nasiona marihuany

Męska moda - jak się nosicie?

Wyszukiwarka Forumowa:
P

pitar

Guest
Jak się nosicie na co dzień? Sportowo czy casualowo (o teraz modne słowo)? Pytam, bo jak się patrzy na ulice, to dostrzec można trend, że faceci powoli zaczynają przykładać większą wagę do spójności ubraniowej czy kolorystycznej.
 

franekmaz

Active member
Rejestracja
Lut 26, 2016
Postów
30
Buchów
0
Wygodnie. Ale również zwracam uwagena to aby nie chodzić jak ostatnia łajza ( kiedyś nie przykładałem do tego takiej uwagi ale obecnie nie jestem w stanie patrzec się na swoje foty z przeszłości ;P).
Preferuję takie koszule z długim rękawem:
edit mod: nie wklejamy tu linków do innych stron serwisów - chcesz cos pokazac wklej zdjecie tutaj do galerii forumowej!! nikt nie bedzie klikał na linki niewiadomego pochodzenia!!
w lecie również ( podwija sie rękawy). Plus jakieś proste spodnie.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
[/url]

a tak - to zależnie od okoliczności różny styl, agent o 100 twarzach hehehe :sunny:
 
Ostatnia edycja:

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
głównie ortaliony i air shoxy na nogi, za ucho lufka w gaciach dodatkowy worek, obowiązkowo łańcuch na karku, na balety dodatkowo na nadgarstek zakładam. ręce wydzierane w tribal. a w sercu JP. jak na jaracza przystało, ktoś się inaczej ubiera?
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
głównie ortaliony i air shoxy na nogi, za ucho lufka w gaciach dodatkowy worek, obowiązkowo łańcuch na karku, na balety dodatkowo na nadgarstek zakładam. ręce wydzierane w tribal. a w sercu JP. jak na jaracza przystało, ktoś się inaczej ubiera?

a czorna czopka nojka*? to gdzie?

nie mogę znaleźć oryginału ale tutaj jakiś cytat o co chodzi

 

pablopablo

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2016
Postów
214
Buchów
0
Ja już się powoli przygotowuję bo zrobiłem zakupy ziemi w biedronce jak JJJPPP i sie ludzie dziwnie patrzyli więc zakupiłem taki:




Spodnie też mam :)
 

Rogowsky

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2017
Postów
57
Buchów
1
Spodnie rurki i plecione z żemyka ciżemki po dziadku zamiast shoxuf czasem walonki ruskie i tak so lotom po dzielnicy a co
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
465
Odznaki
4
Najczęściej to ciuchy robocze<lol>
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
Jak przeglądam forum:

abstrachując od tego że zanim nie wybuchła afera z (?) angielskimi (?) służbami i kamerkami w laptopie - kiedyś u zioma widziałem na wiele lat przed tym zaklejoną kamerkę - pytając po co to?, usłyszałem że na wszelki wypadek - i sam zakleiłem -

ten to jest anonimowy w sieci hahaha
 

janek29

Member
Rejestracja
Paź 25, 2015
Postów
20
Buchów
0
Polska młodzież nosi polską odzież - jak śpiewa jeden raper :) Trzymam się tego.
 

meko

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
237
Buchów
0
i kupujesz wszystko z bangladeszu za***iście
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,951
Buchów
952
Odznaki
3
abstrachując od tego że zanim nie wybuchła afera z (?) angielskimi (?) służbami i kamerkami w laptopie - kiedyś u zioma widziałem na wiele lat przed tym zaklejoną kamerkę - pytając po co to?, usłyszałem że na wszelki wypadek - i sam zakleiłem -

ten to jest anonimowy w sieci hahaha

śmiej się śmiej ale nawet sobie sprawy nie zdajesz jak łatwo obraz przechwycić zwłaszcza jak ktoś kisi ogóra na XPeku albo niezaktualizowanej 7 :) znam typów co zaklejają kamerki w telefonach
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół