nasiona marihuany

Konkurs na logo

Wyszukiwarka Forumowa:

jaki rozmiar koszulki nosisz


  • Łącznie głosujących
    15
  • Poll closed .

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
Siema , nazywam sie uho i chodze do klasy 6d lubie sadzić ziółko i je bakać i chodzić za***any jak bąk

niektórzy mnie znają inni mniej ,są też tacy co mnie lubią inni też nie haha ,ale przychodze tutaj do was z celu

zorganizowania konkursy na logo a mianowicie logo na koszulke ,

jako że widze na forum kolegów ,czytaj - obcych nieznajomych ,którzy to ooo wlaśnie jak ja ukochali sobie

roślinke o imieniu marichuana (co za nazwa wogóle taka drastyczna haha aż lekko chemiczna ) lub też

odwrotenie roślinka rozkochała was w sobie lecz z odwzajemnieniem i chcecie miec taka koszulke to

zapraszam do wziecia udziału w tym przedstawieniu .

Bedąc dumny z tego ze jestem Polakiem który w Polsce nie mieszkam (bo sam zrezygnowałem) ,

więc wracając do tematu chciałbym dumnie nosić koszulke z logiem "POLISH GROWER "

jako ze talentów u mnie nie za dużo i gdzieś tam pomijając lekcje plastyki nie jestem sam w stanie zrobić coś

tak za***istego aż chciało by sie nosić ( nie mówie ze nie spróbuje sam PhotoShopa bo wiem że z chęcia coś

zrobie ) ,ale chciałbym liczyć na waszą pomoc w tym projekcie ,jeśli będzie zainteresowanie obiecuje że

projekt koszulek zostanie zrealizowany i ujrzy swiatło dzienne jak i z hps czy tam ledów (z9cfl nie haha)

będzie można nabyć takie o to koszulki bez zbednego pie****enia i wygórowanych cen , po prostu w cenie

wykonania tego projektu ,oczywiście jeśli któryś z waszych projektów będzie wykonany znaczy sie pójdzie do

druku to obiecuje że dostaniecie koszulke za darmo odemnie , ilość prac dowolna towarzysze , po wybraniu

docelowych projeków chciałbym posiadać prawo do tych grafik żeby móc je używać właśnie w celu nabywania i

ich przez naszych forumowych ziomków growerów , co wy na to ?

ja jestem na tak,

nagrody

wiec 1 miejsce

lmpa led cree 3500 k 3590 50 watt nówka sztuka nie smigana








2 miesjce -3 nasionka fem od (DUKE SEEDS BANK) + akcesoria do palenia


3 miejce - -3 nasionka fem od (DUKE SEEDS BANK) + coś extra





pozdrawiam uho Polak nie z Polski


---------- Post Zaktualizowany 12:28 ---------- Data pierwszego postu 12:16 ----------

1 HCT

1

2 kasa

1

2

3

4

5

6

3 stalin

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

---------- Post Zaktualizowany 12:31 ---------- Data pierwszego postu 12:28 ----------

4 nordikwolf


1

2

3

4

5

6

7

---------- Post Zaktualizowany 14:53 ---------- Data pierwszego postu 12:31 ----------

5 koszalek opalek

1

---------- Post Zaktualizowany 14:56 ---------- Data pierwszego postu 14:53 ----------

6 Loude

1

2

---------- Post Zaktualizowany 14:58 ---------- Data pierwszego postu 14:56 ----------

7 Misku3456

1

2

---------- Post Zaktualizowany 15:00 ---------- Data pierwszego postu 14:58 ----------

8 krym

1

2

3

4


5




6

---------- Post Zaktualizowany 15:03 ---------- Data pierwszego postu 15:00 ----------

9 -xyz

1

2

---------- Post Zaktualizowany 15:14 ---------- Data pierwszego postu 15:03 ----------

siemanko

sprawa wygląda tak ,ogarnołem tak jak mogł najlepiej ,wiem że to nie są wszystkie prace ,niektórych nie dodałem bo poprostu nie mogłe z posta klikajac na grafike wejść w jej link zeby ją dodać, a serio nie mam czasu latac po galeriach żeby ję dodać ,więc ziomki i ziomówki jeśli daliście prace a was nie ma proszę was o dodanie swojej osoby samemu do tematu ,z ilościa prac ponumerowana ok ? i ruszamy z glosowaniem tak jak to odbywa sie w konkurs miss czyli pozycje 1,2,3 okej ? jeśli sa jakieś pytania ,złote rady , czy widzimisie to prosze spamowac w temacie w którym zaczałem ta padake he

czyli tutaj https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?127509-Konkurs-na-logo

pozdrawia uszol :zombi::freak2:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
zaczynam

1. nordikwolf nr.2
2. nordikwolf nr.4
3. krym nr.1

 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
1. xyz
2. koszalek opalek
3. stalin projekt nr 11
 

Pinkman Jessy

Well-known member
Rejestracja
Wrz 7, 2012
Postów
94
Buchów
0
1) Krym - praca nr. 6
2) Misku3456 - praca nr. 1 :smokee: :yeahh:
3) Loude praca - nr. 1
 
Ostatnia edycja:

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Uho666, nie wiem czy mogłem, ale przyedytowałem Ci trochę posta i dodałem pracę Kryma jako nr 6

1. stalin (2)

2. Krym (6)

3. nordikwolf (4)
 

BiJej

The gAnja-Team
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
646
Buchów
1
1.Krym 6
2.koszalek opalek
3.Stalin 1
 
P

Piję Mleko

Guest
1 stali 9 (bez wzoru chemicznego)
2 kasa 5
3 kasa 2
 
Ostatnia edycja:

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
stalin -9
kasa -4
krym-2
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
stalin - 1

nordic - 2

stalin - 8
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
1.stalin 9

2.nordikwolf 2

3.krym 6
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół