nasiona marihuany

Wilgotnosc powierza w pc boxie. Sam pc box do oceny

Wyszukiwarka Forumowa:

cobaink

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2014
Postów
122
Buchów
0
Witam wlasnie zbudowalem mojego pierwszego pc boxa. Wszystko jest chyba cacy bo wyglada w miare estetycznie i juz go testowalem przez dwa dni zeby sprawdzic temperatury i wysuszyc klej. Po jakis 2 dniach chodzenia temperatura w boxie wynosi okolo 28 stopni. Wydaje mi sie to byc ok. Niestety mieszkam w regionie gdzie powietrze o tej porze roku jest EKSTREMALNIE suche ( polnoc Szwecji) i mam wilgotnosc na poziomie tylko 20%. Jest jakis sposob zeby to ogarnac? Dodaje tez fotki boxa do oceny napiszcie co myslicie. Pozdro i dziekowa!
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Pc box powinien byc dyskretny ale jesli nie przeszkadzaja ci te przeswity swiatla to ok. Wilgotnosc mozna ogarnac na rozne sposoby klosz na plancie przecieta butelka po mineralce zda egzamin na poczatku. Mokra gaza przy wlocie zanurzona w jakims pojemniku z woda.
 

cobaink

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2014
Postów
122
Buchów
0
Witam. Jezeli chodzi o swiatlo to nie ma problemu. Mieszkam sam w studenckim mieszkaniu ze wspolna kuchnia wiec jak ktos do mnie przychodzi to zadko wbija do pokoju tylko siedzimy w wspolnej kuchni. Jezeli box stoi przy scianie a trzymam go w lazience bo troche glosno chodzi to swiatla prawie nie widac. Przestawiam go jedynie do pokoju jak spodziewam sie gosci. W jaki sposob mozna umiescic ta gaze? Niezabardzo zrozumialem.
 
C

cabino

Guest
moze jakis nawilzacz w stylu żaba z allegro, albo są tez takie ala jabłka niewielkie, a jesli nic takiego w boxie sie nie zmiesci, to poza boxem przy wlocie normalny nawilzacz byłby ok.
box schludnie przygotowany, jest spoko
 

cobaink

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2014
Postów
122
Buchów
0
Witam. Poszukalem i akurat znalazlem na promocji nawilzacz "butelkowy" niezly fart. Tak wyglada calosc pasuje idealnie. Mam jeszcze jedno pytanie odnosnie doniczek. Jaka powinna byc ich wysokosc jezeli wysokosc boxa to jakies 37cm. Wydaje mi sie ze 8 powinno wystarczyc ale moge sie mylic.
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Taka wysokosc jest odpowiednia. Co do doniczek dalbym kwadratowe aby jak najbardziej wykorzystac ta budke ;)
 

cobaink

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2014
Postów
122
Buchów
0
Taka wysokosc jest odpowiednia. Co do doniczek dalbym kwadratowe aby jak najbardziej wykorzystac ta budke ;)
Wlasnie nigdzie nie moglem znales odpowiedniego rozmiaru. Mam kwadratowe ale wtedy nie ma miejsca na nawilzacz powietrza :D. Mozliwe ze zrobie sam jakos te doniczki czy cos. Masz na mysli 8cm czy wysokosc tych okraglych (prawie 13cm).
 

cobaink

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2014
Postów
122
Buchów
0
Szybkie pytanie. Wystarczy ze poprostu ten nawilzacz postawie w boxie czy trzeba cos na niego nalozyc?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół