nasiona marihuany

[Sweet Seeds][Dutch Passion][Barney's farm][G13 Labs] My little garden [Pestkomania.pl]

Wyszukiwarka Forumowa:

TetraHydroCanna

TechnoViking
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2015
Postów
541
Buchów
2
Ostatnie zdjęcie: to nie jest nadmiar azotu, rośliny nie są nawet mocno zielone, popie****iło ci się ph od azofoski i tyle,były takie przypadki, jeśli już to by miały azotu za mało, bo blade są, ale tak jak mówię, nie syp jak głupi azofoski, to mocny nawóz.
 

Osiedlowy Szaman

highly intellectual.
Rejestracja
Mar 26, 2015
Postów
220
Buchów
1
Ja stosuję azofoske dolistnie, sypnąłem dolomit po zrobieniu zdjęć, ewentualnie zastosuje kredę, tak czy owak za tydzień sprawdzę czy to pohamowało, czy też nie.
 

BigDog

Pies na gambe
Weteran
Rejestracja
Gru 22, 2012
Postów
772
Buchów
1
Oprysk z siarczanem magnezu załatwi sprawę ;)

Chociaż Mg inaczej trochę się objawia

 

Osiedlowy Szaman

highly intellectual.
Rejestracja
Mar 26, 2015
Postów
220
Buchów
1
Wielkie dzięki, niestety nie jestem wstanie sprawdzić czy wszystko jest ok, czy nawet zrobić oprysk, niestety wy***ała mi wczoraj przepuklina z prawej strony i jeżeli mój najlepszy ziomeczek nie zajmie się ogródkiem, to obstawiam, że to będzie dla mnie koniec w tym sezonie. Jakoś nie jestem zły, za wydany hajs psu w du*ę i jestem dobrej myśli, że coś jednak tam przetrwa jak będę mógł już tam zajrzeć fotorelacji jeszcze nie zamykam, bo wszystko może się jeszcze zmienić. Przynajmniej małżonka się zgodziła, żebym growboxa w sypialni mógł odpalić, tylko muszę wyciszyć jakoś ten wentylator kanałowy. mam kilka fotek w zanadrzu, więc może jeszcze w tym miesiącu wystartuję w photo of the month
 

DcichygrowJ

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2016
Postów
527
Buchów
2
No co ty ... :D ja w zeszlym roku bylem na plantach w sumie 5 razy i wyciagnalem po 150 z jednego krzaka :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół