nasiona marihuany

Mieszanka gleby do mikro PC boxa.

Wyszukiwarka Forumowa:

cobaink

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2014
Postów
122
Buchów
0
Witam na dniach bede konczyl budowe mojego pierwszego PC boxa. Wszystko juz jest praktycznie dopiete na ostatni guzik jedynie zostalo mi sie zastanowic nad podlozem. Jaka mieszanke gleby wybrac do tak malego boxa? Wymiary to 18.3; 42,4; 36,8 cm. Myslalem zeby sprobowac White Russian albo Lowryder. Dzieki za odpowiedzi!
 

Cannamafia

Well-known member
Rejestracja
Lut 17, 2016
Postów
213
Buchów
2
Ja tez koncze z ziomem boxa 1m2 , box stoi w szopce na zew. Ostatnio jak go składalismy byla pizgawica straszna to na ogrzanie wchodzilismy do srodka, w boxie mam zamontowany termostat co reguluje temp. i tak siedzielismy my sobie przy 22°C :spalony:
Ja uzywam zwyklej gleby z tesco i daje rade .
 

sobaczek

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2016
Postów
320
Buchów
1
Witam na dniach bede konczyl budowe mojego pierwszego PC boxa. Wszystko juz jest praktycznie dopiete na ostatni guzik jedynie zostalo mi sie zastanowic nad podlozem. Jaka mieszanke gleby wybrac do tak malego boxa? Wymiary to 18.3; 42,4; 36,8 cm. Myslalem zeby sprobowac White Russian albo Lowryder. Dzieki za odpowiedzi!
Kup dobra glebe żeby nie zaczynać od problemów z niedoborem czy insektami. Albo dedykowana w growshopach albo w hipermarketach poszukaj Compo Sana Super lekka.
 
O

old_school

Guest
nie kupuj najtańszej, bierz dobrą markową glebę do kwiatów kwitnących albo z włuknem kokosowym, ważne aby była lekka i przepuszczalność miała dobrą a jak chcesz gotową mieszankę dedykowaną to jak kolega wyżej radził
 
K

K2

Guest
kup glebę dobrego gatunku jak radza powyżej a nie jakąś chujnię i zaraz będziesz płakał że są problemy... i szukał winnych a wina będzie w Tobie i Twoim wyborze. Kupuj ziemię dobrego gatunku, najlepiej wydana kasa na rośliny to na hpsa, mikoryze i glebę.
 
O

old_school

Guest
Ostatnia edycja:
K

K2

Guest
kolego Konopny a propos, polecił byś jakąś konkretnie mikroryzę?
w zasadzie to nie spotkałem się z tym wcześniej, tyle że robiąc swą własną mieszankę dodałem porzytecznych bakterii probiotycznych i w zasadzie nie widzę zużycia gleby o ile utrzymuję jej stałe zwilżenie...

http://www.probiotics.pl/probio-emy/dla-gleby-i-roslin.html

kup sobie Great White Shark Mycorrhizae - najlepsza na rynku europejskim. W USA jest FungiPerfecti - MycoGrow ( któej niestety nie miałem możliwości sprawdzić )

pozdro
 

cobaink

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2014
Postów
122
Buchów
0
Dzieki za wszystkie odpowiedzi. Zrobie tak jak mowicie i tak jak myslalem. Mam zamiar kupic wlasnie lepsza ziemie i na poczatek kolega mi mowil ze wystarczy zwykla ziemia ale tak jak piszecie lepszej jakosci. Jak roslinka wypusci pare listkow to nalezy ja przesadzic w mieszanke ziemi i perlitu w proporcjach 1/3 perlitu i 2/3 ziemi. Wydaje mi sie to byc logiczne. Dzieki!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół