nasiona marihuany

Nasze młynki, grindery . . .

Wyszukiwarka Forumowa:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Jak w temacie wyżej, wrzucajcie fotki swoich młynków, grinderów czy tez innych urządzeń do kruszenia, mielenia zioła . . .





---------- Post Zaktualizowany 14:54 ---------- Data pierwszego postu 14:48 ----------

Jako pierwszy wrzucam swój najstarszy grinder . . . mam go z 5 a moze nawet 8 lat . . . przerobiłem nim ogromna ilośc zielska - pare dobrych kilo? :freak:

1~347.jpg



2~333.jpg


---------- Post Zaktualizowany 15:00 ---------- Data pierwszego postu 14:54 ----------

a tu na korbke . . . ale korbka powoli zaczęła sie ukręcac - kumpel mowi ze za duzo ładowałem na raz :sunny:
4~277.jpg



cztero cześciowy ale czwartej warstwy tej pod sitkiem nie chciało mi sie odkręcać . . . zioło troche brązowe bo juz z rok go nie uzywałem . . . wole mniej skomplikowane młynki :freak:
3~305.jpg



:spalony:
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
Shut Up And Take My Money!


Gdzie takie cudo kupiłeś? Ta czacha i motory i łańcuch o żesz Ty chce taki sam :smokee:


Ps. Swojego grindera zdjęcia nie zamieszcze bo nie mam czym się pochwalić, zwykły przciętny mam :(
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Juz nie pamietam gdzie kupiłem . . . napewno na jakims specyficznym bazarku w UK . . . spodobał mi sie bo dośc ciezki, solidny metalowy . . .



wrzucać wszystkie młynki-grindery . . . te zwykłe przecietne jak i te rzadko spotykane . . . od tego jest ten temat . . . więc jazda z tematem :thumright:
 
O

old_school

Guest
ten z korbą to daje rade czy raczej do delikatnych się zalicza?
 

Lizard

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 17, 2009
Postów
1,688
Buchów
1,296
Odznaki
2
Też się nie chciałem chwalić bo nie ma czym , ale jak wszystkie to wszystkie ;)

Stary poczciwy klasyczny młyn



Ten temat będzie kilometrowy :)
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
ten z korbą to daje rade czy raczej do delikatnych się zalicza?

Mam taki sam i działa dobrze tylko tak jak Gandi piszę, nie wolno wkładać za dużo materiału bo się gwint ukreci i będzie lipa,ale jak by tak przyspawac śrubę to pewnie i łodygi by kruszył.
 
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
756
Buchów
3
Witam,

Żeby delikatnie rozkręcić temat, dorzucę swoje trzy grosze :) Jestem w posiadaniu czterech młynków, jednakże pokaże Wam tylko trzy z nich, bo pomidor ( młynek w ksztalcie pomidora ) został u mojego serdecznego przyjaciela, a po balecie zapomniałem go wziąć, ale jak tylko odbiorę, to pokaże, bo jest epicki i wyjątkowy :D Ogólnie staram się dbać o swój sprzęt, dlatego jest w miarę możliwości i czasu czyszczony by uniknąć skrzypienia, zgrzytów i niepotrzebnych zacinek :)

No.1

Używam go tylko i wyłącznie w domu tylko. Nie zabieram go na plener, ma okolo 3 lat :)







No.2

Młynek granat, po "delikatnych" przejściach. ***ała mu się zawleczka w terenie, bo spadł na beton, ale daje rade i tez zostaje juz w domu :)







No.3

Tego sprzętu chyba nikomu nie trzeba przedstawiać ! Jest ze mną na spacerach i na wypadach rowerowych, lekki i poręczny a w razie wu nie szkoda by mi go było wyrzucić.. :)





Pomidora dodam jak tylko do mnie wróci :)

Piąteczka :)
 

tomekk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 30, 2011
Postów
944
Buchów
1,258
Odznaki
3
Gandi fajny młynek ten pierwszy :freak:

Mialem taki z korbką, chińczyk za 15zł, korbka ukręciła się ...
Miałem 3-częściowy z UB, wypadło jedno sito z zębami i ni chu*a nie idzie kręcić.

Teraz używam dwóch, do żółtego mam sentyment :D

 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
u me nic specjalnego..

mały metalowy służy mi dobre pare lat









i tu jakiś gift, myślałem, że gówno jakich mało ale sprawdza się



 

jasnim

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2016
Postów
99
Buchów
0
Bo ja nie kminie. Po co sa te mlynki?

Zazwyczaj jaram z lufy, rzadziej bongo.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
a inni zazwyczej skręty, lolki, blunty, splify . . . i wtedy zioło trzeba zmielić . . . nie wierze ze to pytanie zadajesz na serio <lol>
nevermind



jeszcze takie mlynki znalazłem w szufladzie . . . praktycznie nie uzywane . . . ale lubię mieć <joint>

6~170.jpg



5~230.jpg



7~127.jpg



:spalony:
 

isjustdude

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2017
Postów
228
Buchów
5
Wczoraj kupiłem sobie nowy młynek, jakiś wypust flowermate pasujący do waporyzatora który mam (niby ma ułatwiać ładowanie suszu do zbiorniczków). Nie mogę się doczekać aż go przetestuję ;)

 

TetraHydroCanna

TechnoViking
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2015
Postów
541
Buchów
2
Przedstawiam jeden ze swoich podopiecznych, Spiralek :) bardzo dobrze mieli, jest 4 częściowy zatem można uzyskać fajny kieff



 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół