nasiona marihuany

Northern Light's na Szwajcarskim balkonie by SwissExakt BIO

Wyszukiwarka Forumowa:

SwissExaktheit

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
141
Buchów
0
Cześć, Zaczynam fotorelację z bio/eco hodowli dwóch sztuk NoLi.
Na dno donic poleci ziemia zmieszana z popiołem, na to keramzyt i ziemia z końskim guano zebranym w lesie. Dodam tam również kilka dżdżownic niech przepracują materiał.


Up będzie tak co 5-9 dni
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
noli to trik deskorolkowy bardziej, oli ale przodem. uzywaj zargonu branzowego hehehe.
dobrze by bylo gdybys wrzucil foty z roboty spota a nie zakladasz relke i ani opisu set&settingz ani nic hehe
 

SwissExaktheit

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
141
Buchów
0
Wiem, że tu skromnie ale do czasu. na razie wszystko bod ziemią i budujemy napięcie. Wypatruj kolejnego up'a, tam już będzie więcej się działo <peace>
 

SwissExaktheit

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
141
Buchów
0
No o szybki podgląd na panny, nieśmiałe bo dziś wzeszły.


Do dużych donic jeszcze się nie zabrałem. <piwofuck>
 

SwissExaktheit

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
141
Buchów
0
Up - Co nowego?

Witajcie, znalazłem wreszcie czas i podjechałem do stajni po materiał :freak:


W drodze powrotnej zaatakować aldi


Odczekałem jeden dzień i potrzymałem łajno w szczelnych foliówkach żeby zabić owady.
Ziemia wymieszana z popiołem

Na to guano




Przysypałem ziemią i dałem destruentów


I ziemia z "kuleczkami" <lol2>


No i tak wyglądają dziś dziewczyny


A i jeszcze ktoś się pytał o spota to proszę
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Jak tam ze słońcem u CB ???
Ile dni mają dziachy ?

Będę zaglądał :)

Pozdrawiam
 

SwissExaktheit

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
141
Buchów
0
Ło słońca mają do bólu, to (pomiędzy) południowa/południowo-zachodnia strona. Ekspozycja świetna bo nic nie daje cienia na 3 piętrze :)
A dni mają już cztery teraz.
 

SwissExaktheit

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
141
Buchów
0
Up - Co nowego?

Witam growerów!
Wrzucam aktualne fotki, choć nie ma na razie progresu ze względu na temperaturę. Ale że ma być jak natura chciała to nie daje ich do boxa czy nawet do domu.

A pogoda taka:


Zatem up zrobię ja pogoda wróci i trochę podrosną czyli za tydzień ;P
 

SwissExaktheit

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
141
Buchów
0
Up - Co nowego?

Boom i jestem po przewie. Pogoda jest dobra i idzie wszystko w dobrym kierunku





I co powieta?:crazy:
 

MateO420

New member
Rejestracja
Sty 5, 2017
Postów
3
Buchów
0
widac ze juz podrosly. dobrze dobrze. no z ta pogoda to masz tam niezłe cyrki. ale jak juz pogoda wroci do normy to wystrzela jak z procy ;)
 

SwissExaktheit

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
141
Buchów
0
Wstawiam aktualne fotki, miałem dwa wietrzne dni i je trochę wyszarpało ale co ich nie zabije... :freak:



i fotka zza balkonu na której złapałem też klony
 

NorthernLights

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2016
Postów
87
Buchów
0
Kulturalnie jest mieć panny na co dzień pod okiem. Czuje że te końskie guano zrobi robotę. Powodzenia
 

NorthernLights

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2016
Postów
87
Buchów
0
ps. Miałem NorthernLight'y w wersji auto. Bez szału dla zmysłów i w działaniu...
 

SwissExaktheit

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
141
Buchów
0
Jeszcze nie miałem NLight's więc zobaczymy jak ze smakiem i mocą. Nasi dziadkowie palili 3-5% towarek, nasi ojcowie palili 5-9% ziółka, a my musimy walić 15+ bo inaczej to pasieka i łynty... :scared:
A konsekwencje dla zdrowia stary? Przecież całe mechanizmy przyłączania się THC do powierzchni synaps wpływają na naturalną pracę układów wydzielania endorfin i dopaminy. Jeśli palisz coraz więcej i mocniejszego ścierwa podnosi się tolerancja organizmu i co gorsza upośledzają się naturalne procesy regulacji endokannabinoidów. Szanujmy zdrowie by jak najdłużej cieszyć się naszą kochaną Merry i palmy 10-15% smaczne odmiany i róbmy sobie pauzy co 4 miechy na jeden dwa miesiące. Sam właśnie zacząłem taką dwumiesięczną pauzę po pół roku swawoli i jak z każdą taką pauzą czuje jak mnie ciągnie do trawki. Wstaje rano (pracuje po 16) i mam małpę żeby zajarać, nerwowość i irytacja to dwoje kompanów na pierwszy tydzień. Zasypia się ciężko i demotywacja w wyniku spadku endorfiny (o zgrozo do normalnego poziomu). Ale po dwóch tygodniach niepalenia z wyboru, jak cię trochę puści, to zdajesz sobie sprawę jak mocno Cię królowa trzymała za mordę.
Przynajmniej ja tak mam, a jak wy macie?

Łodyga myślę że dochodzą "światła PÓŁNOCY" na outodoor :thumright:, A jak będą się ociągać to wstawie je do łazienki po pracy i rano wystawie to zaczą kwitnąć nawet i w lipcu jak mi się spodoba ;)
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół