nasiona marihuany

Tytanit, asahi, cannabiogen... dylematy oprysków - co wybrać? Proszę o rady

Wyszukiwarka Forumowa:

PiroFun

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2016
Postów
55
Buchów
3
Pozdrawiam wszystkich growerów!
Powoli przymierzam się do IN i OUT w tym roku i zastanawiam się nad rodzajem oprysków. Czy ktoś używał tych specyfików? Proszę o wszystkie możliwe opinie :)
TYTANIT
http://intermag.pl/stymulatory-i-aktywatory/produkt/tytanit

Asahi SL
http://www.asahi.pl

Nano-Gro
http://sklep.agrosynteza.pl/dokumenty/ulotki/broszura-nano-gro.pdf

Cannabiogen Delta 9
http://www.flora-fauna.pl/product-pol-1335-Stymulator-Cannabiogen-Delta-9-0-5L.html

Inne, wyciągi z brunatnic itd., np. ATA Organics Alga C...
Zakładając że jestem nieograniczony finansowo, zastanawiałem się nad połączeniem TYTANITU na veg i flo oraz Cannabiogenu na flo.
Można je łączyć? Ktoś próbował?
Proszę o rady i opinie, pozdrawiam ;)
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Asahi używam zawsze, polecam dobry produkt
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Tytanit też dobry i można używać na weg i flow. Mieszałem z calmagiem i nawet z astvitem i było dobrze.
 
K

K2

Guest
a ja bym polecał Tobie Formulex - świetny produkt, mineralny... albo jeżeli wolisz organiczny oprysk to Nitrozyme - też super nawóz wysokiej jakości

pozdro

ps formulex to na weg, nitrozyme weg i pierwsze 2,3 tyg kwitnienia

pozdro
 
Ostatnia edycja:
G

Guest

Guest
A mieszasz go z czymś? I jakie ma dawkowanie? bo chciał bym się zorientować na ile wystarczy
200 ml starczy na sezon na 100 roślin , ja mieszam z czym idzie , ja osobiście mieszam 2 / 4 ml na 5 l wody + dodatki np 10 ml florovitu czy czegoś podobnego , pryskam raz w tygodniu , na zmianę zmieniajac dodatki ale tytex leci non stop .
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Stosuje sie w sytuacjach stresowych rośliny i tyle razy ile podaje producent a dlaczego? Bo się roslina przyzwyczai i później działa coraz gorzej, takie ***anie Asahi 3 w tygodniu to marnowanie preparatu. Bardziej zaszkodzi jak pomoże.

Hormony możecie tez znalesc w algach morskich.
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
Nano-Gro obecnie stosuje, także jeszcze nie sformułuje o nim względnie uczciwej opini. Producent napisał, że jest primo organiczny z alg morskich i skupia się na trzech czynikach:
wzrost tolerancji na warunki steresowe
podniesienie efektywności działania fungicydów
wyższy plon

Do tego stosuje inny prepart z alg morskich który jest również nawozem ( to chyba grupa plonotwórczych stymulatorów) zawiera dużo fosforu P mianowcie BasfoliarŽ Aktiv od firmy (Compo Expert)

nawóz do stosowania dolistnego i do podlewania roślin. Zawiera wyciąg z Ecklonia maxima (fitohormony, aminokwasy i witaminy), fosforyn potasu, makro- i mikroelementy. Preparat ten korzystnie wpływa na kondycję roślin, gdyż wzmaga fotosyntezę, co prowadzi do wzrostu plonowania i poprawy jakości owoców. W uprawie roślin zaleca się stosować go przed jak i po kwitnieniu


PS. Wcześniej używałem zarówno Asahi SL jak i Tytanitu i ten drugi moim zdaniem jest lepszy...
 
G

Guest

Guest
Też uzywałem wiele wynalazków , ale tytanit okazał się najskuteczniejszy uzywam go od 2011 chyba , w sumie ja jako pierwszy zacząłem go tu uzywac razem z Turkuciem_Podjadkiem , jednym słowem rewelacja .

las nie kłamie , raz nie uzywałem nic i wyszła w tym samym miejscu dupa krzaki o połowe mniejsze .



 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Tak tylko zapytam.

Tytanit 50 ml Sumin bedzie odpowiedni? Kilka tych tytanitow do kupienia znalazlem a ten mam pod do kupienia blisko siebie
 

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
Też podłączam się do pytania o tytanit jakiej firmy używacie go? Jak ktoś by mógł wrzucic foto swojej buteki było by git
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół