nasiona marihuany

Roślina konopiopodobna Rącznik

Wyszukiwarka Forumowa:

Pinkman Jessy

Well-known member
Rejestracja
Wrz 7, 2012
Postów
94
Buchów
0
Siemano Ziomki i Ziomalki :smokee:



Wpadły mi w łapki egzotyczne kulki rącznika i bardzo stare bulwy krokosmia.
Postanowiłem wykiełkować Rącznika w znany nam sposób. 24h namaczania, następnie gazy i do gleby. Podobno bardzo ciężko i długo kiełkują. Zobaczcie jakie nietypowe kulki z puszystym ogonkiem. Ciekawe, czy i jakie puszczą kiełki. Grow mnie tak wkręciło, że jest jazda na inne nie typowe rośliny. Żadne inne hobby - mnie tak nie kręci. Aaaa krokosmia - bulwy bezpośrednio do ziemi, podlane. Jako, że są bardzo stare marne szanse na ożywienie...




Nasiona Rącznika:





Krokosmia:



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UP 14.04.2017

Krokosmia niestety nie wzeszła. Bulwy zbyt stare.
To co najbardziej mnie interesuje rącznik, już wychodzi. Ciężko kiełkował, około 15 dni od namoczenia.
Czekamy na resztę :)



------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
UP 22.04.2017

Rączniki mają się dobrze. Szukają słoneczka :) Kiełkowalność 100%, wschodzą nie równomiernie. Siedzą w ziemi canna tera seeds. Za jakiś czas przesiadka do canna tera professional.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


SZYBKI UP 5.06

Rączniki czekają do zimnej zośki a potem na poletko. Siedzą w canna tera pro. Wszystko ok.



 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Pinkman Jessy

Well-known member
Rejestracja
Wrz 7, 2012
Postów
94
Buchów
0
Rączniki wydały nasiona. Z największej sztuki pobrałem sionka. Będzie pokolenie F2.

Pestki już się moczą.
W tym roku postaram się dokończyć i pokazać dojrzałe rośliny.
W poprzednim sezonie pochłonęła mnie budowa swojego kwadratu.




-----------------------------------------------------UP-----------------------------------------------------

Pokolenie F2 wychodzi na świat.
W porównaniu do nasion zeszłego roku wybiły dość szybko.
Czekamy na jednego ostatniego.
Część zostanie posadzona na tych samych stanowiskach. Reszta na nowych.





WEEK 3

Jest 5 roślin. Stanowiska outdoor już przygotowane. Zmieszane z ziemią z tamtego roku i świeżym podłożem uniwersalnym.
Czekamy aż podrosną i gonimy na dwór.



WEEK 5



Rośliny w przyszły weekend - lądują w docelowe stanowiska
 
Ostatnia edycja:

Hogan

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2018
Postów
46
Buchów
4
Wrzuć jakieś zdjęcia jak zakwitnie, swoją drogą nasiona wyglądają jak kleszcze :farao:
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
Fajne to to, tez jestem ciekaw zdjec jak bede kwitly :jaraczz:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół