nasiona marihuany

Herbal Joints

Wyszukiwarka Forumowa:
A

Ayho

Guest
Zakupione na holenderskiej stronce, szybka dostawa, fajnie zapakowane, polecam.


Podszedłem do tego z założeniem, że to będzie takie "byle-co". W zestawie jest gotowy pusty joint, ale ja wpakowałem mieszankę do bonga. Odpaliłem , pierwsza chmurka poszła do płuc, powoli wydmuchana, chcę wziąć kolejnego bucha....ale już wiem że tego się nie da zrobić. Dużo pale, setki odmian spod własnej łapy ...sorry lampy :) ale to co mnie porwało nie da się porównać z niczym ..no może z ayahuasca. Umysł porwała obca siła i posadziła przed wirtualnym telewizorem gdzie wyświetlały się migawki z jakiś telewizji informacyjnej, z jednoczesnym przekazem że nie ma żadnego wyboru, podróż poza ciało, duży natłok myśli, nie obyło się też bez "couch lock-a". Ogólnie temat bardzo ale to bardzo mocny, osoby nieobyte uprzedzam - dwa razy pomyśl zanim zapalisz, bo sam stan mija po około 30 minutach ale wcześniej z tej rakiety nie da się wysiąść.

:bongo4::bongo4::bongo4::bongo4::bongo4::bongo4::bongo4::bongo4::bongo4::bongo4:/10
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
Ale co to takiego, syntetyk czy cos w stylu szalwi? Opowiedz cos wiecej jakbys mogl.
 
A

Ayho

Guest
Składniki: ,
serdecznik syberyjski, szałwia 10x, var caerulea, Nymphaea nouchali mięta polna, tarczyca pospolita marihuanilla, Myristica fragans
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół