nasiona marihuany

Hydro a sadzonka woda/coco

Wyszukiwarka Forumowa:

Blady91

Member
Rejestracja
Sty 25, 2017
Postów
6
Buchów
0
Witam mam do Was male pytanie, jako ze jestem troche niezdecydowany mam maly problem. Ok 2 tyg temu wysadzilem male na mieszance gleba coco i perlit. Pewien bylem ze to bedzie kolejna glebowa hodowla, w miedzyczasie jednak wpadla mi w rece beczka stad wpadlem na pomysl co by zbudowac sobie system flood and drain jako ze lubie sobie pomajsterkowac ;) W miedzyczasie jak czytalem jak to zlozyc do kupy wpadlo mi w oko zdanie ze z sadzonek mozna wyplukac ziemie i wsadzic ja na przyklad w kermazyt. Doniczki sa raczej male ok 5-7cm, dzisiaj kiedy wyciagnalem jedna na test jest juz ladnie cala opleciona korzonkami, trzeba bedzie w weekend juz to ogarnac. Nie wiem ile w tym prawdy z tym wyplukiwaniem ziemi dlatego pytam czy zrobic to w ten sposob czy lepiej po prostu wyciac dno doniczki i postawic ja na kermazycie z coco, czy moze opcja c i wogole juz trzeba dac spokoj i robic nowe sadzonki?
Z gory dzieki za odp
Pozdrawiam :pl:
 

andrea

New member
Rejestracja
Kwi 27, 2018
Postów
4
Buchów
0
Cześć, podłączam się do pytania. Chyba, że już się czegoś dowiedziałeś, hm?
 

bimberrr

Member
Rejestracja
Lip 13, 2019
Postów
6
Buchów
0
Odświeżę temat sorki? jak wygląda przejście z gleby do hydro?
 

ganjafarm

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
297
Buchów
0
Ziemia w hydro? Przeca bedzie samo bloto w zbiorniku. Korzonki plukasz we wodzie i w keramzyt bez zadnej ziemi.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół