nasiona marihuany

thc-thc.com - czy mieliście przypał?

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Netherlands THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2017
Postów
129
Buchów
1
Witajcie.
Tak jak w temacie. Czy jest tutaj ktoś kto zamawiał z tej strony t**-t**.com i mieliście przypał?
Mam kolegę w PL, który chciał zamówić z tej strony i odradziłem mu to ze względu, że obiły mi się o uszy negatywne opinie. Jak to się ma w praktyce?
 
Ostatnia edycja:

nociekawe

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2017
Postów
161
Buchów
1
Ja jakiś czas temu zamówiłem, z 1-2 miesiąc temu. Nie pamiętam dokładnie, ale póki co cisza i oby tak zostało.

Dodam, że paczka nie była jakaś przypałowa. Zapakowana w koperte, folia bombelkowa, w środku jakaś gazetka, katalog jakiegoś seedbanku, kilka wlepek, podziękowania i oczywiście nasionka - również popakowane jak trzeba oryginalne paczuchy, pojedyncze w tych taki śmiesznych probówkach i samarce.
Ja tam pie***le, jakoś specjalnie się tym nie przejmuje. Jak mnie do***ią to się wtedy będę martwił.
Szczerze to wątpię, że ścigają od razu każdego jednego który tam zamówił.
 
Ostatnia edycja:

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Hmmm... To może zależeć od wielu czynników.
Jeśli zamówisz na paczkomat bez podawania danych i opłacisz przesyłkę na poczcie to szansa na przypał jest mała.
Najgorzej zamawiać kuriera. Kierowca odbiera przesyłki od seedshopu i wie dobrze co jest w środku, dane są na kopercie i jesteś na widelcu. Można uprzejmie zawiadomić milicję... zaležy od człowieka.
Wątpię, żeby dane wypływały ze sklepów, kto by srał w swoje gniazdo?
Chyba, że właścicielem jest właśnie milicjant :D
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
thc thc ma kilka sklepów również skopiował prawie całe nasze forum jest pod taką samą nazwą tylko nie jest COM. tylko .INFO lepiej go unikać macie sprawdzone i polecane sklepy
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

SkankHunt42

Member
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
24
Buchów
0
Ja na thc thc kupowałem nasiona na drugi mój Out w życiu i dostałem takiego wałka, że szkoda gadać :pr:
 

SkankHunt42

Member
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
24
Buchów
0
Nie chce tu jakoś zniesławiać sklepu bo być może ma setki zadowolonych klientów...ale z 5 lat temu kupiłęm tam nasiona i wszystko co z nich wyrosło miało jaja.
 

Netherlands THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2017
Postów
129
Buchów
1
Właśnie widziałem ten wątek.
Pytam jeszcze w osobnym jak ma się to w praktyce.
Czy jest tych ludzi więcej? Lub ma ktoś kogoś znajomego.
 

FrancoLoja

Master at work
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
1,359
Buchów
1,128
Odznaki
4
Skoro coś na ten temat na forum jest, a właściciel nie kwapi się z wyjaśnieniami to trzeba Ci czegoś więcej?
Masz mase sklepów a uparłeś się na to z***ane thc, nie czaje wogóle takiego podejścia.
Jeśli masz na rynku 20 czy 30 sklepów i chociaż o uszy się obije, że w jednym gdzieś coś było nie tak
to się odrazu zawija manatki i zmienia dostawce.
Widać że nie wiecie jak jest na wczasach zapewnianych przez nasz za***isty rząd...
 

PatryczekZombie

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
133
Buchów
1
ja tam kiedyś prawie zamówiłem ale poczytałem fora i odpuściłem, potem sam zacząłem szukać domen, for blogów osobiście mnie to zraziło bo siedzę w seo dosyć długo i śmierdzi black. Ma na kupione domen pod inne sklepy: holenderskiego czy greena i ganje etc. a kurestwem jest "domenować" się pod producentów, od chu*a tego jest i wygląda słabo. Hejty na fora w tym hasz multikonta do dzisiaj po haszu łazi a tam gdzie siedzi bo go jeszcze nie wy***ali to cacy, typowy cwaniaczek z kompleksem małej kuśki. Nawet znalazłem jaką furą jeździ typu Będziesz Miał Wydadki XD
Aż się sam dziwię że nie złapał filtrów w googlu do dzisiaj, nawet za używanie marek zastrzeżonych w domenach czy łudząco podobnych widocznie mają wy***kę na tego mumina. Biznes spadł bo się narąbało sklepów jak wesz łonowych i chyba poszczypało :freak2: oj tam oj nie ma co, sezon za pasem Panowie trzeba orać pola ☀️
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
A

Ayho

Guest
Ja kupowałem u nich kilka razy i nie mogę powiedzieć złego słowa.
 

AnonymusTHC

Member
Rejestracja
Kwi 30, 2017
Postów
11
Buchów
0
Może troche nieaktualne, ale zamawiałem rok temu i było elegancko i bez przypału :)
W tym roku będę brał u nich większą ilość. Możliwe, że konkurencja robi negatywne opinie, ale nie wnikam :D
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Zamawiałem przez 3 lata nasiona z tej strony i wszystko było ok. Zawsze były nasiona w gratisie, żadko kiedy zdarzyło się że coś nie wykiełkowało, a nawet jeśli nie to przy kolejnym zamówieniu o tym pisałem i dorzucali dodatkowe pestki. Ja się na thc-thc nie zawiodłem
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół