nasiona marihuany

ninja harvest- jak dyskretnie zebrać żniwa?

Wyszukiwarka Forumowa:

isjustdude

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2017
Postów
228
Buchów
5
Cześć!

Powoli zbliżam się do końca uprawy i nie wiem ile jestem w stanie zrobić żeby nie zasmrodzić całego budynku.. Uprzedając odpowiedzi- nie zmieszczę się do boksa i nie mam gdzie pojechać z roślinami pod pachą żeby tam je ostrzyc. Zastanawiam się jak poradzić sobie z zapachem który w ostatnich dniach uprawy jest na prawdę potężny. Muszę wietrzyć mieszkanie po każdym podlewaniu/ wyciąganiu roślin/ otwieraniu boxa. Ostatnio po podlewaniu wyskoczyłem do sklepu i 20 minut później po powrocie na klatce czułem zapach, a namiot był otwaty może przez 10 minut.. Obawiam się że siedząc przy biurku i trimując przez kilka godzin, zacznę komuś przeszkadzać tak intensywnym zapachem, a bardzo bym tego nie chciał..

Mój aktualny plan jest taki, żeby zciąć rośliny przy samej ziemi i powiesić je w całości dopóki nie wyschną, wtedy zarwać jakąś nockę, położyć przy drzwiach mokry ręcznik i ciachać na sucho licząc na to że nikt nie będzie akurat spacerował po klatce schodowej. Czy tyle środków ostrożności wystarczy, czy ktoś chce się podzielić jakimiś hintami? Czytałem że niektórzy z Was mieszkają z rodziną, na zdjęciach widziałem że nie jestem odosobniony jeśli chodzi o uprawę w bloku.. Jak Wy przeprowadzacie cały ten proces?

Wiem że brzmię jak paranoik, ale wolę przeginać w tą stronę niż w przeciwną. Nie chcę później o tym myśleć za każdym razem kiedy zapalę.

Przepraszam jeśli temat jest dublem- szukałem na różnych forach i nie znalazłem zbyt wiele..
 
O

old_school

Guest
dobrze kombinujesz, do tego okno w pokoju na uchylne żeby zapach się wietrzył i powinno być git
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Do tego odpal małą swieczkę- chyba podgrzewacz to się zwie w takim kominku specjalnym do tego i daj kilka kropel jakiegoś olejku zapachowego.
 

FrancoLoja

Master at work
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
1,359
Buchów
1,128
Odznaki
4
I odświeżacz jakiś w sprayu i napie****aj w stronę wejściowych drzwi do mieszkania co jakiś czas.
 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
Nie wiem czemu tylko mowisz o drzwiach wejsciowych do mieszkania..? wg mnie zrob podwojne zabezpieczenie i zabezpiecz recznikiem i tasmą pokoj w ktorym strzyżesz plus drzwi do mieszkania no i oczywiscie okna pootwierane kadzidla i w nocy ..musi być git
 

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
794
Buchów
825
Podobno ona gel - neutralizator zapachów daje radę.
Kiedyś pewna kobieta na forum miała i chwaliła.
Jak dobrze pamietam cała uprawa została przeprowadzona na nim bez filtra węglowego w 1,44m
 
P

Piję Mleko

Guest
Co jakiś czas spryskuj klucz i zostawiaj w zamku, nie bedziesz musiał otwierać drzwi. Zrób sobie testa, chyba że masz braki w uszczelkach albo stare futryny, wtedy taśma. Zapachy z przecen w pepco, Rosjanie, stokrotce można kupić zapach wart 30zł za 5zł
 

BEZ CENZURY

Well-known member
Rejestracja
Wrz 11, 2014
Postów
118
Buchów
1
Koniecznie rób to późną nocą, od 1 do 4 masz czas na działania, zrób przeciąg w domu maksymalny, na klatce pootwieraj okna, na przedpokój świeczki zapachowe/podgrzewacze jak zwał tak zwał, no i lecisz z tematem

powodzenia
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
ciężki temat, bądź ostrożny. podczas suszenia będzie czuć jeszcze mocniej. znajomy golił i suszył luzem około 20-30 roślin w szopie i tak jak ty nie miał opcji suszenia w boxie z filtrem. ***alo na pół okolicy, aż nie chciało się wierzyć... nawet pani w sklepie po drugiej stronie ulicy mówiła ze ***ie jaraniem na cała ulice... ale to była szopa z deska zamiast okna i drzwiami na jednego buta. nie chce cie stresować tylko ustrzec przed przypalem. moze zrób trym na mokro i podziel rośliny na drobne części tak żeby zmieściły się w boxie z filtrem... ten zapach zna nawet moja prababcia która ma 91 lat.
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
Polecam neutralizatory zapachu firmy Vaportek, świetnie maskują niechciane zapachy. Używa ich na nawet FBI do maskowania zapachu, przy rozkładających się zwłokach...
 

isjustdude

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2017
Postów
228
Buchów
5
Dzięki za odzew i cenny pomysł z kadzidełkami, zasmrodzę nimi cały blok. Lepiej jak przejdzie zapachem burdzelu niż trawą ;).

@Łodyga
Suszyć będę w boxie, a później trafią do słoika. Chodzi mi jedynie o strzyżenie.
 

dupek

Member
Rejestracja
Paź 5, 2010
Postów
7
Buchów
0
Siemka, a ja polecam gotować przez cały okres trymu rosół, na kości czy z kostki daje rade, tylko trzeba wody dolewać co jakiś czas jeśli ma ci to zająć całą noc
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
***nij jeszcze wentylator wyciągający z boksa przy oknie, zawsze to więcej ucieknie na zewnątrz.
 
O

old_school

Guest
Siemka, a ja polecam gotować przez cały okres trymu rosół, na kości czy z kostki daje rade, tylko trzeba wody dolewać co jakiś czas jeśli ma ci to zająć całą noc

rosól doprowadzasz do wrzenia i zmniejszasz ogień maksymalnie, gotując na wolnym ogniu pod przykryciem, bez żadnego dolewania wody, tak się gotuje rosół :p
od razu widać że polecasz coś o czym najmniejszego pojęcia nie masz...
a rosołek po trymowaniu jest w sam raz, lekki, pożywny i pokrzepiajacy, idealny pod bucha na sen :pr:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół