nasiona marihuany

thc-thc.com - czy mieliście przypał?

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Boski Żigolo

New member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
2
Buchów
0
Jeśli to do mnie z tym Piotrkiem, to albo się pomyliłeś, albo żartowałeś, albo jesteś głupi jak but. Szukaj dalej Piotrków czy jak im tam. Wyraziłem tylko swoją opinię o tych kilku sklepach na podstawie tego co wiem.
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
jednorazowe numery tel.

a gdzie sie takie kupuje, bo cos ostatnio ustawy pozmieniali?

----------------------------------------------------------------------------------
swojo drogo kto sprawdzał, nie chce mi się grzebać w "NewsiakRRS"
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
ale tu walka sklepów w tym wątku, multikont jak w żadnym iinnym...
 

Captain Jack

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2017
Postów
84
Buchów
0
Kiedyś zamówiłem pestki z thc, było to dobre 4 lata temu. Do tej pory cisza, co do jakości to 3/3 wyszło Ale tylko jedna doszła do końca, a reszta rosła bardzo słabo pomimo że wszystkie były traktowane tak samo, miały te same warunki i glebę.

Po tym przerzuciłem się na F2seeds. Moim zdaniem najlepszy sklep na tą chwilę, nawet mi kiedyś reklamację uznali jak 6 pestek na 10 nie wyszło. O fajnych gratisach przy większym zamówieniu nie wspomnę.
 

wieniek456

Member
Rejestracja
Lip 16, 2016
Postów
16
Buchów
0
ja osobiscie nie mialem z nimi rympalu ale zamowilem 3 lata temu albo 2 nie pamietam 25 nasiion ak 47 i pare amn to automat to wykielkowaly tylko 6 i na dodatek karly Ze szkoda gadac osobiscie kupuje juz 2 lata na out wpisz w google blackdiamondseeds za***iste maja automaty wszystkie kielkuja i niektore maja piekne palki do 1.50m krzak w tym roku jeszcze bede testowal grzecha ale zobaczymy pozdrawia bezstronny outdorowiec
 

HolenderskiSkun.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Sty 12, 2010
Postów
464
Buchów
39
Oj widzę, że "jakiś" właściciel sklepu nas tutaj nie lubi :)
Wychodzi na to, że dobrze robimy swoją robotę, skoro musi uciekać się do takich metod.
Post o reklamacji oczywiście bzdura...
Tomek jest właścicielem sklepu od samego początku (8 lat), a ja ogarniam zamówienia od 5 lat, więc rzeczywiście rotację mamy ogromną :sunny:
Pozdro i dzięki za pozytywne opinie
Łukasz
 

patrykq112

Member
Rejestracja
Mar 19, 2013
Postów
7
Buchów
0
Co do drugiego numeru telefonu, to polecam pobrac aplikacje na telefon o nazwie 2nr. Nie trzeba nowej karty sim, a numery sa darmowe :freak:
 

keiswsh

New member
Rejestracja
Wrz 1, 2019
Postów
1
Buchów
0
Taniesianie


Zamówiłem 3 nasiona


2/3 miesiące później w drzwiach dwóch kryminalnych na przeszukanie przyjechało z informacją że mogę mieć drzewka bo zamawiałem nasiona
Wysyłka na paczkomat tu i tu była robiona więc opcja wyjścia informacji to tylko ze sklepu
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Taniesianie


Zamówiłem 3 nasiona


2/3 miesiące później w drzwiach dwóch kryminalnych na przeszukanie przyjechało z informacją że mogę mieć drzewka bo zamawiałem nasiona
Wysyłka na paczkomat tu i tu była robiona więc opcja wyjścia informacji to tylko ze sklepu

TanieRoz***anie hehe
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

ZielonaKraina

Active member
Rejestracja
Gru 23, 2019
Postów
44
Buchów
0
Niby taniesianie sprzedaje na policje :D? Witam na forum nowy jestem ale jak macie oceniać sklep po jakiś łebku co napisał tylko jednego posta to beka ... ja kupiłem 9 nasionek od taniesianie i nie narzekam niedługo planuje zdać relacje na forum jak tam sobie lecą bo jestem początkującym growerem ;P
 

ZielonaKraina

Active member
Rejestracja
Gru 23, 2019
Postów
44
Buchów
0
Ciekawi mnie czemu mój post został usunięty o TanieSianie widocznie forum wspiera swoje sklepy a konkurencje próbuje tłamsić ;p bo tylko negatywy wystawia a pozytywy usuwają ;d


edit mod: proszę masz, post został przywrócony
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ciekawi mnie czemu mój post został usunięty o TanieSianie widocznie forum wspiera swoje sklepy a konkurencje próbuje tłamsić ;p bo tylko negatywy wystawia a pozytywy usuwają ;d

Napisz do wspomnianego sklepu z pytaniem czemu wynajeli agencje PR, ktora zglasza do forum postulaty o usuwanie wszystkiego co sie o nich pisze. Ciekawe co ci odpisza :)
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół