nasiona marihuany

Bedzie przypal?

Wyszukiwarka Forumowa:

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Posadzisz, sąsiad znajdzie? Wujo się wyprze i pieski będą obserwować, coś wiem o tym
będziesz odwiedzał i będzie przypał na Ciebie powiążą z wujem i leżysz 3 miechy <lol>
 

Trzy Zera

Well-known member
Rejestracja
Sie 8, 2015
Postów
310
Buchów
0
ogolnie koleszko to dalbym sobie spokoj z sadzeniem na swojej posesji badz kogos z rodziny, pamietaj ze ludzie to k***y i zlodzieje wiec albo cie pod***ia albo ci to za***ia... szukaj miejscowki poki czas jeszcze i sadz jak czlowiek na polance / w trzcinach byle nie u siebie :) pozdrawiam
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
najlepsze zioło podwórkowe ścinałem spod swojego okna w swoim ogrodzie ze swojego rodzinnego ogrodu pod rodzinnym domem, wiec skończcie pier***ić, już chyba zostało podkreślone w tym temacie, że każdy ma inną działkę. z autopsji wiem ze 2 krzaki można posadzić w ogródku tak, że palacz zioła stojąc obok ich nie rozkmini.
 
G

Guest

Guest
Wszędzie i wobec jest ryzyko , moga się złożyć rózne czynniki na przypał , ogólnie pole lasy czy działko ryzyko jest praktycznie to samo raz mniej raz wiecej , ale osobiscie bym doradzał krzaki na działkach , choc mój znajomy miał kiedys 3 krzaki po jakieś 3 m pzred altaną od strony drogi przy wjeżdzie do działek i nikt tego nie zobaczył mial pare słoneczików wsadzonych między MJ ale i tak byłem w szoku jak to widziałem i cud ze nikt tego nie wychaczył , miał farta ale nie kazdy ma jaja z betonu ;) i więcej szczęścia niż rozumu .
 

elomordy

Active member
Rejestracja
Cze 22, 2016
Postów
29
Buchów
0
Tak, byłem wczoraj z roślinkami, lekko spięty bo za płotem staruszkowie również rozpoczęli sezon ogrodniczy, więc przyjąłem taktykę "jak gdyby nigdy nic", nie wydali się zainteresowani tym co robię więc mam nadzieje, że bez przypału. Założę zaraz fotorelkę, chociaż nie mam prawie zdjęć, pozdro :)

Jest fotorelacja, zapraszam :)
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?129504-16-SEZ-u-Wuja-bez-przypału-(oby)
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół