nasiona marihuany

.:: Uprawa WERTYKALNA / VERTICAL + Scrog ::. All BioBizz ~ All DINAFEM :O-Amnesia, OG-Kush, Royal Haze [HERCULES 25L] 250-400W MH-HPS

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Siatka w założeniu to był dobry pomysł... tylko, jak pisałem na początku, kwestia odpowiedniego treningu. Dzięki temu maksymalizujesz plon i skracasz cały cykl... bo teraz sam widzisz że jakieś 30-40% z wysokości rośliny to gołe łodygi które przy dobrym treningu wypełnione były by topami.
 
M

Marklon

Guest
Pierwsze koty za płoty. Nie tylko trening się nie udał. Ogólnie strasznie dużo pracy z taką uprawą. Początek jak rosliny szybko rosły to nie wiedziałem jak to porwadzić. I tez wyciąganie wszystkiego i wkładanie jest nie wygodne, ale to bardziej przez ten stelaż. Ta siatka zeby wykożystać potencjał musiała by byc połaczona w koło a rosliny prowadzine nisko w kształt gwintu, spirali. A dostep do rosliny musiał by być przez otwierane boki boksa też. No nić bawimy się dalej :) Będe czekał na podpowiedzi.
 
R

rolnikdolpasz

Guest
super skunk - sensi seeds

edyt: kwitnie 1,5 miesiąca, 2 tygodnie vega wystarczą, zbierzesz dużo materiału co zrywa pape z dachu. Polecam

Przyznam, że Super Skunk jest bardzo dobry. Jeszcze mocniejszy jest Chronic ze Serious Seeds.
 
Ostatnia edycja:

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
super skunk - sensi seeds

edyt: kwitnie 1,5 miesiąca, 2 tygodnie vega wystarczą, zbierzesz dużo materiału co zrywa pape z dachu. Polecam


chyba jak lampa będzie dość wysoko i się wyciągną bo na flow nie ida tak do góry jak np: afgan lub moondog podrosły ale nie mega stabilne geny więc luz
 
M

Marklon

Guest
Podsumowanie

No to wyszło 277g :)


3x OG kush. Czyli 20 pare na roslinę. Jak grymasek wspomina. Indica mało przyrasta w fazie flo. Czy w moim nastepnym projekcie ze skunami 2 tyg wega to będzie dobry pomysł?



IMG_2344.JPG



3 x Amnesia 123g


IMG_2349.JPG

IMG_2345.JPG


2x Royal Haze

IMG_2346.JPG


Rodzynek

IMG_2347.JPG


Link do nowej FR
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?130540-Szybki-sezon-Uprawa-WERTYKALNA-VERTICAL-drugie-podej%C5%9Bcie-BioBizz-SENSI-SEEDS-Super-skun-Skun-1-MH-HPS-250-400W



Zapraszam
 
Ostatnia edycja:
M

Marklon

Guest
Moglbys wrzucic dokladniejsze topki og, dokladniej te "ciemniejsze"?

Oj zsotało mi z tego 5g nie wiem czy mam te ciemniejsze a po drugie nawet do tej piątki nie mam dostępu na tą chwile.

---------- Post Zaktualizowany 11:35 ---------- Data pierwszego postu 11:32 ----------

Fotorelacja Zakończona dziękuję i chętnych zapraszma do nowej -> Wertykal part II
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół