale uwierz mi na słowo że jest wielu ludzi z poglądami podobnymi do tych co tutaj są pokazywane. Takim czczym gadaniem nic nie zrobimy a tylko psujemy nerwy. Logika w tym wszystkim jest ale niestety bez wykonania.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół