nasiona marihuany

AF box 0.16m2 [HPS 70W+3x18W led] roslina ak47

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile wyjdzie suszu?

  • >10

    Głosów: 0 0.0%
  • >20

    Głosów: 0 0.0%
  • >30

    Głosów: 2 9.5%
  • >40

    Głosów: 7 33.3%
  • >50

    Głosów: 12 57.1%

  • Łącznie głosujących
    21
  • Poll closed .
Status
Ten wątek został zamknięty.
M

mlodygru

Guest
Ok. Jutro zrobię lepsze zdjęcie. Szczyt już przy samej glebie;) Dzięki za bucha;)
 

Ktos_tam

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2015
Postów
201
Buchów
0
Noo i na tych zdjęciach coś widać :)

Pięknie się krzaczy, oby tak dalej <peace>
 
M

mlodygru

Guest
Dzień 22 Pojawiają się kolejne odrosty. Póki co brak oznak kwitnienia...

[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-884889] [/URL]

[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-884887] [/URL]

[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-884890] [/URL]

---------- Post Zaktualizowany 20:48 ---------- Data pierwszego postu 17:42 ----------

Zapomnielem dodać że roślina dostaje sama wodę z root complex...Jakieś uwagi Wam się nasuwają??? Każda krytykę biorę na klate...;) pozdro 4 all
 
Ostatnia edycja:

MonsterJoint

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2016
Postów
139
Buchów
0
Dobry boże, jaka ona jest napakowana! Jaka gęsta!
Być może to kwestia perspektywy, ale czy ona nie jest czasami niska? Wiem, że ja miałem niskie dziewuchy, gdy temperatura im nie odpowiadała, a jak sam zauważyłeś, masz zimno w boxie, po to też ten kabel grzewczy.
W porównaniu do mojej w tym wieku odnoszę wrażenie, że jest tak z 2 razy niższa od moich pod HPS, jednak jest zdecydowanie 2-3 razy bardziej upchana. Tylko, że masz AK 47, ja natomiast walczę z wersją XXL, więc różnicę mogą się stąd brać.
Takie testy uwielbiam, tani, chiński sprzęt, a daje radę, jestem ciekaw jakie wyniki będą na samych chinolach :D
Sam właśnie szukam jakichś takich lampek, znalazłem za 4zł sztukę na alie, jednak jest to białe/żółte światło, a nie niebieskie/czerwone.
 
M

mlodygru

Guest
Hehe. No jest przeraźliwie gęsta. Lecz raczej nie jest to wina temp. W boxie z kablem było ok. 20 stopni a teraz to już go nawet wywaliłem bo jest 23 bez niego.. moim zdaniem jest taka niska z powodu niebieskiego światła, które odpowiedzialne jest za krzewienie... za mało ma natomiast czerwonego... dodam jej chyba że 2 tornada bo leżą i się kurza aczkolwiek chciałem spróbować ja samych tych ledach... jest tak gęsta że nie mam jak jej trenować ;)
 

Ktos_tam

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2015
Postów
201
Buchów
0
Elegancko, gęsta jak diabli. Teraz czekamy na kwiaty :spalony:

Jaka to konkretnie odmiana AK47, bo widzę, że liście ma inne niż moja?
Poza tym spryskujesz ją zawsze przed zdjęciami, że się tak świeci?
 
M

mlodygru

Guest
Zdjęcia przed opryskiem też mam ;)

[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-885192] [/URL]


Oryginalnie hybryda Columbian, Mexican, Thai i Afghani oraz AK47. Klasyczna odmiana marihuany z przeważającą Sativą. Jest znana i lubiana przez wielu ze względu na silne upalenie i obfite zbiory. Potwierdza to liczba nagród zdobyta przez tę odmianę w ciągu ostatnich lat.

Teraz ta odmiana o wyjątkowej mocy stała się automatycznie kwitnąca i zyskała nazwę Royal AK Automatic. Skrzyżowaliśmy klasyczną AK47 z naszymi najlepszymi genetykami automatycznie kwitnącymi. Tak jak odmiana oryginalna, ta automatycznie kwitnąca hybryda produkuje dużej mocy buds pokryte żywicą o lekko pikantnym słodkim smaku. Zapach przypomina słodkie kadzidło.

Haj po Royal AK Automatic jest radosny i aktywny, dający miłe upalenie, zarówno na poziomie mózgu, jak i ciała. Silny i łagodny, tak jak oryginał. Jedyną prawdziwą różnicą jest fakt, że Royal AK Automatic jest łatwiejsza w uprawie i jest gotowa do zbiorów już po 9 - 10 tygodniach od momentu posadzenia.

Rośnie do maksymalnej wysokości 80- 100 cm, co pozwala na uprawę Royal AK Automatic praktycznie wszędzie. Ta odmiana automatycznie kwitnąca o dużej mocy daje obfite plony w dobrych warunkach uprawy, produkując do 160 gram z rośliny!
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
ona nie ma tam za cieplo albo za sucho? Te liscie w ksztalcie lyzeczki tak troche wskazuja na problem

Generalnie bardzo ladnie idzie. Zobaczymy jak moja bedzie 23 dni wygladac. Teraz w 15 dniu to jest prawdziwa salata;p
 
M

mlodygru

Guest
ona nie ma tam za cieplo albo za sucho? Te liscie w ksztalcie lyzeczki tak troche wskazuja na problem

Generalnie bardzo ladnie idzie. Zobaczymy jak moja bedzie 23 dni wygladac. Teraz w 15 dniu to jest prawdziwa salata;p

Nic z tych rzeczy;) 23 stopnie wilgotność ok 60... a liście może wygięte przez druty....
 
O

old_school

Guest
Dzień 19
A to słonko;)
[URL="

niby niebieskiego jest zdecydowanie mniej
a jednak rośnie gęściutko jakby niebieski był w odwrotnych proporcjach z czerwonym
bardzo ładnie wygląda, listki faktycznie jakby troszkę nawoskowane się wydają
ciekawe jak będzie kwitnąć :p
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół