nasiona marihuany

Typowy Grow #4 [COCO][MH/HPS 12x600W][17m2] - 108 x Green Crack [HSO]

Wyszukiwarka Forumowa:

typowy

Full Flower
Weteran
Rejestracja
Sty 28, 2012
Postów
630
Buchów
1
Witam. Wlasnie nic ciekawego sie nie dzieje, to tez up'ow nie ma czestych :-D Rosliny kilka dni temu zaczely kwitnac, sa w fazie wyciagania sie, ale juz mniej więcej widze, ze tak jak i poprzednio, te rowniez beda sredniego wzrostu i beda calkiem rowne, co bardzo mnie cieszy. 16 dzien od przelaczenia na 12/12. Za 7tyg. powinno byc syto :-D

IMG_1976.JPG


IMG_1973.JPG


IMG_1978.JPG


IMG_1974.JPG


IMG_1972.JPG
 
Ostatnia edycja:

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Całkiem fajnie wygląda.I fakt idą do góry...będzie ciekawie.
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Dla ciebie to już pewnie nudne jak praca w fabryce. hehe
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Już widać że będzie rozpie**** <coolpalacz>
Jak z tempami bo już coraz cieplej się robi, pootwierane okna na flacie czy pozbywasz się powietrza na patencie?
Pozdro!
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Będziesz kosił doły? Mniej więcej kiedy?

Idzie wzorowo i oby tak dalej :)
 

typowy

Full Flower
Weteran
Rejestracja
Sty 28, 2012
Postów
630
Buchów
1
@Grandfather - temp ok, jakieś 25 stopni. To jest duży piętrowy dom. Goły nieumeblowany, wiec tak szybko się nie nagrzewa. Poza tym z ductingow powietrze wylatuje na strych.

@czarnuchthc - wiadomo. Zawsze upie****am ten cały syf z dołu. 3-4 tydzień flo robie zazwyczaj fryzjera.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Lepiej jak jest wiecej :smokee:
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
Witam typowy... wybacz za offtopa ale nie bardzo wiem gdzie indziej mogl bym cie o to zapytać...
A mianowicie mam ten sam zestaw TopSpinowc co ty z pompa 4000 i wczoraj po podłaczeniu wszystkie z niektorych dripperow idzie ładnie a z niektorych tylko kapie..... Chciał bym zapytać jak masz swoje podłaczone?.. widziałem na zdjeciu ze masz to podlaczone troche innaczej niz ja:


ja mam podłaczone tak: http://www.progrow.co.uk/acatalog/T...m--1-2ins--Low-Pressure-6-12-Plant-04878.html w galeri na dole


wydaje mi sie ze u ciebie nie ma tego Anti Siphon Valve.. z tego strasznie leci woda... pozniej juz nie.. ale zastanawiam sie czy jest to wogole potrzebne..
I drugie pytanie czy ta pompa zasysa ci cała pożywke ze zbiornika?.. bo mi niestety zostajhe pinad litr w wiadrze i nie zasysa..
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Sporo pracy ma przy tym na pewno ale też jestem ciekawy jak tam postępy.
 

typowy

Full Flower
Weteran
Rejestracja
Sty 28, 2012
Postów
630
Buchów
1
Pracy jakoś dużo właśnie przy tym nie ma. Wszystko jest dość mocno zautomatyzowane, wiec jedyne co to dorabianie nawozów raz na tydzień, wyregulowanie pH i świeży booster. Wszystko samo sie rozlewa i podlewa. Na fryzjera zszedł cały dzień i potem wiadomo trymowanoe czego się bardzo boje... a tak poza tym to nudy. Narazie odpoczywam daleko od Europy - wrócę to zrobię porządnego up'a! Pozdr.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Syszalem że dobre koksiwko na wyspach bergamuta maja ;)
Takze ten tego.. <lol>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół