nasiona marihuany

((Maroc x BWC) x LH) x Bebook Special

Wyszukiwarka Forumowa:

Rand0m

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2014
Postów
173
Buchów
0
Wie ktoś coś o tym pół auto?
Jak tak to chętnie poczytam trochę co i jak z tym bo nie wiem czy dokładać do koszyka :D
pozdro
 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Stary robisz ostatnio trochę bałaganu, jak chcesz auto od beboka bierz crossy z bebok special, auto extreme i sugar gom. Grześ ma ciekawe auto diesel. Od Orion celuj w heavy magnum, think heavy i onix. Nie rób syfu.

Jak pół auto to ggxhk od ggs i w sumie wszystkie półauto Grzesia są ciekawe
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Geny maroc x bwc x lh rosnie jak długa wąska pała z milionem odrostow, strasznie oblana, nie za gruba za to dosc zbita. W crosie z bs to dosc szybkie polauto, gotowe na poczatek wrzesnia. Raczej kanapowy, po czasie wysysa tez sily, suszy strasznie
 

Rand0m

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2014
Postów
173
Buchów
0
byle z fartem
no sory ziomek ale sezon sie zbliża a to będzie moja pierwsza większa uprawa więc wole mieć wszystko na ostatni guzik bo palenia mi ma starczyc na pare lat bez ***anych przypałów...

bebook
dzięki wielkie napewno wezme pare sztuk tak jak i wszystkie autosy :D
w ogóle props za pechy bo ci nigd y nie pisałem a w tamtym roku hejzomatiki robiły robote :D

pozdro i z farciszsem dla wszystkich outdorowców
 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
byle z fartem
palenia mi ma starczyc na pare lat bez ***anych przypałów...

To ile ty chcesz wysiać pół hektara ? Jak pierwszym razem siałem 10 auto to starczyło mi z nich na 3,5 miesiąca, a plon był na poziomie 40g z auto jeden tylko dał 70, ale one były podlewane 2-3 razy w tygodniu (na działce). Jak chcesz zasiać tego dużo i sam się tym zajmować to się za***iesz, a jak będzie na wy***ce to licz 15g z automata.
 

Rand0m

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2014
Postów
173
Buchów
0
Celowałem w 2-3 kg co poslużyło by mi na 4-5 lat spokojnie. A i chyba źle mnie zrozumiałeś nie będe sadził tylko auto ;)
już nic nie mam do dodania w tym temacie
pozdro
 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Celowałem w 2-3 kg co poslużyło by mi na 4-5 lat spokojnie. A i chyba źle mnie zrozumiałeś nie będe sadził tylko auto ;)
już nic nie mam do dodania w tym temacie
pozdro

Tym bardziej nie rozumiem, stawiasz boxa nawet na jakiś cfl i masz regularnie świeże palenie, możesz zmieniać odmiany, nie ryzykujesz, że straci na mocy itd...
 

Rand0m

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2014
Postów
173
Buchów
0
Tym bardziej nie rozumiem, stawiasz boxa nawet na jakiś cfl i masz regularnie świeże palenie, możesz zmieniać odmiany, nie ryzykujesz, że straci na mocy itd...

dobra chłopie jakbym miał możliwość zrobienia boxa to bym nawet nie pisał na tym forum. Chyba proste że skoro się nastawiam na out, udzielam się tylko w tematach o oucie to nie mam jak robić ina i tyle.
pozdro i bez odbioru bo nie widze sensu dalszego pisania
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół