nasiona marihuany

Konkurs na logo

Wyszukiwarka Forumowa:

jaki rozmiar koszulki nosisz


  • Łącznie głosujących
    15
  • Poll closed .
G

Guest

Guest
ja nie wiem jak ty to eustachy liczysz

ale ja robilem tak ze

ze kazda osoba ,kazda praca miala zliczone glosy, ja nie ocenialem ilosci prac i glosow wszytskiego razem bo to bylo by po***ane skoro krym za***al 10 praca i iles ich tam dostalo glosy, ja wybieram 3 prace z wszystkich ktore mialy najwiecej glosow , bo co mnie obchodzi jakas kogos praca jak zdobyla 1 glos, my chcemy wylonic prace ktore miala najwiecej glosow, i tak nordick jak liczylem ma 11 oddanych glosow lacznie ale z jego prac jedna dostala 5 glosow , czy nie o to chodzilo,ja tez uwazam ze nastepnym razem ankieta i tyle jak krym mowi ,bo liczenie wszystkich glosow z wszystkich prac o ch*j rozbic czyz nie mam racji ? jak nie to poprawcie mnie

Jestem za , a nawet przeciw :).
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Chłop organizuje konkurs z nagrodami, z własnej kieszeni je sponsoruje, a taki niewdzięcznik jeszcze mu powie, że syf. Świat schodzi na... północne wilki :)
 

Ka$a

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2016
Postów
75
Buchów
0
ku**a panowie to niech uho zrobi ankietę i tyle... Pie****enie na 3 strony i każdemu cos innego wychodzi. Jeszcze wyjdzie tak ze się chłopak wk***i i hu*a wyśle.
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
hej hej juz nie rob ze mnie -ziomusiu lamusa ,obiecalem to slowo padlo i musi zostac dotrzymane

ty tez podeslij adres bo fajne prace dales i podobaja mi sie , wiec smialo, bedzie 5 nagrod i koniec juz pie****enia ,policzylem po swojemy bo serio nie mialem okazji liczyc glosow w nieznanym aglorytmie z miss cyckow i kokoszek haha

mnie nie zrazilo te gadanie i smutne miny ,teraz wiem jak zrobic nastepny konkurs dla was ale juz tak w cipke, ze jak bedzie blad to jakis nowy nieznany mi he wiec znowu sie czegos naucze he elo ziomki ,krym leda krece, ale jutro wyjazd na caly dzien wiec wysle na 100 % wszystko do was w poniedzialek
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
ja nie wiem jak ty to eustachy liczysz

ale ja robilem tak ze

ze kazda osoba ,kazda praca miala zliczone glosy, ja nie ocenialem ilosci prac i glosow wszytskiego razem bo to bylo by po***ane skoro krym za***al 10 praca i iles ich tam dostalo glosy, ja wybieram 3 prace z wszystkich ktore mialy najwiecej glosow , bo co mnie obchodzi jakas kogos praca jak zdobyla 1 glos, my chcemy wylonic prace ktore miala najwiecej glosow, i tak nordick jak liczylem ma 11 oddanych glosow lacznie ale z jego prac jedna dostala 5 glosow , czy nie o to chodzilo,ja tez uwazam ze nastepnym razem ankieta i tyle jak krym mowi ,bo liczenie wszystkich glosow z wszystkich prac o ch*j rozbic czyz nie mam racji ? jak nie to poprawcie mnie

liczyłem tak że głosy to punkty na prace a nie na użytkownika, 1 miejsce - 3 pkt, 2 miejsce - 2 pkt, 3 - miejsce - 1 pkt. Takie chyba było założenie tego głosowania na 3 prace?
 
K

Koszałek Opałek

Guest
Fajnie, że komuś spodobała się moja wesoła twórczość. Dzięki za głosy na mnie. <peace>
 
G

Guest

Guest
hej hej juz nie rob ze mnie -ziomusiu lamusa ,obiecalem to slowo padlo i musi zostac dotrzymane

ty tez podeslij adres bo fajne prace dales i podobaja mi sie , wiec smialo, bedzie 5 nagrod i koniec juz pie****enia ,policzylem po swojemy bo serio nie mialem okazji liczyc glosow w nieznanym aglorytmie z miss cyckow i kokoszek haha

mnie nie zrazilo te gadanie i smutne miny ,teraz wiem jak zrobic nastepny konkurs dla was ale juz tak w cipke, ze jak bedzie blad to jakis nowy nieznany mi he wiec znowu sie czegos naucze he elo ziomki ,krym leda krece, ale jutro wyjazd na caly dzien wiec wysle na 100 % wszystko do was w poniedzialek

No i to chodzi bez pie****enia i gównojadalni ,, ja tam najbardziej czekam na wlepy od jessiego :) reszta mi w sumie mało dyga ale panel chętnie wypróbuje bo w przyszłosci ledowe imprezy chciał bym robić, a pojęcie w tym temacie - 0 do ptęgi :) ,hahahah
 
Rejestracja
Wrz 2, 2016
Postów
11
Buchów
0
fajny konkurs uho ,,ale wiadomo są i tacy których boli czyjaś pomysłowość i zamiast cennych dla wszystkich rad tylko krew ludziom psują . dla tych którzy jad tylko sączą mamy przesłanko :the-finger-smiley-e:flipping-the-bird::bird-finger-smiley-
 

Pinkman Jessy

Well-known member
Rejestracja
Wrz 7, 2012
Postów
94
Buchów
0
Ale się porobiło z tym liczeniem :) Dopiero dziś obczaiłem. Autorom projektów wysłałem przypomnienie o przekazaniu projektów, wysłałem pw. Po świętach, chciałbym już puścić druk wlepek.
 

NordicWolf

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
153
Buchów
0
Chodzi o to debile ze wasz niedo***any kolega zgarnął adresy zanim zaczałł raczkowac a nie wspomne juz o nauce liczenia głosów...nie pozdrawiam
 

grzes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
1,136
Buchów
3,466
Odznaki
1
Jak bym mial tylko panel moderatorski , to bym byl najwiekszym hu*em na tym forum .
 
G

Guest

Guest
Jak bym mial tylko panel moderatorski , to bym byl najwiekszym hu*em na tym forum .

Wcale nie , bo ja bym nim był :) .

---------- Post Zaktualizowany 13:33 ---------- Data pierwszego postu 13:30 ----------

Chodzi o to debile ze wasz niedo***any kolega zgarnął adresy zanim zaczałł raczkowac a nie wspomne juz o nauce liczenia głosów...nie pozdrawiam

Już bardziej spoko ziomka od ucha to na forum nie znajdziesz synu wiec nie obrażaj kogoś kogo nie znasz .
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
nie ma co sie zlosci i denerwowac bo nic tak naprawde sie nie stalo ,liczenie glosow poszlo mo mojemu bo serio nie wiedzialem ze sa jakies punkty za liczenie glosow , jak to podal kolega eustachy, w sumie z liczenia glosow wyszlo to samo, bo kazdy po za krymem dostanie to samo czy to 2 ,3,4 miejsce wiec po co takie slowa ,

uho666 napisał:
NordicWolf napisał:
Siemaneczko gdzie podesłac Ci prace??I w ogóle co wygrałem??Bo akcesoria do palenia brzmią wieloznacznie

ha , siemka wygrales na bank jakies nasionka od duke seedbank, no i akcesoria do jarania a co to bedzie dam znac po spakowaniu, teraz czekam na to czy sie wszystkim podoba czy nie ma jakis niedociagniec itd w moich liczeniach ok ?

Luzik poczekamy Dzięki!!! ]



uho666 napisał:
NordicWolfSiema Uszaku oto adresik xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx [/QUOTE napisał:
wiec kolego widzisz ja ci na priv nie napisalem dawaj adres sam go dales a czekalem na potwierdzenie w temacie czy wszystko dziala pizdo ***ana ,twoj adress skasowalem,,nic ci nie wysle bo nie zasluzyles a swoje prace wsadz sobie gleboko w du*e ,bo wstyd by mi bylo chodzic teraz w takich koszulkach po takich slowach jakie napisales
wesolych swiat

ps na gowno dobrego materialu nie trzeba haha
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół