nasiona marihuany

Konkurs na logo

Wyszukiwarka Forumowa:

jaki rozmiar koszulki nosisz


  • Łącznie głosujących
    15
  • Poll closed .

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
siemka chlopaki i dziewczyny dostalem takie priv i prosze o sprawdzenie tego czy ja dobrze policzylem



yo

Wysłano: wczoraj, o 18:33

chyb troche źle liczyhles glosy :p
bo mialy byc te same reguly co przy miss :p
I miejsce - zgłoszenie X

II miejsce - zgłoszenie Y

III miejsce - zgłoszenie Z



I tak za i miejsce będzie 3 punkty, za drugie 2 i za trzecie jeden po czym podlicze wszystkie głosy . .

i ruszamy z glosowaniem tak jak to odbywa sie w konkurs miss czyli pozycje 1,2,3 okej

.

i wtedy wyszlo ze 15 glosow kryma praca i stalina
krym 6 pj 3 zacier 2 bijer 3 green 2 kuencat 1 endetta 3 doktor 1 uho 1 15
stalin 9 1 green gingers 3 pije mleko 2 mrowenus 3 leshy 3 kuencat 3 uho 15
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
tu nie chodzi czy ktos dybie ale czy ma racje ?
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Nie wiem kto ci tam to podliczal, ale praca Kryma ma 16 a nie 15 punktów <lol>
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
ha ty to jestes debil krym he
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
zaraz to w excelu ogarnę

---------- Post Zaktualizowany 19:04 ---------- Data pierwszego postu 18:24 ----------

Mi to wyszło tak

1) Krym / projekt 6 - 16 pkt
2) Stalin / projekt 9 - 15 pkt
3) koszalek opalek / projekt 1 - 10 pkt

konkurs.jpg


ps. skąd Ty to policzyłeś uho?

"nordick glosowalo 11 ososb najbardziej popularna praca ktora zdobyla duzo glosow to praca nr 5 "
 
G

Guest

Guest
Nie ze bym był złośliwy co mi się czesto zdarza ale nie celowo taki lubie czarny Humor po prostu :) ,. ale chciał bym doczekac się przed śmiercią choć jednego poprawnie przeprowadzonego konkursu na Haszu :) , a teraz możecie pisac co chcecie , a potem posłuchac tego :)
https://youtu.be/EdmZYu9Lths ale głosno by zrozumiec sens tego utworu :).

ps; Powinna być ankieta normalna a nie jakieś ku**a 1,2,3 widły w dupie na koniec masz ty hahahaha .

Krym najgorszy , Krym najgorszy pfuj pfuj pfuj ...
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
ja nie wiem jak ty to eustachy liczysz

ale ja robilem tak ze

ze kazda osoba ,kazda praca miala zliczone glosy, ja nie ocenialem ilosci prac i glosow wszytskiego razem bo to bylo by po***ane skoro krym za***al 10 praca i iles ich tam dostalo glosy, ja wybieram 3 prace z wszystkich ktore mialy najwiecej glosow , bo co mnie obchodzi jakas kogos praca jak zdobyla 1 glos, my chcemy wylonic prace ktore miala najwiecej glosow, i tak nordick jak liczylem ma 11 oddanych glosow lacznie ale z jego prac jedna dostala 5 glosow , czy nie o to chodzilo,ja tez uwazam ze nastepnym razem ankieta i tyle jak krym mowi ,bo liczenie wszystkich glosow z wszystkich prac o ch*j rozbic czyz nie mam racji ? jak nie to poprawcie mnie
 

NordicWolf

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
153
Buchów
0
ja nie wiem jak ty to eustachy liczysz

ale ja robilem tak ze

ze kazda osoba ,kazda praca miala zliczone glosy, ja nie ocenialem ilosci prac i glosow wszytskiego razem bo to bylo by po***ane skoro krym za***al 10 praca i iles ich tam dostalo glosy, ja wybieram 3 prace z wszystkich ktore mialy najwiecej glosow , bo co mnie obchodzi jakas kogos praca jak zdobyla 1 glos, my chcemy wylonic prace ktore miala najwiecej glosow, i tak nordick jak liczylem ma 11 oddanych glosow lacznie ale z jego prac jedna dostala 5 glosow , czy nie o to chodzilo,ja tez uwazam ze nastepnym razem ankieta i tyle jak krym mowi ,bo liczenie wszystkich glosow z wszystkich prac o ch*j rozbic czyz nie mam racji ? jak nie to poprawcie mnie

Od***ałeś syf nie konkurs uho i taka jest prawda...
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
Od***ałeś syf nie konkurs uho i taka jest prawda...

a ty jestes idiota ***any czy co, ja wymyslilem te po***ane liczenia glosow ? przeczytaj temat i sprawdz sobie , jak pytalem czy pasuje jak policzylem kazdemu pasowalo ,a teraz jakies problemy jakby ku**a z mojej winy

ty pierwszy priva napisales zeby dostac swoja nagrode a teraz pie****isz do mnie jakies swoje smuty ,nie podobalo sie od poczatku to na ch*j brales udzial?

wlasnie taka jest prawda

ps

jest to moj pierwszy konkurs jaki zrobilem w zyciu i mi sie podoba jak tobie nie -tam sa drzwi wyjdz


licze drugi raz glosy

---------- Post Zaktualizowany 20:51 ---------- Data pierwszego postu 20:25 ----------

liczylem wszystko jeszcze raz i wychodzi mi tak

nordick 5 glosow praca nr 2
krym 8 glosow praca nr 8
stalin 6 glosow praca nr 9
koszalek 4 glosy
xyz 3 glosy praca nr 1

1 miejsce -krym
2 miejsce stalin
3 miejsce nordic
4 koszalek


***lem sie o jedne glos u stalina w podliczaniu a u ciebie nordick napisalem zle ze najbardziej popularna praca byla 5 a mialo byc ze praca nr 2 dostala 5 glosow za co przepraszam bo to zwykla pomylka ,

wiec i tak jak obiecalem kazdy dostaje tak jak mialo byc i dalej sa 4 miejsca , pasuje teraz ?
 
Ostatnia edycja:

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
zaraz to w excelu ogarnę

---------- Post Zaktualizowany 19:04 ---------- Data pierwszego postu 18:24 ----------

Mi to wyszło tak

1) Krym / projekt 6 - 16 pkt
2) Stalin / projekt 9 - 15 pkt
3) koszalek opalek / projekt 1 - 10 pkt

konkurs.jpg


ps. skąd Ty to policzyłeś uho?

"nordick glosowalo 11 ososb najbardziej popularna praca ktora zdobyla duzo glosow to praca nr 5 "

no wlasnie ten arkusz excela pokazuje jak powinny jeśli sugerujemy sie tymi samymi zasadami co były w konkursie na miss, uho chyba sie sugerowales innymi zasadami :), ale ty organizator wiec spoko

1 miejsce -krym
2 miejsce stalin
3 koszalek
4 nordic
Wesołego Alleluja
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół