nasiona marihuany

Lecznicza marihuana na recepte, jak zdobyc. (schizofrenia)

Wyszukiwarka Forumowa:

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
Potrzebuje pare paczek "pernazinum". Nie jest to dla mnie, aczkolwiek ja musze to zalatwic dla kogos bliskiego. Niestety to nie jest takie latwe. Nie wiecie czy idzie to ogarnac bez recepty w szybkim terminie?

nic nikt nie wie?

Czytalem ze male dawki mj moga pomoc ale nie chce bardziej zaszkodzic. Jak z tym jest? Wie ktos?


Do kosza
 
Ostatnia edycja:

TetraHydroCanna

TechnoViking
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2015
Postów
541
Buchów
2
W mojej rodzinie bardzo bliska mi osoba choruję na tą chorobę, ale leki przepisał lekarz, leki te powodują zatrzymanie produkcji dopaminy, niby przez z nią chory człowiek dostaję różnych schiz i wizji... ale to zależy od przypadku, w każdym razie działa to na mózg i właśnie wydzielanie dopaminy - hormonu szczęścia. Ta bliska mi osoba przesadziła z dragami, aż została wysłana do specjalnego szpitala, i kiedy stamtąd wyszła już nie była nigdy normalna, brak chęci do pracy, depresja i takie tam. A to był zdrowy człowiek i co z niego zrobili ? ... Napisali że jest chory na schizofrenie ( uzależnienie od THC ) napisane grubym drukiem, i powiedzieli że tak miało być.... Ja osobiście uważam, że rozmowa z lekarzami pracującymi w psychiatrycznych szpitalach jest bez sensu, znam opinię wielu ludzi, którzy zasnęli czasem za***ani w trupa na przystanku, budzili się w szpitalu psychiatrycznym i wmawiano im z góry , że słyszą jakieś głosy, że coś majaczą pod nosem, a ten człowiek tylko był pijany, trafił tam i już nigdy nie był normalny bo dali mu te leki raz, drugi , trzeci, i już zawsze będzie musiał je brać inaczej sfiksuje . Dla mnie jest to nie do pomyślenia, ale ostateczną ostatecznością jest udanie się właśnie do takiej placówki. A co do leku, to pewnie da się go jakoś zdobyć ale osobiście nie mam pomysłu jak to zrobić. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół