nasiona marihuany

Typowy Grow #4 [COCO][MH/HPS 12x600W][17m2] - 108 x Green Crack [HSO]

Wyszukiwarka Forumowa:
S

skyisnotthelimit

Guest
Czyli booster za każdym podlaniem mam dorabiać na świeżo?..
Zalezy, niektore odzywki moga byc w zbiorniku rozrobione np tylko przez 24h, poczytaj na stronie producenta konkretnego produktu. Jak odzywka jest tylko mineralna bez zadnych bio dodatkow to moze byc w zbiorniku dluzej.
 

Biegnacy zKomoda

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2017
Postów
76
Buchów
0
Co 3 podlanie sama woda z boosterem. Przy takich ilościach supli jakie tu leje można zaoszczędzić sporo na nawozach a roślinom nie robi to żadnej różnicy ;)

dobrze wiedziec ja caly czas z nawozami teraz poleci co 3 raz sama woda z boosterem

pozdr
 

El'SkuniroLegalizo

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2011
Postów
268
Buchów
1,146
Co 3 podlanie sama woda z boosterem. Przy takich ilościach supli jakie tu leje można zaoszczędzić sporo na nawozach a roślinom nie robi to żadnej różnicy ;)

to booster leci ciagle, z nawozami i woda, czy tylko jak wode lejesz to booster leci? Pytam bo planuje tez drippery w koko ale blumat i musze sporo rzeczy nazbierac zanim to odpale

pozdro
 

typowy

Full Flower
Weteran
Rejestracja
Sty 28, 2012
Postów
630
Buchów
1
Cały czas suple (w tym booster) a co 3 podlanie tylko sama woda z boosterem.
 

takityp

Active member
Rejestracja
Sty 2, 2017
Postów
27
Buchów
0
Typowy.. a jak zabierzesz sie za scinke. I np. Zaczniesz namiot jeden robisz pare godzin jesteś w połowie powiedzmy i masz dość idziesz spać. Nie sciete krzaki zostawiasz w donicach? Zostawiasz im swiatło czy w ciemnosci. Wiadomo ze nie zrobi sie takiej scinki w jeden dzien . Chodzi o to jak traktujesz rosliny w tym czasie?
 
L

Lord of Bhang

Guest
Konkrent planty :yeahh: na kosę i TD bedziesz miał pare dni roboty<wodna>
Pozdrawiam:spalony:
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Typowy.. a jak zabierzesz sie za scinke. I np. Zaczniesz namiot jeden robisz pare godzin jesteś w połowie powiedzmy i masz dość idziesz spać. Nie sciete krzaki zostawiasz w donicach? Zostawiasz im swiatło czy w ciemnosci. Wiadomo ze nie zrobi sie takiej scinki w jeden dzien . Chodzi o to jak traktujesz rosliny w tym czasie?

Pewnie rosną dalej normalnie na 12/12 i samej wodzie. Te z początku ścinki i z końca będą trochę się różniły z tym że i tak na początku się kosi te co wyglądają na najbardziej dojrzałe.
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
Witam Typowy... jak znajdziesz chwilę mógł byś napisać jak stosować tego sumo boosta?.. wczoraj przelaczyłem na flo i nie wiem czy mam normalnie go dodawać do pożywki?.. czy pryskac na liście?.. w jakich dawkach?.. jak ty to używasz?.
 

typowy

Full Flower
Weteran
Rejestracja
Sty 28, 2012
Postów
630
Buchów
1
Lej podobnie jak piszą w tabeli. Od pokazania się pierwszych preflowerow 1ml/l, a jak topy zaczynaja już trochę puchnąć (2-3 tyg.) to zwiększ do 2ml/l i leć tak do momentu flashowania.

Za tydzień wracam z wakacji to od razu zrobię up'a :)
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
No i spoko. Dzięki.
W tabeli podają aby 1szy i 4ty tydzień spryskać liście po 2ml/l czy też tak robisz czy nie pryskasz na liście?.
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Siema, będzie jakiś up? bo chyba żniwa niebawem :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół