nasiona marihuany

[800W LED] Spectrolight Xplosion 800 - 2,25m2 - Lemon Skunk ScroG

Wyszukiwarka Forumowa:

willyballs

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2017
Postów
54
Buchów
0
Witam,
Próbowałem ale nie dałem rady się powstrzymać i szarpnąłem się na dużego Spectrolighta. Nie miałem wcześniej styczności z COBami ale w tej chwili ciężko byłoby mi wrócić do HPS. Rośliny wygladaja poki co dużo lepiej, przyjemniej pracuje się w ogrodzie i jest mniej ciepła. Mam nadzieję że przez następnych parę tygodni będę mógł tu relacjonować moją przygodę z tym lampionem.











 

Snikers1989

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2016
Postów
106
Buchów
0
Widze ze nareszcie ktos poszedl w moje slady z duzymi lampami Spectro. Pozdro i lap bucha
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Elegancko będzie pod tym swiatelkiem zapewniam ;) przygotuj sie tez ze beda pochlaniac dużo zarcia.
W czym one tam rosna? Jak koko to niezbedny cal-mag i zaraz wieksze dawki potasu.
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Wrzucaj większe zdjęcia, lepiej się bedzie oglądać.

Fajny projekt <peace>
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Powodzenia ! Ile ty tam masz tych krzaków i jakie odżywki?
 
K

K2

Guest
super projekt !

powodzenia i jak najlepszego wyniku życzę na moich przyszłych lampach :)

pozdro
 

willyballs

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2017
Postów
54
Buchów
0
Witam wszystkich którzy wpadli. Dzieki również za buchy. Ja chyba nie mogę odwzajemnić ale może w przyszłości.

Pora na więcej detali.

Namiot to DarkRoom 1,5x1,5x2,35 - swoją drogą sporą różnicę robi większa wysokość. Nie chce się wracać do niższego boxa.

12 x 7l - Canna Coco Proffesional - nawadniane przez Blumat.

Nawozy i dodatki:
Praktycznie tylko
Canna Coco A+B
Plagron ph minus
Epsom salt
Drip Clean

Czasem po przesadzeniu dodaje rhizotonic lub pryskam. W czasie kwitnienia oprysk z Boosta. Na koniec dodaje trochę Cannazymu bo używam kokosa wielokrotnie i pomaga rozpuscic martwe korzenie. Ale w 90% przypadkow tylko to co wyżej.

O sobie mogę napisac tyle ze growing mnie wciagnal na całego, caly czas staram się rozwijać w tej dziedzinie ale przedewszystkim mam z tego mase radości. Mam nadzieje ze w razie jakichś schodow, razem damy rade to ogarnąć (chociaż ostatnio oszczędzone mi były problemy z wyjątkiem ***anych wciornastków, których nawet sąsiadowi nie zycze w kapuście),. W razie pytan walcie smialo postaram się każdemu odpowiedzieć.
W tym projekcie chcę zobaczyć czego może się spodziewać po tej lampie statystyczny grower. Zrezygnowalem wiec z klonow od jednej matki i pobrałem je od kilku roślin. Wszystkie rośliny to Lemon Skunk od Green House Seeds. Postawilem na ScroG żeby latwiej było kontrolować wzrost nieco rozniacych się genow. Chciałbym żeby plon miał dobry stosunek jakości do ilości. Ciekawe tez będzie zobaczyć jak mocno pokryją się zywica. Ta odmiana pod HPS miała szron do polowy niektórych wiatrakow :) (chyba geny jakiegoś hash planta :)) Relacja z nastawieniem na największy wynik mysle ze będzie niedługo po tej. Mysle ze zrobie ja w pomieszczeniu bez wymiany powietrza z kontrola CO2, gdzie wjada klony od jakiejś produktywnej mamy w SoG.

Zdjęcie jednego Lemon Skunka, który ma przeza***istą strukturę, na bank wezme z niego klona na matke.

 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Dobry ogródek.Trochę grosza uduszone w projekcie ale widać,że z głową.
Będzie zabawa...
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Zasiadam, bardzo jestem ciekaw możliwości tego naświetlacza w coco.
Pozdr!
 

willyballs

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2017
Postów
54
Buchów
0
Po 13 dniach od przelaczenia, pojawily się oznaki kwitnienia. W sumie na razie nic ciekawego się nie dzieje oprócz tego ze zapie****aja okrutnie. Codziennie cięcie i gięcie. Tak to dzisiaj wygladalo.

Przed


Po


Łezka się w oku kreci jakie były małe 13 dni temu


Dla odmulenia fotka z innego namiotu
40 dzień od przelaczenia na 12/12


pozdro
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Witam
No ładny progress z Fartem do końca
Pozdrawiam
 

takityp

Active member
Rejestracja
Sty 2, 2017
Postów
27
Buchów
0
Siema ładnie ci to rośnie. Ja mam pytanie odnośnie lampy. Czy duzo wytwarza ciepła? I czy chłodzenie hałasuje?
 

willyballs

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2017
Postów
54
Buchów
0
Siemasz. Chłodzenie lampy przy pozostałych wentylatorach które ma chyba każdy u siebie, jest nieslyszalne. Dwa arctici f12 tam są. Wytwarzają chyba po 19 dB.

Co do temperatury myślę że też jest dobrze. Temperatura poza namiotem to 24 stopnie. W środku na wysokości szczytów jest 27. Lampa wisi między 65 a 75 cm od szczytów.

---------- Post Zaktualizowany 18:10 ---------- Data pierwszego postu 17:09 ----------

15ty dzień 12/12

N
28.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół