nasiona marihuany

Za którym razem zdaliście prawko?

Wyszukiwarka Forumowa:

franekmaz

Active member
Rejestracja
Lut 26, 2016
Postów
30
Buchów
0
Za którym razem udało wam się zdać prawo jazdy? Trudno było? Pytam, bo czeka mnie to niedługo - zapisywanie się na kurs i cała procedura z tym związana.
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Wszystko zależy od konkretnej osoby i zaangażowania w naukę jazdy, ja miałem wy***ane na praktykę i oblałem ją 6 razy. Chodzi o to że nie szanuje kasy, zawsze tak miałem.
Dobra rada, nie jaraj podczas kursów i egzaminów.
 
P

pitar

Guest
Zdarzają się przypadki, że ludzie po 10 razy zdają i nie mogą zdać. Sytuacja nie zmieni się tak długo jak WORD-y będą premiowane za oblewanie kursantów. Każdy kurs to egzamin. W ciągu jednego dnia przewinie się kilkanaście osób. Przecież to czysty zysk :)
Co do teorii, to muszę Cię zmartwić bo na kat. B jest ponad 2 tys pytań ;/ Ale można tego się nauczyć w 1 miesiąc, tylko nie jaraj :)
Możesz zrobić sobie test zerowy na https://www.ltesty.pl/testy/ - test skłąda się z 32 pytań i można zdobyć 74 pkt. Zdaje się od 68 pkt.
 
C

cabino

Guest
na jednej ze stron w abonamencie za 20zl masz dostep na 3m-ce do testow z wyjasnieniami, w zupelnosci wystarcza zeby egzamin opykac bez problemow. pytania te same co w WORD, wystarczy rozwiazaywac tetsy az sie nauczysz na pamiec.
egzamin praktyczny u kazdego inaczej, inne miasto, inne umiejetnosci. ja nie mialem prawka a juz jezdzilem wiec sam egzamin nie byl porblemem.
 

Captain Jack

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2017
Postów
84
Buchów
0
Trochę kotlet ale odgrzeje. Tak dla innych, co by zdawali prawko

Jak zaczynasz kurs to Ci przecież dadzą płytkę z aktualnymi pytaniami, książkę itd.
Więc płacić za testy z neta jeszcze 20 zł, to trochę dymanie, bo jest też wiele aktualnych programów na internecie za free, baza to jakieś 3 tyś pytań i moim zdaniem lepiej się nauczyć je zrozumieć niż kuć na pamięć. Ja miałem pobraną bazę za darmo z czego 4 pytania mi się powtórzyły z tych które trzaskałem w domu. Teorię zdałem za pierwszym 70/74 i praktykę za drugim. Zdają po 10 razy, bo zamiast wziąć sobie przed egzaminem z 2/3 godziny jazd doszkalających, to lecą na żywioł i po kursie same egzaminy biorą. Niektórzy ludzie, to przez rok od kursu nie nadają się do prowadzenia samochodu.
 

Nasim

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2012
Postów
599
Buchów
0
Nie ma to jak zbajerować instruktorkę, lecz swoją pokorą, dać się jej poczuć wyżej i tym samym zdać od strzału;P
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,616
Odznaki
8
Prawko zdane za drugim.
Teoria za drugim praktyka za pierwszym.
:yeahh:
 

mosser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2018
Postów
227
Buchów
434
Zdałem za pierwszym A i B
2 lata motórem bez śmigałem:crazy:
 
M

Marti

Guest
Mi zabrali w tym roku a mialem B,C,CE :smokee: a zdalem za pierwszym :sunny: chu*nia :(
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
prawko za pół świniaka i dwie paletki jajec
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
za pierwszym razem i flaszke :sunny:

zdał bym i bez flachy ale bez flachy się nie dało zdać :freak:
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
za 6 ale w sumie za pierwszym hehe bo 5 razy zapłaciłem ale mnie nie było.
 

dudu

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2013
Postów
64
Buchów
0
A noo, pojedzie o tu zawróci i dziękuje zdane. Mi się trafiło od strzała zdać prawko, pośmigałem dwa lata, półtora roku na busie międzynarodówka przerzuty, na***ałem ponad 190 tysięcy kilometrów, ale niestety sie miało te w wydychanym składniki :jocolor:
Rutyna mnie zjadła haha, Pozdrawiam!
 

Gonzo123

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2018
Postów
73
Buchów
0
Kategoria B za trzecim razem. Potem przyszła kolej na C, jako że marzeniem było moim mieć takową kategorie, tu już poszło w miarę, za pierwszym poszło. Następnie C+E już z górki, za pierwszym razem wszystko poszło od placu aż po miasto.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół