nasiona marihuany

FastBuds

Wyszukiwarka Forumowa:
K

K2

Guest
Duże, bardzo obficie kwitnące automaty

Miałem od nich ( tzn obecnie kwitnie też ) 2 strainy

Pineapple Express
Six Shooter - mam obecnie

z czystym sumieniem polecam ! Pierwszy grow średnio udany był ( chociaż wynik końcowy super ), dlatego zdecydowałem, że pokaże amerykanom dobre serce Polaka ( bo to amerykański bank ) i zakupiłem jeszcze raz od nich tym razem - six shooter

Rośliny super kwitnące, duże. Bardzo polecam
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
2 krzaki pod 250W zawsze będą duże, co byś nie posadził.
 
K

K2

Guest
to znaczy, że nie mam polecać ?

widać tendencję i powtarzalność więc ...
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Tzn. że duże/małe jeśli chodzi o krzaczenie zależy w dużej mierze od stylu uprawy. Jak wstawisz na tej powierzchni 6 sztuk w SoGu donica przy donicy, to nie będą tak wyglądały, wtedy powiesz, że są małe, jak wstawisz jedną i ją roztrenujesz, to powiesz, że wielka.
 
K

K2

Guest
wynik końcowy i jakość jarania sie liczy a wynik był i będzie ok .

skasuj pan temat - jak nie uważasz, że warto ich dodać do producenta nasion i koniec dywagacji.
 

Zawisza Czarny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2015
Postów
331
Buchów
0
nie rozumiem w czym problem ....
dobrze ze zalozyles ten watek ,niech ludzie zobacza ze sa inne ciekawe seedbanki a nie non stop jedno i to samo ...
za***iste krzaki ci wyrosly i po co to negowac takim gadaniem ze co by tam nie wsadzic to bedzie duze ...
 
K

K2

Guest
każdy ma jakiś punkt widzenia, ja widzę duże automaty. Naprawdę ogromny plon - jak na auto, mocne, super smakujące palenie - wiadomo to kwestia odżywek itd. medium itp. Nie musi dodawać... mi tam wiele zależy - ja mówię co dobre, bo to sprawdziłem i sprawdzam na sobie, a nie tam se prawię ...
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Gdzie kupujesz te geny? bo na F2 jest tylko jedna odmiana
 
K

K2

Guest
Hej,

jest wiele seedbanków gdzie można kupić ich nasiona ale są dosyć drogie, są na cannabis-seeds-bank.co.uk, są na pick n mix seeds, na attitude seedbank, wpisz w google fastbuds seeds i będzie wiele wyników.

pozdrawiam :)
 

Zawisza Czarny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2015
Postów
331
Buchów
0
w PL sklepach beda raczej na zamowienie ,bo oni kopiuja ostatnio cale oferty hurtowni z jakiej sie zaopatruja a jak dzwonisz to sie okazuje ze to akurat za kilka dni , maja na stanie tylko kilka wiodacych firm zazwyczaj :)
 
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
A co myslicie o tym seedbanku na outdoora latem? Wiadomo jak to u nas bywa z pogoda i sie zastanawiam czy by daly rade w takim klimacie, zwlaszcza, ze maja odmiany dosc wymagajace typu GSC czy GG#4. W boxie wole trzymac pelnosezonowki, a na outdoora nie mam tyle czasu ani ochoty zajmowac sie krzakami od kwietnia do pazdziernika.
 

steeelo2020

Member
Rejestracja
Kwi 2, 2020
Postów
7
Buchów
0
Trochę odświeżam, ale mam 2 krzaki od FastBuds, również hps 250w, 60x60, 38 dzień,
po lewej Smoothie Auto, po prawej Lemon AK, nawet idzie to, popełniłem trochę błędów, smoothie by lepiej wyglądał, gdybym nie u***ał mu przypadkowo głównego szczytu, przez co stanął na pare dni i wiadomo,
dodam cos tutaj jeszcze za jakiś czas
IMG_1407.JPEG

IMG_1418.JPEG

IMG_1419.JPEG
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół