nasiona marihuany

POMOCY! - Zanik mięśni

Wyszukiwarka Forumowa:

m.sandman

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2016
Postów
131
Buchów
0
Witam
Piszę do Was jako domorosły grower, jednocześnie prosząc o fachową pomoc.
Chciałbym pomóc mojemu kuzynowi, który cierpi na śmiertelną chorobę. Ogólnie, to kuzyn ma zanik mięśni.
Lekarze twierdzą, że nie dożyje 18 roku życia.
Na obecna chwilę, a teraz ma 12 lat jego stan się tak pogorszył, że nie może utrzymać długopisu w ręce. Nie może wstać o własnych siłach z wózka itd.
Rodzina jest konserwatywna, która tak jakby się pogodziła z losem, jednak walczy bo wydaje mnóstwo pieniędzy na lekarzy i na leczenie farmakologiczne, które nie przynosi rezultatów.
Wspominałem o tym, że jest coś takiego jak olej konopny, że to pomaga, ale nie chcą mnie słuchać.

Chciałbym prosić Was o radę, nie chodzi mi o gotowe przepisy na wszystko, tylko może źródła gdzie dokładnie mógłbym o tym poczytać, jakieś podpowiedzi itd. bo zależy mi na tym, aby pomóc kuzynowi, żeby tak nie cierpiał.

Rozpisałem się strasznie, no ale chodzi mi dokładnie o to jaką MEDYCZNĄ marihuanę wybrać, z jaką zawartością CBD i jak zrobić z niej olejek, jak dawkować, itd.

Będę wdzięczny za jakiekolwiek podpowiedzi.
 
P

Piję Mleko

Guest
Ciężko sobie to wyobrażam, zbombiony 12 latek... Może zacznij od jakichś 3% thc
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
gdyby była trawa anaboliczna to byłaby to moja ulubiona odmiana ale takiej nie ma puki co.

nie wiem czym go leczycie jednak jeśli używacie koksu to pewnie oxandrolonu. strasznie drogie gówno apteczne a na ulicy często wałkowane. jest pewna alternatywa - poszukaj na chińskich allegrach typu ali albo m-in-ch fabryki syntezującej ten związek i sobie zamów. nazwa handlowa - anavar nazwa chemiczna oxandrolon.

e-doczytałem ze nie przynosi efektów.. oxa na pewno przyniesie.
 
Ostatnia edycja:

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
359
Buchów
16
To coś za slabo im tlumaczysz skoro nie chca Cie sluchac. Musisz im to wszystko dosadnie przekazać. Olejek bylby chyba najlepszym rozwiazaniem tylko musialbys poczytac dokladnie o co chodzi i z czym to sie je.

Cannabis et Parkinson

Medical Cannabis owns this epileptic seizure


wpisz na youtube i pokaz ciotce a jak nie to dostanie ciotula ciosa

a tu masz jak sie robi:
https://www.youtube.com/watch?v=yNSN_I7gSwY

A co do olejku to wystarczy wpisać w google, troche roboty jest, ale wszystko wypunktowane od a do z. Takze dawkowanie i inne leczone przypadki. Leki chu*a pomoga, niestety. Tylko medycyna naturalna jest w stanie cos zmienic...
 

Rogowsky

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2017
Postów
57
Buchów
1
Dorota Gudaniec wytłumaczy co i jak warto by było tam popytać
 

m.sandman

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2016
Postów
131
Buchów
0
To coś za slabo im tlumaczysz skoro nie chca Cie sluchac. Musisz im to wszystko dosadnie przekazać. Olejek bylby chyba najlepszym rozwiazaniem tylko musialbys poczytac dokladnie o co chodzi i z czym to sie je.

Dzięki Misqu i WAM WSZYSTKIM za podpowiedzi, będę studiować dogłębnie ten temat.

Najgorsze jednak jest to, czego nie mogę ku*wa pojąć, że jak ktoś z rodziny proponuję alternatywną formę leczenia, mówi, że jest coś takiego; i co ku*wa najważniejsze, że TO POMAGA! podaje przykłady, że to: pomaga, pomogło i pomoże nie jednemu pacjentowi na taką czy inna chorobę, opowiada o co w tym wszystkim chodzi, to kur*wa czuje się, że odbiera się mnie za wariata.

Nie jest tak, że zupełnie nic nie wiem, że źle wychodzi mi tłumaczenie, jednak faktycznie brakuje mi takiej dogłębnej wiedzy merytorycznej którą tak jak pisałem będę chciał teraz uzupełnić.

Tak jak napisałem na początku, ta rodzina to cholerni konserwatyści. Kościół, modlitwa bo tak ksiądz mówi i kur***ko drogie tablety, bo tak mówi lekarz.
Mam jednak nadzieję, że nie będzie to "walka z wiatrakami"...

Tak na marginesie; może nie powinienem o tym pisać; chodzi o ocenianie ludzi, no ale do jasnej k***y nędzy! jak by mi dzieciak (oby nie!) cierpiał na śmiertelną chorobę to chciałbym mu pomóc za wszelką cenę, próbując wszystkich możliwych sposobów aby go wyleczyć, więc nie rozumiem tego, że można być takim betonem i konserwą aby nie chcieć nawet wysłuchać o nowej/innej metodzie leczenia!
 

m.sandman

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2016
Postów
131
Buchów
0
Ciężko sobie to wyobrażam, zbombiony 12 latek... Może zacznij od jakichś 3% thc

Kolego, medyczna marihuana potrafi leczyć bez haju. Przykładem niech będzie izraelska odmiana Avidekel.
Avidekel zawiera 0% THC i od 15.8% do 16.3% kannabidiolu CBD.
 

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
Dobrze, że rząd zalegalizował używanie tkw. "medycznej marihuany" może to zmieni podejście opiekunów i lekarzy do tego typu leczenia. Oby tylko koncerny farmaceutyczne trzymały się z daleka....
 

m.sandman

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2016
Postów
131
Buchów
0
Dobrze, że rząd zalegalizował używanie tkw. "medycznej marihuany" może to zmieni podejście opiekunów i lekarzy do tego typu leczenia. Oby tylko koncerny farmaceutyczne trzymały się z daleka....

Kolego, to że rząd zalegalizował użytkowanie medycznej marihuany to ma się nijak do stanowiska obecnego ministra zdrowia, wielmożnego Konstantego Radziwiłła, który jako lekarz, doktor nauk medycznych stanowczo twierdzi, że marihuana nie leczy oraz, że marihuana jest niebezpieczna i nie może być dostępna jak witamina C.

Sprowadzanie do polski medycznej marihuany, bo tu o niej mowa to ogromne koszty dla rodzin pacjentów.
Partia rządząca boi się tego, aby marihuana medyczna mogła być uprawiana w kraju, bo od razu jest podejrzenie, że będzie dilerka. *****e tumany o marihuanie wiedzą tyle co ja o astronomii ale wypowiadają się na ten temat nie mając zielonego pojęcia.

Kolor zielony nie jest tu przypadkowy...
Mówiąc o MEDYCZNEJ MARIHUANIE nie rozmawiamy o THC, ale o kannabidiolowych substancjach rośliny, które leczą!
Ale i tak są tacy którzy nie maja zielonego pojęcia ale pie****ą głupoty...

 

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
Wiadomo, od razu Rzymu nie zbudowano. Ale pewien mały kroczek został zrobiony co nie zmienia faktu że jeszcze daleka droga do normalności. Potrzeba świeżej krwi w polskiej polityce, młodego pokolenia które skruszy ten beton siedzący przy korycie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół