nasiona marihuany

Pierwszy grow

Wyszukiwarka Forumowa:
D

DarkMessiah

Guest
ja ten obrazek znalalem na google images zrobilem kilka zdiec regularnych nasion i jednego fem



dla mnie to one wygladaja wszytskie jak Kobitki

Pozdro
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Miałem jakieś 50 nasion reg.i według obrazka
normal_20170510_091747.jpg

zaczełem oglądać i jakieś pół na pół wyglądało właśnie tak jak by coś w tym było.
roślinki już wyrastająna parapecie, od dzisiaj będę biegał co dziennie do szafy i redukował dzień do 12h-celem identyfikacji płci. za jakieś 2 tygodnie się wyjaśni, czy można się o to podpierać?
normal_20170518_191532.jpg
 

Qwhy

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2013
Postów
47
Buchów
0
Co do kubków 500ml na 3 tyg.
A) Nie starczy, chyba że chcesz mieć mniejsze rośliny niż to co by normalnie urosło
B) Jeśli światło dotrze ci do korzeni to będzie lipa, bo roślina nie wie wtedy co się dzieje...

Widzę że krzaki już na spotach, ale staraj się unikać tego na przyszłość ;)
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Co do kubków 500ml na 3 tyg.
A) Nie starczy, chyba że chcesz mieć mniejsze rośliny niż to co by normalnie urosło
B) Jeśli światło dotrze ci do korzeni to będzie lipa, bo roślina nie wie wtedy co się dzieje...

Widzę że krzaki już na spotach, ale staraj się unikać tego na przyszłość ;)

Panie i Panowanie te kubki przezroczyste to miały być w wersji poglądowej-jak rosną korzenie i jak woda jest wyciągana przez rośliny,parowanie itd.kiedy podlewać tam żeby nie codzienne i coby nic nie gniło?czytajcie pierwszy post ??
 

Arh+

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2014
Postów
516
Buchów
5
Hehe
Jak widzę te komentarze młodzików to ręce opadają.
Dla młodych grower-ów :
deuter ma kilkanaście lat praktyki i teorii za sobą, więc nie piszcie co ma robić, tylko bierzcie z niego przykład!
Pozdro
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Rośliny trochę podrosły od posadzenia out
normal_20170525_100424.jpg

normal_20170525_100449.jpg


Tu jeszcze czekają na identyfikację płci
20170525_125559.jpg
 
U

Usunięty 66767

Guest
Ładnie podrosły:thumright:Nie robisz Lst?dobrze by było zrobić zawsze więcej wyjdzie na końcu:harvest:pozdro<peace>
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Ładnie podrosły:thumright:Nie robisz Lst?dobrze by było zrobić zawsze więcej wyjdzie na końcu:harvest:pozdro<peace>

Nie chce mi się bawić w lts, zazwyczaj mam tyle roślin że kilo w tą czy tamtą nie robi różnicy :harvest:
 
U

Usunięty 66767

Guest
Nie chce mi się bawić w lts, zazwyczaj mam tyle roślin że kilo w tą czy tamtą nie robi różnicy
Chyba że tak jak tam wole jednak mieć kg więcej niż mniej,ale jak kto lubi:thumright:
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
Tu jeszcze czekają na identyfikację płci


powiem, że gdybałem o tym ostatnio, i poszedłem do kolekcjonera. większosć miał co prawda regów ale femi były z okrągłym gwintem.
może faktycznie coś w tym jest
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Jeszcze z tydzień i dam znać co z tego wyjdzie.
Jak przeglądałem femki to też są pół na pół, z tym że to są femki trochę to inaczej genetycznie. Dlugo by prawić jak roślina reaguje na żeński pyłek i co się wtedy dzieje
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
Jak przeglądałem femki to też są pół na pół, z tym że to są femki trochę to inaczej genetycznie
Dlugo by prawić jak roślina reaguje na żeński pyłek i co się wtedy dzieje��

a to ciekawe, 2 blubry nieznanej produkcji ale sklepowe femki - okrągłe, z dinafemu 3 wajt czisy też okrągłe, oczywiście wszystko af.
generalnie sub by się przydał do rozkminy ale niby wykitował :sunny:

co do żeńskiego pyłku, na moje oko powinien niby też okrąglić, skoro ma damski gen, chyba, że w zapylaniu tego samego okazu by dał okrągłe, a innej damki już nie -- ale to zaczynamy obalać teorię kształtu gwintu.
 
Ostatnia edycja:

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Teoria obalona wyskoczyły rośliny męskie
20170602_164135.jpg

:crazy:
 
D

DarkMessiah

Guest
szkoda a moglo byc tak pieknie :D jednak natura nie jest tak prosta do odgadniecia ja tez zrobie test bo mam kilka regow. I co wywalasz? czy bedziesz zapylal ?
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
zaraz będę wycinał zostawiam same laski, w połowie lipca zaczynam coś STSsem pryskać,już raczej same femi robię od kilku lat.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół