nasiona marihuany

Kiełkowanie w wodzie. Problem czy nadgorliwość.

Wyszukiwarka Forumowa:

blaszka97

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2016
Postów
220
Buchów
1
Witam, także jak w temacie wczoraj tj 09.03 wsadziłem 5pestek do kubka z wodą przegotowaną i odstaną 24h.
dzisiaj zero efektów (kubek stał pod kaloryferem w zacienionym miejscu) dzisiaj po oglądnięciu ich nawet ogonków nie puściły ani nie opadły na ziemie ani po przeglądnięciu ich nie pękły. po wzięciu na rękę (pincetą wyciągane) wzięły i opadły na dno kubka. pytanie zostawić je na 24h czy wrzucać do ziemi i tam wykiełkują spokojnie? jestem troszkę nadgorliwy ale to przez czytanie za dużo postów na forum i po prostu taki ze mnie typ. :sunny:
 
O

old_school

Guest
kurde blaszka a wcześnej jak kiełkowałeś że wykiełkowały :freak:
mało dobrych poradników, tutoriali na forum?
nic nowego nie wynaleziono w tej dziedzinie
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Proste jak but , a Ty masz z tym problem. Pestki sa ze sklepu czy no name z palenia?
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Ja zawsze robię tak. Wrzucam do kielicha na 24-36h tylko żeby się nie zanurzyły. Zanurzyć się mają tylko raz przy wrzuceniu.
Po tym czasie na 24h na papier i do podłoża. Rzadko są problemy.
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
kurde felek, odpusc se jak kielkowac nie umiesz.

jak po szturchnieciu zatonely niczym ubot na wojnie to teraz je wsadz na papierowy recznik 2 warstwy zgiete w cwiartki i do srodka tego nie przygniatając - nie zapomnij zwilzyc tego papieru zeby byl wilgotny ale nie kapal i do worka sniadaniowego i na cos cieplego ale nie za bardzo. niczym kaloryfer ustawiony na poziom 1.

albo odrazu do ziemi, tym okrągłym czymś do góry uprzedzając pytanie czy kiełkiem w górę czy jak się sadzi.
 

blaszka97

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2016
Postów
220
Buchów
1
kurde blaszka a wcześnej jak kiełkowałeś że wykiełkowały :freak:

No właśnie pierwszy raz kiełkuje dlatego taka moja nadgorliwość jest patrzyłem na tutoriale ale jednak zapytam popytam może się coś więcej dowiem :D
Pestki ze sklepu trzymane w lodówce zamknięte w pudełku i oryginalnych zamknięciach.

---------- Post Zaktualizowany 13:34 ---------- Data pierwszego postu 13:33 ----------

No to je teraz wyłowie na papier zwilżony i przykryję nim i później dam do ziemi i pod lampe ;]
 

19cinek52

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2009
Postów
158
Buchów
0
Jeżeli pestki opadły Ci na dno po dotknięciu to znaczy że pękły i woda się dostała i dlatego opadły. Rzucaj je najlepiej na wacik zwilż te waciki i weś chusteczkę higieniczną rozwarstw i przykryj pestki, wsadź w ciemnie i będzie gitara. :spalony:
 

PeaceNLove

Active member
Rejestracja
Lip 8, 2016
Postów
28
Buchów
0
Nie wiem czy dobrze zrobiłem, ale ja trzymałem 2 dni w wodzie, następnie jeden dzien na chusteczkach i normalnie wykiełkowały! :harvest:
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
przykryć nie zapomnijta, bo wam się to wysuszy w złym momencie. woreczek śniadaniowy albo strunowy taki większy żeby pomieścił.
 

Dallas

Member
Rejestracja
Mar 1, 2017
Postów
15
Buchów
0
ja dałem swoje na wacik wcześniej 4 godziny były w wodzie i teraz patrze na wacik i wszystkie pociemniały to dobrze??
 

19cinek52

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2009
Postów
158
Buchów
0
A moczy się 24h potem na wacik i nie ma bata żeby nie wyszły. Jak masz je na waciku to pilnuj żeby nie wyschły i też bedzie dobrze
 

Dallas

Member
Rejestracja
Mar 1, 2017
Postów
15
Buchów
0
są na waciku mają mokro w cieplym i ciemnym miejscu

ile mniej wiecej trzeba czekać zeby kiełek pokazało? bo ja mam jakies 13 godzin na wacie i szalu nie ma
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół