nasiona marihuany

Moc? obornik kurzy a azofoska

Wyszukiwarka Forumowa:
O

old_school

Guest
przedostały się korzenie do tej z ,,mułem" bo w ciągu 2 miesięcy zrobiła sie 20x razy taka,
podlałem może 2 razy z nawozami by uzupełnić niedobór S.

mół z bagna to przecież bomba micro-macro elementów i centrum metropoli porzytecznych organizmów glebowych
na jesień po zbiorze jakbyś tam sypnoł rosówek californijskich do dołków po plantach to za rok jak poziom wody gruntowej się zbytnio nie podniesie jedyne co byś musial tam robić to przekopać lekko dołek w dniu wysiewu

historia ludzkości z początkami przy rzekach tygrys i eufrat potwierdzają tą teorię w 100% :freak:
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
no dobra polecę na tym oborniku do flo tak?
a później co na flo ? jaki granulowany? do róż? jesienny? czy polifoska?do pomidorów?truskawek?peralgoni? nie znam sie na tym, wiec proszę o nazwę produktu.
Na spocie bede tylko 3 razy.
-wysiać automaty i sezonowe, pod automaty lekko od razu posypie połowę dawki czegoś tam na kwitnienie.
- ścinka auto i podsypanie czegoś pod sezonowe no ale co?
- ścinka sezonowych

---------- Post Zaktualizowany 12:34 ---------- Data pierwszego postu 11:21 ----------

szukałem, szukałem, szukałem nawozy jesienne 5-15-25 itp i gówno :sunny:
jedynie co mi przychodzi do głowy to Polifoska 8 NPK 8-24-24
teraz jak to stosować 30? 50g? pod planta zmieszać z glebą i podlać ?
 
O

old_school

Guest
@ Burmistrz
w innym wątku pytałeś i tam pisałem o Polifosce
wykop dołem daj tą swoją mieszankę, czy co tam dajesz i na sam spód dołka wsyp garść polifoski i wymieszaj z resztą w dołku
póżniej daj znowu ziemi i w płytszym już dołku daj garść Azofoski i lekko wymieszaj po wierzchu
później dajesz znowu ziemi i sadzonkę na wierzchu
roślinka w miarę jak będzie rosnąć, będzie z wiekiem się przebijać korzeniami do tego co jej będzie potrzebne jak będzie już większa
jak przyjedziesz drugim razem po automaty to podsypiesz jeszcze po wierzchu troszkę pod sezonami aby uzupełnić
to sa dobre nawozy bo wolno się uwalniają i mają dobry skład, wiele osób je stosuje
możesz luknąć sobie terz na fotorelacje outdorowców to podpatrzysz co w ostatnich sezonach stosowali
podsumój może tu w jednym poście co i jak zamierzasz dawać żeby zobaczyć jak to w całoksztaucie ma wyglądać
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
`No o polifosce nie mogłem pisać. pisałem o kurzaku.
4 spoty przeorałem w zeszłym tygodniu pod sezony i pod automaty
1 spot to taka ziemia polna brązowa, a reszta w pokrzywach ładna czarna pulchna ziemia,
dołki są 50l sezony, pod automaty 13l ale ziemia sklepowa.
do tego na 50l ziemi dodałem 200g obornika kurzego granulowanego (3 garście), dolomit 600g (25 łyżek czubatych)
Hydrożel czy tam aqua żel 100g, jak będe sadził siewki to dodam mikoryzę!
Z 1 spota zrezygnowałem tego z brązową ziemia i te nasiona lądują do pokrzyw, ale mam zamiar dodać nawóz granulowany NPK, i dolomit to będzie takie małe porównanie oranik+mikoryza vs mineral :crazy:

NAWOZY na flo no za bardzo organicznie to nic nie ma wiec będę musiał dać coś mineralnego.
tylko tak jak mówiłem będę 2 razy na spocie
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
kolejny dzień niebawem koniec testu bo marnie to widzę,
podlewanie 1 raz na tydzień.
Žoślina zaczyna żółknąc obstawiam, na gnicie korzeni spowodowane nadmiarem wody.
wierzchnia warstwa 2-3cm suche na wiór, niżej mokre jak cholera
CAM00163.jpg

Następny test to sprawdzenie mocy obornika kurzego na zdrowej roślinie
a jak? sproszkuje boby i zmieszam z woda.
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
Kończymy test.
CAM00171.jpg

CAM00172.jpg


Sprawdzamy na zdrowej roślinie, moc obornika granulowanego kurzego?
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Obronika granulowanego daje się bardzo małą garstkę na 30litrów gleby - jak przesadzasz sadzonkę do dużej donicy, czy do dołka na outdorze wtedy dodajesz. W większej ilości może popalić korzenie roślin. Do młodych siewek rownież może być za mocny.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół