nasiona marihuany

[1200-2400W MH/HPS] [4m2] [CHEESE KLONY+KILKA PESTEK] [HYDRO+HEMPY BUCKETS] PIERWSZY RAZ W HYDRO

Wyszukiwarka Forumowa:

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
spokojnie... 10 dni to jeszcze nie duzo... czasami rosliny indukuja dłużej ale za to pożniej nabieraja tempa i z dnia na dzien wszystko idzie jak burza
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
10 dni to faktycznie żaden powód do zmartwień... ale... klony zazwyczaj indukują szybciej. Upewnij się czy nic nie zakłóca tych 12 godz ciemności. Sprawdź timery i szczelność boxa.
 
L

LouieVegas

Guest
Sprawdzilem timery i wszystko gra, do boxa na pewno nie dostaje sie zadne swiatlo z zewnatrz takze nic im nie zakloca 12h snu.
Ziomek od klonow mowi ze nie pamieta dokladnie jak to wygladalo u niego ale powiedzial ze cala zabawa trwa 8 tyg z zegarkiem w reku takze czekam spokojnie.

PS. Dalej bez zmian





 
L

LouieVegas

Guest
Siemano ponownie,

Mamy 12 dzień od przełączenia i niestety nic sie nie dzieje, widac jakies malutkie wloski ale jakos wszystko to trwa strasznie dlugo, za kilka dni dorzucam czwartego HPSa.
Spanikowany dokupilem Shoguna Sumo Boost i troche wzbogacilem Lucas Formula.
Wczoraj zostala wymieniona woda w zbiornikach i na ok 200l pozywki dziewczyny dostaly:
200ml GHE Micro
400ml GHE Flora
200ml Sumo Boost od Shoguna
100ml CalMag od Shoguna
EC:1,2 PH: 5,9

Dolozylem drugi mieszajacy i o dziwo temperatura teraz jest idealna bo nie przekracza 30 C
Temp. dzien 26-28 noc 17-19
Wilgotnosc dzien 45-50 noc ok. 75

Czekam cierpliwie i pozdrawiam wszystkich ktorzy zagladaja i pomagaja w tym projekcie !!!!!
Nie ma chu*a zeby nie zakwitly :D
Podesle jakies foty moze jeszcze dzis albo jutro!
 
L

LouieVegas

Guest
Rośliny wyglądaja bez zmian czyli strasznie ch***wo jak na prawie 2 tyg kwitnienia Ale chyba już znam przyczynę. Wydaje mi się że chodzi o temperaturę w nocy. Od dziś będę im włączal kaloryfer w fazie ciemnej tak żeby miały minimum 20 stopni. Dzisiaj nie wiem co się stało ale jak otworzyłem namiot miały 15 C. Myślicie że jest jeszcze szansa uratować ten grow?
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Rośliny wyglądaja bez zmian czyli strasznie ch***wo jak na prawie 2 tyg kwitnienia Ale chyba już znam przyczynę. Wydaje mi się że chodzi o temperaturę w nocy. Od dziś będę im włączal kaloryfer w fazie ciemnej tak żeby miały minimum 20 stopni. Dzisiaj nie wiem co się stało ale jak otworzyłem namiot miały 15 C. Myślicie że jest jeszcze szansa uratować ten grow?

mi raz jak w dzień było 30 a w nocy 16 indukowały chyba z ponad 3 tyg. Też to w miejscu wszystko stało
 
L

LouieVegas

Guest
Zebrałes mimo wszystko normalny zbior w dłuższym czasie czy niestety odbiło się to na plonach?
 
L

LouieVegas

Guest
15 DZIEŃ OD PRZEŁĄCZENIA

Jest tragedia, nie wiem za bardzo co robic - zostawiam od dzisiaj wlaczone ogrzewanie w pokoju gdzie jest namiot i czekam az cos sie poprawi. je**c gazownie :D Postaram sie teraz przez kilka dni sprawdzic jak beda wygladac przy temperaturze 20 C w nocy
Mam nadzieje ze wkoncu zakwitna... to jest nie do wiary ze to kolejna z koleji przygoda i za kazdym razem cos sie musi spie****ic!!!



 
P

Para#normalni

Guest
Sądzę, że ten przestój nie będzie miał wpływu na plon. Po prostu poniżej pewnej temperatury przestają zachodzić pewne procesy, dlatego rośliny się zatrzymały. Myśl pozytywnie i dogrzewaj je w nocy.
 
L

LouieVegas

Guest
21 DZIEŃ OD PRZEŁĄCZENIA

Wrzucam na szybko jedno zdjęcie tak abyście zobaczyli ze na szczęście zaczęły kwitnąć :D
Rośliny miały zastój spowodowany zbyt niskimi temperaturami w nocy, teraz są dogrzewane i zaczynają ładnie budować kwiaty, zmiane wody planuje dopiero na jutro bo kompletnie nie mam czasu, dolewam tylko świeżo rozrobioną pożywkę co ok. 3 dni.
PH sprawdzam raz na dwa dni i z reguły miernik pokazuje 6,2 po czym zbijam do 5,8-5,9.
EC planuje zwiększyć do 1,8 przy jutrzejszej wymianie wody.
Jutro u każdego planta będę trymowal dół i górne liscie zaslaniajace topy.
Temperatura w nocy nie spada ponizej 20C, w dzien przy 4 lampach jest okolo 32-34C wiec niestety musze zmniejszac moc do 400W.
Jutro powinien mi przyjść jeszcze jeden wentylator ktory bedzie wtlaczal swieżę powietrze z zewnątrz o mocy ok 720m3 tak aby zbic temperature do mam nadzieje 29C.
Prosilbym o jakies wskazowki, porady, triki, sztuczki ktore widzielibyscie chetnie w moim malym ogrodku :D
Jakie PH w tym okresie jest optymalne dla roslin?
Jak często MUSZĘ wymieniać zbiorniki z wodą?
Kiedy dorzucić PK od Shoguna, czy nie dorzucać go wcale stosujac Lucas Formula?

JUTRO WIĘCEJ ZDJĘĆ W LEPSZEJ JAKOŚCI

 
L

LouieVegas

Guest
DZIEŃ 26 OD PRZEŁĄCZENIA

Po dołożeniu wentylatora temperatura w dzień jest idealna 26-28 C, w nocy dogrzewam tak zeby bylo ok. 20.
Troche przesadzilem z goleniem bo ucialem prawie dwa worki na smieci calego syfu z dolu - mam nadzieje ze nie odbije sie to za bardzo na efekcie koncowym. Teraz raz na kilka dni bede ucinal tylko liscie zaslaniajace topy. Nikt nie odpowiedzial na pytania ktore zadalem wyzej takze trzymam PH w granicach 5.8-5.9, wode bede wymienial teraz ZAWSZE co 10 dni i odpuszczam na razie PK.













 

Floralis

Member
Rejestracja
Gru 20, 2016
Postów
15
Buchów
0
Tam wcześniej napisałeś że temperatura 30 stopni a temp. Pożywki 19 jak to robisz? Bo u mnie też pierwszy raz hydro temp pożywki jest Max 2 stopnie niższa niż temp powietrza a mam coby które mocno nie grzeja więc temp. Powietrza trzymam na stalym poziome i wtedy uzyskuje temp wody 20, masz c hillera do chłodzenia? One drogie w cholerę są z tego co widziałem. ujemnie hydro dlatego zadaje banalne pewnie dla Ciebie pytania
 
L

LouieVegas

Guest
Nie mam chillera bo uważam że on się sprawdza tylko w systemach z recyrkulacja wody. Moje 80l zbiorniki są wypełnione do okolo połowy woda która w razie potrzeby chlodze wrzucając do zbiorników zamrożone butelki z wodą lub żelowe torby. Tylko raz temperatura wody miała 22C.
Na chwilę obecną jest 21C przy temp powietrza 30C.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół