nasiona marihuany

Bedzie przypal?

Wyszukiwarka Forumowa:

elomordy

Active member
Rejestracja
Cze 22, 2016
Postów
29
Buchów
0
Cześć w 2017, mam wątpliwości czy sadzić miejscówce o której zaraz napisze i proszę o opinie. Wujek ma działkę w której wogole nie bywa. No, może 3 razy w roku przyjedzie zobaczyć czy wszystko ok ale generalnie nie interesuje się tematem zbyt dogłębnie. Przyjedzie, wejdzie do domku, zobaczy czy nikt się nie włamał i wyjedzie nie chodząc po działce. Owa działka jest natomiast tematem mojego zainteresowania w kontekście outa. Za domkiem jest jeszcze kawałek ziemi, tak z 10 m na długość i z 20 na szerokość (tylko za domkiem ale przed domkiem nie rozważam bo łatwiej o przypal). Tak się ułożyło, że mam klucze na tą działkę. Płot z każdej strony więc nie mam mowy o zwierzynie, są za to sąsiedzi z każdej, ale działka raczej osłonięta przez iglaki więc żeby coś zobaczyć, trzeba by się mocno postarać no i sąsiedzi są raczej zajęci swoim życiem niż zaglądaniem przez płot. Tak mi się przynajmniej wydaje. Syn wujka, prywatnie dobra morda mówi ze będzie bez przypału. Oprócz niego nikt nie wie o moich zamiarach. Jak sądzicie? Sadzic tam? Jaka ilosc? Mam około 20 pestek. Działka ma około 1000m2 (chyba). Jak sądzicie? Będzie przypał? Pozdrawiam :)
 

ShaCo

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
260
Buchów
0
Dużo sie naczytalem o przypalach na wlasnej działce...odradzalbym za duze ryzyko
 

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
Osoba do której należy działka może mieć nie przyjemności
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Społeczność działkowa wie wszystko i wszystkim się interesuje, latem jest tam dużo imprez i ludzi. Jeśli uda ci się ukryć roślinę tak żeby nikt nie zauważył (w co nie wieże), to zapach jak będzie kwitnąć, na pewno będzie czuć.
 

lenos

Banned
Rejestracja
Gru 29, 2016
Postów
95
Buchów
0
Sadzic tam? Jak sądzicie? Będzie przypał?
Jeśli ktoś miałby ci udzielić odpowiedzi to musiał by tam jechać i zobaczyć tą działkę jak ona wygląda, bo skąd my mamy wiedzieć czy będzie lipa czy nie, skoro ty sam mimo tego że wiesz jak tam jest nie wiesz co bedzie. Jak chcesz to ja moge sie ciebie spytać czy ja będe miał przypał na spocie czy nie. - No jaka jest odpowiedź?.

latem jest tam dużo imprez i ludzi.
Byłeś? widziałeś? - Skoro tak to daj adres, sam chętnie wpadne i sie zabawie.
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
25+ doswiedczenia. Pierwsze chodziłem na działkę babci a od 9lat mam swoją działkę. Mimo że nie mieszkam w kraju, a działka jest pod czyjąś opieką to wiem od sąsiadów co się na niej dzieję. Ostatnie dwa lata w Polsce mieszkałem na tej działce. Sadzenie na działkach rekreacyjnych to przypał.
 

lenos

Banned
Rejestracja
Gru 29, 2016
Postów
95
Buchów
0
Co z tego że masz 25+ doświadczenia w działkowaniu jak jesteś głupszy niż nie jeden co nie ma nawet 1 roku doświadczenia. Myślisz że wszyscy mają taką sama działke jak ty z takimi samymi sąsiadami i z takim samy domkiem. I skąd wiesz że cie sąsiedzi w hu*a nie robią.
.

Jeden ma taką działke a inny inną, jeden ma przypał na działce a inny nie, i tyle w temacie.
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Rozumiem że ty masz doświadczenie? Pokaż rośliny.
 

lenos

Banned
Rejestracja
Gru 29, 2016
Postów
95
Buchów
0
A jakie trzeba mieć doświadczenie w tym żeby nie wiedzieć jaką on ma działke?

Nawet nie wiesz czy jego działka jest nad morzem czy w górach, i czy w ogóle w polsce, a wypowiadasz sie tak jak byś był właścicielem tej działki...

Ty to ja zrezygnuje z alarmu na swojej działce i ty mi powiedz co sie na niej dzieje, skoro masz taką wiedzę na temat wszystkich działek świata... hahahha

Weś ty sie pie****nij w łeb!
 
D

dolina rozkoszy

Guest
Uspokojta sie...
Chce sadzic niech sadzi
kazda dzialka inna i kazdy ma inne szczescie
ale jesli tam niemieszkasz a ludzie sa ciekawi i zwarte zabudowania , dzialka nie jest duza a te 20 szt to moze byc problem,
zrob 2 lub 3 spoty , jeden na dzialce, jeden kompletny partyzant bez opieki.....
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Chcesz odwiedzać wujka w kryminale? Syn tego twojego wujka jeszcze glupszy niż ty, posadź sobie u siebie i bierz na klatę konsekwencje a nie komus swinie podrzucać, nawet nie komuś tylko wujkowi, przy jednym ***ie a ty chcesz 20 posadzic? Wyobraźni troche ku**a dzieciaku z gimbazy.
 
P

Piję Mleko

Guest
posadź dwa krzaki i obserwuj sytuacje. przypał będzie.
 
Ostatnia edycja:

MonsterJoint

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2016
Postów
139
Buchów
0
Ja na Twoim miejscu bym odpuścił. Co prawda sadziłem kiedyś z kumplem na jego podwórku, z tyłu domu, wśród innych roślin, obyło się bez kłopotów, jednak to były dwa karły, z których prawie nic nie wyszło, sam popcorn (mało światła ze względu na miejscówkę).
Ty natomiast masz zamiar wrzucić pod dobre słońce nawet 20 dziewczyn. Chłopie, wystarczy jedna osoba, która poczuje zapach w okolicy (i wie z czym on się wiąże). Na 99% w takim przypadku ktoś sobie przywłaszczy plony albo podkabluje na komendzie...
Jest szansa, że się uda, ale według mnie zbyt duże ryzyko, szczególnie, że jak sam mówisz, działka otoczona jest przez sąsiadów.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół