nasiona marihuany

Zestawik pod ciekawy temacik

Wyszukiwarka Forumowa:

5gram

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2008
Postów
78
Buchów
0
Hej, ostatnio przerzucając zawartość pudła z najróżniejszymi gratisami, ulotkami, gazetami które dorzucają do zamawianego sprzętu znalazłem zapomniane pestki: Hash Monster & OG Kush od HolenderskiSkun i Amesia od Dinafem. Nie są stare, może z rok leżały w ciemnym pudle fabrycznie zapakowane.
W związku z tym narodził się temacik przetestowania jakiś specyfików. Do tej pory trzymałem się organicznych upraw przy najmniejszej ingerencji nawozów, ale pomyślałem, czemu by nie spróbować tym bardziej, że ciekawe propozycje w menu ;)

Trochę popatrzyłem, trochę pomyślałem, trochę poczytałem i mam parę propozycji, parę pytań ;)

Do wzrostu chciałbym spróbować Powder Feeding Grow od GHS. Tutaj pytanie- czy ktoś to używał i może podzielić się opinią. Dużo używałem Alga Grow i z Plagronu interesuje mnie jeszcze opinia nt: Plagron Fish Force.

Na dalszy żywot, kwitnienie, tu już mam więcej pytań i więcej rzeczy mnie intryguje. Najbardziej intryguje mnie działanie Plagron Green Sensation. Z tego co napisane jest w opisie tego produktu, nie ma potrzeby stosowania dodatków jak PK13-14, Pure enzym czy inne stymulatory kwitnienia (to by mi pasowało). Więc co, wystarczy tylko ten specyfik, dobry jest?
Ale... w tematach odnośnie dyskusji o min, wyżej opisanym specyfiku, ktoś gdzieś wspomniał, że bardzo dobry także jest Big Bud stymulator kwitnienia. Do Big Buda dedykowany jest jeszcze jakiś specyfik czy jakie ma działanie, zalecany jest na cała fazę kwitnienia czy w określonych tygodniach?

Pozdro, mam nadzieje, że w miarę jasno się wysłowiłem :)

ps.
Jestem otwarty na propozycje innych specyfików, które dają rade. Start z tym staffem byłby na początku kwietnia, także muszę się przygotować.
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Jak masz za dużo kasy to kupuj. Polecilbym Ci organike z biobizz, trojpaka za 50zl. Wszystko organika, Astvit - nasz polski specyfik z bakteriami dobry na kwitniecie i dos tani bo 5l kosztuje 40zl, humvit up albo humus up od ekodarpolu jako polepszacz glebowy z mikroorganizmami :) spiruline w aptece + banan i masz wy***any nawóz.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół