nasiona marihuany

Tytanit, asahi, cannabiogen... dylematy oprysków - co wybrać? Proszę o rady

Wyszukiwarka Forumowa:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Lepszy i czy to in czy out śmiało można pryskać i mieszać z innymi specyfikami. Używam i polecam.
 

PiroFun

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2016
Postów
55
Buchów
3
Też czytałem że tytanit bije na głowę Asahi. Bardzo zastanawia mnie ten Cannabiogen i jakby działał w połączeniu z Tytexem.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany informacjami o tym Cannabiogenie to odsyłam do innego wątku https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?82154-Stymulator-Delta-9.
Czy ktoś stosował Cannabiogen i najlepiej w połączeniu z innymi opryskami? Pozdrawiam :)
 
Ostatnia edycja:

Kopenhaga

Member
Rejestracja
Maj 3, 2017
Postów
18
Buchów
0
Mozna doczytac ze Asahi bardziej od Tytanitu jest ochronny dla roslin w warunkach stresowych, uogolniajac oczywiscie. Myslalem nad polaczeniem Asahi + Tytanit na veg, a pozniej sam Tytanit na flo. Bedzie to mialo sens?

Dobra ludzie pisza ze im nic nie poumieralo od takiej mieszanki wiec chyba mozna.

 
Ostatnia edycja:

impero

Well-known member
Rejestracja
Lis 24, 2013
Postów
71
Buchów
0
używał ktoś przeterminowanego asahi i tytanitu?? mi waznosci asahi skonczyla się w kwietniu, tytanit byl wyprodukowany w 2014 więc pewnie też już się skończyła data. Jest sens używać ??? Czy wyj***ć?
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Nie odpowiem bezpośrednio na twoje pytanie bo nie używałem przeterminowanego, ale czy jest sens ryzykować jak te dwa środki drogie nie są?
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Kto używał i poleca tytanit? Cudowny środek czy ch*j do dupy?
 
O

OdcieńZieleni

Guest
mam, stosuje na wegu, czy jest taki super elo młodzieżowy? sam sie zastanawiam, wypsikam butelkę i raczej do niego nie powrócę, ale stosowany na out, gdzie rośliny mają więcej stresu ... znaczy zależy jak do tego podejdziesz, bo i niektórzy męczą rośliny w in zamiast im stworzyć idealne warunki .. pozdro !
 

pszczółka

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2017
Postów
82
Buchów
0
Tytanit jest OK, tani i można go stosować na weg i flo. Teraz na out polecam asahi stosować tylko podczas weg.(podczas flo moze powodować hermienie). Asahi idealnie łagodzi wszelkie warunki stresowe roślin ( przesadzanie,przymrozki,susza itp.) minusem jest jest cena.
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Jedno i drógie jest ok. Asahi też stosowałem na flo i nic się nie działo ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół