nasiona marihuany

lst pomocy jak zrobic krok po kroku

Wyszukiwarka Forumowa:

sony1980

Well-known member
Rejestracja
Gru 10, 2012
Postów
98
Buchów
0
Czy jak nagne szczyt drutem to mam tak trzymać AZ do zakwitniecia. Czy zmieniać położenie co jakiś czas zagiec .z gory dziekuje
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Bedziesz najprawdopodobniej poprawiac co max 2 dzien.
lst polega z grubsza na odslonieciu nowych odrostow i utrzymywaniu ich wszystkich na równym poziomie*.
Tak, trzymac do samego konca

*Akustyny i te sprawy. Poczytaj na wiki w wolnej chwili, nie jest to wiedza niezbedna, ale bedziesz wiedzial dlaczego tak a nie inaczej
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Ja zazwyczaj daję luz roślinom około 2 tyg przed ścinką.
Zajrzyj jak to robi KonopnyMistrz bo najprawdopodobniej lst robi najpoprawniej tu z forum.
I tak jak pisał Gardenic druty będziesz poprawiał i naginał dalej kolejne odrosty do uzyskania pożądanego efektu.

Pozdro
 

sony1980

Well-known member
Rejestracja
Gru 10, 2012
Postów
98
Buchów
0
Ja zazwyczaj daję luz roślinom około 2 tyg przed ścinką.
Zajrzyj jak to robi KonopnyMistrz bo najprawdopodobniej lst robi najpoprawniej tu z forum.
I tak jak pisał Gardenic druty będziesz poprawiał i naginał dalej kolejne odrosty do uzyskania pożądanego efektu.

Pozdro
Jak wyszukac konopnego mistrza posty?
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Jak zacząłem czytać to forum to się dziwiłem, że niektórzy chamsko odsyłają do haszyszopedi. Minął rok i już rozumiem , ja wiem że mery rozleniwia, ale to już przesada.

Opis lst wraz z grafiką jest na haszyszopedi, a konopnyMistrz udziela się na forum codziennie i żeby go znaleźć wystarczy czytać forum.
Lenistwo level master.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół