nasiona marihuany

Typowy Grow #4 [COCO][MH/HPS 12x600W][17m2] - 108 x Green Crack [HSO]

Wyszukiwarka Forumowa:

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
794
Buchów
825
W trakcie tej uprawy odłóż sobie kilka roślin na matki...Nim ja skończysz będziesz miał klonów w opór na nowy projekt.
Na pestki w ch*j siana poszlo, chyba ze HSO sponsoruje :)

Powodzenia.
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
Coco Professional Plus od Canny. Dorabialem z perlitem jakies 4-5 takich polokraglych szufelek ogrodniczych do ziemi na 50l worek coco.
A jesli chodzi o Rhino PRO to nie moge zlego slowa powiedziec, bo zawsze mam ZERO zapachu poza namiotem.

Uzywasz Canna proffesional plus od siewki?.. kolega wysadzil teraz 10 roslin. Zawsze sadził w cocosie ale tym razem 2 z nich posadzil w biobiz light mix.
Rosliny wysadzone w Canna Coco Proffesional Plus: rosną ale sa w słabej kondycji.. zas rosliny wysadzone w ziemi zapie****aja jak szalone i sa super zielone.
Czy po wykielkowaniu pestki sadzisz od razu do coco canna proffesional plus? i jak wtedy stosujesz nawozy skoro ta ziemia sama w sobie jest bardzo bogata?.
 

typowy

Full Flower
Weteran
Rejestracja
Sty 28, 2012
Postów
630
Buchów
1
Czy po wykielkowaniu pestki sadzisz od razu do coco canna proffesional plus? i jak wtedy stosujesz nawozy skoro ta ziemia sama w sobie jest bardzo bogata?.


Nie rozumiem za bardzo o czym piszesz? Ja robie w coco a nie w ziemi. Canna Coco Professional Plus.
 

Zawisza Czarny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2015
Postów
331
Buchów
0
pewnie ze jest :) to moje ulubione zajecie ,moglbym miec taki etat (praca ktora mnie relaksuje)
no ale niestety na chwile obecna na az tak wiele nie moge sobie pozwolic ...
a z drugiej strony aspekt finansowy :) hehe pokaz mi etat z przyjemna robota za taki hajs hehe
pozdrawiam i powodzenia
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
Nie rozumiem za bardzo o czym piszesz? Ja robie w coco a nie w ziemi. Canna Coco Professional Plus.

ale od razu nasionko wsadzasz do cocosa profesional plus?... nie jest to za bogaty cocos na siewki?.. i od kiedy zaczynasz nawozic?.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
ale od razu nasionko wsadzasz do cocosa profesional plus?... nie jest to za bogaty cocos na siewki?.. i od kiedy zaczynasz nawozic?.

-,- Kokos jest jałowy, nawozi się od początku.
 

Snikers1989

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2016
Postów
106
Buchów
0
Dokladnie. Ja uzywam takze coco prof plus i odrazu po wsadzenia nasionka leje nawozy.
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Siema, zaspamuje Ci tu jeszcze troche hehe, widzę że na bogato taki projekt na lumatekach, dajesz im z czasem w piz*e 660w? czy bez? Z tego co widzę u siebie po przełączeniu na boost zmienia się widmo, choć i tak panny to chyba nadal lubią. Co o tym sądzisz? Pozdro!
 

jasnim

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2016
Postów
99
Buchów
0
A ludzie na tym forum pisza jakie odmiay na komerche na 1,2m2 - dzieciaki :)
Widaz ze sa goro na tym forum :)
 

typowy

Full Flower
Weteran
Rejestracja
Sty 28, 2012
Postów
630
Buchów
1
Siema, zaspamuje Ci tu jeszcze troche hehe, widzę że na bogato taki projekt na lumatekach, dajesz im z czasem w piz*e 660w? czy bez? Z tego co widzę u siebie po przełączeniu na boost zmienia się widmo, choć i tak panny to chyba nadal lubią. Co o tym sądzisz? Pozdro!

Siemasz, uzywam super lumen na ostatnie 2 tyg flo. Wtedy tez zmniejszam rozpietosc skrzydel w wingach i podnosze je troche do gory. Widac, ze to pasuje roslinom i lubia dochodzic w takich warunkach a po wlaczeniu SL na kazdym z balastow widac golym okiem roznice jesli chodzi o natezenie swiatla.
 
O

old_school

Guest
ten projekt to chyba rekordowy kaliber czy było kiedyś coś wiekszego co przegapilem?
będzie niezły zapierdziel przy takim projekcie
dochamione po same brzegi
respect :twisted:
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
A co tu sie wyprawia za sadzenie Panie :spalony: gruubiutko bedzie.
Elegancko i fason jak ma byc.
Pzdr

---------- Post Zaktualizowany 18:44 ---------- Data pierwszego postu 18:42 ----------

ale od razu nasionko wsadzasz do cocosa profesional plus?... nie jest to za bogaty cocos na siewki?.. i od kiedy zaczynasz nawozic?.

Co Ty wygadujesz z tym kokosem morda ;) ...
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
Co Ty wygadujesz z tym kokosem morda ;) ...

Zawsze myślałem że ten "Professional PLUS" ma w nazwie PLUS bo ma jakieś dodatki. Kolega sądzi właśnie w tym cocosie. Nawozy canna. Zaczął od rhiozotonicA i małe stezenie a+b. EC pozyskiwanie to 1.2. Co 3 podlanie woda i rośliny mają mało wigoru i słabo idą. Do tego są zoltawe. 2 rośliny posadzil w biobiz light mix i te idą jak szalone. Dlatego pomyślałem że ten cocos ma na start jakieś odżywki i po dodaniu jeszcze innych robi się tego za dużo i przeciąza korzeń.
 
Ostatnia edycja:

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
Zawsze myślałem że ten "Professional PLUS" ma w nazwie PLUS bo ma jakieś dodatki. Kolega sądzi właśnie w tym cocosie. Nawozy canna. Zaczął od rhiozotonicA i małe stezenie a+b. EC pozyskiwanie to 1.2. Co 3 podlanie woda i rośliny mają mało wigoru i słabo idą. Do tego są zoltawe. 2 rośliny posadzil w biobiz light mix i te idą jak szalone. Dlatego pomyślałem że ten cocos ma na start jakieś odżywki i po dodaniu jeszcze innych robi się tego za dużo i przeciąza korzeń.

a one po prostu zdychają z głodu
 

typowy

Full Flower
Weteran
Rejestracja
Sty 28, 2012
Postów
630
Buchów
1
Zawsze myślałem że ten "Professional PLUS" ma w nazwie PLUS bo ma jakieś dodatki.

W tym przypadku oznacza to jedynie, ze ten kokos jest zbuforowany i wyplukany porzadnie. Ready 2 go. Jest tez drugi bez "plusa", ktorego sam juz musisz sobie ogarniac zanim cokolwiek w nim posadzisz. Tak czy inaczej dziwna sprawa z tym Twoim koleszka i jego plantami w coco, bo ja tez na poczatku nie przesadzam z nawozami i jedyne co leje przez okolo 10 dni to 100% Rhizo, 50% CalMag i tylko 1ml a+b a rosna jak zle <joint>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół