nasiona marihuany

thc-thc.com - czy mieliście przypał?

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Pokaz mi palcem te opinie.
 

ZielonaKraina

Active member
Rejestracja
Gru 23, 2019
Postów
44
Buchów
0
w tym temacie jest o tym jak to 3 policyjnych wbiło komuś do domu bo wyszło info ze sklepu... jest też inny temat w dziale oszuści a także inne odpowiedzi ludzi żeby nie kupowali tam nasionek bo są do dupy i przypał może być hmm
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ten temat dotyczy zupełnie innego sklepu, a że ten o którym ty wspominasz miał przypał, to nie ma co do tego wątpliwości.
To że kupiłeś tam 9 nasion i ci wyrosły nie ma tu nic do rzeczy.
 

ZielonaKraina

Active member
Rejestracja
Gru 23, 2019
Postów
44
Buchów
0
Jak to nie ma wątpliwości to co miał jakieś dowody ? bo równie dobrze ja sam mogłem sobie takie coś napisać nie wiem pisze z ciekawości bo troszkę się cykałem jak czytałem opinie ale jako że usuwacie pozytywy to mi daje nadzieję że to walka o klientów bo usuwanie takiego komentarza jest dziwne.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
A dla mnie dziwne jest, że gość, który dziś się zarejestrował, jedyne co pisze, to próby wybielenia sklepu, który jest w ch*j przypałowy i z tego powodu go tu od paru lat nie promujemy. Był do niedawna film na youtubie tłumaczący wszystko z detalami i nazwiskami właścicieli, ale został usunięty. Teraz czego możesz oczekiwać, to wcześniej czy później pukania do drzwi adresu, na który zamawiałeś nasiona, a kto zapuka, to chyba się domyślasz (nie mam na myśli listonosza).
 

ZielonaKraina

Active member
Rejestracja
Gru 23, 2019
Postów
44
Buchów
0
Chyba cie nie powinno dziwić ponieważ jestem tu świeży i jako że czytałem sporo tematów na forum bo się uczę i wpadłem na takie opinie o sklepie w którym kupiłem nasionka to chciałem się nieco więcej o tym dowiedzieć nie ważnie nie ma co się spierać.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół