nasiona marihuany

Jaką kancelarię polecacie na śląsku?

Wyszukiwarka Forumowa:

theartur

Well-known member
Rejestracja
Paź 27, 2015
Postów
69
Buchów
0
Witam!

Znacie jakiegoś dobrego adwokata bądź kancelarię ze śląska, która strichte zajmuje się sprawami narkotykowymi? Istnieje możliwość wykupienia abonamentu prawniczego? (płacę co miesiąc, a w razie przypału mnie bronią) Jakie są koszta wynajęcia prawnika do obrony w sprawie uprawy? (2 boxy po 600W każdy) Wolę zainteresować się tematem teraz i ogarnąć sobie prawnika , zanim będzie za późno, bo nikt nie zna dnia ani godziny...
 
Z

Zenon

Guest
Nie jestem ze Śląska więc z prawnikiem nie pomogę ale mogę pomóc uniknąć smutnego końca Twojej przygody z Konopiamia.
1. Nikomu nie gadaj co robisz.
2.Płać za prąd.
3.Filtry i jeszcze raz filtry do boxów/boxa żeby nawet ciut zapachu nie wyszło bo kij wie jakich masz sąsiadów a konopie śmierdzą jak wiesz.
4.Nie afiszować się ani nie chwalić.
5.Mieć "zaufanych" odbiorców.
6. Nikomu nic nie gadać.
7.Trzymać język za zębami.
8.Nie paplać jęzorem na prawo i lewo.
9. Nie pokazywać co się ma.
10. Nie wchodzić w żadne spółki bo w razie "W",zazdrości to Ty lecisz a nie ktoś.

A jeśli chodzi ogólnie o papugę to szukaj tej która zajmuje się właśnie sprawami narkotyków etc.
 

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
Nie jestem ze Śląska więc z prawnikiem nie pomogę ale mogę pomóc uniknąć smutnego końca Twojej przygody z Konopiamia.
1. Nikomu nie gadaj co robisz.
2.Płać za prąd.
3.Filtry i jeszcze raz filtry do boxów/boxa żeby nawet ciut zapachu nie wyszło bo kij wie jakich masz sąsiadów a konopie śmierdzą jak wiesz.
4.Nie afiszować się ani nie chwalić.
5.Mieć "zaufanych" odbiorców.
6. Nikomu nic nie gadać.
7.Trzymać język za zębami.
8.Nie paplać jęzorem na prawo i lewo.


6,7 oraz 8 podpunkt nie jest to samo co pierwszyy podpunkt? myslalem ze jak sie zjaralem i mi sie wyrazy powtarzaja :D
 
C

cabino

Guest
1,4,6,7,8 to samo, 9 prawie tez tylko to juz wyzszy stopien pie****niecia ;)

---------- Post Zaktualizowany 09:08 ---------- Data pierwszego postu 09:03 ----------

Witam!

Znacie jakiegoś dobrego adwokata bądź kancelarię ze śląska, która strichte zajmuje się sprawami narkotykowymi? Istnieje możliwość wykupienia abonamentu prawniczego? (płacę co miesiąc, a w razie przypału mnie bronią) Jakie są koszta wynajęcia prawnika do obrony w sprawie uprawy? (2 boxy po 600W każdy) Wolę zainteresować się tematem teraz i ogarnąć sobie prawnika , zanim będzie za późno, bo nikt nie zna dnia ani godziny...

opłacać abonament :)
ty lepiej znajdz zaufana osobę, ktora w razie przypału bedzie mogła szybko za ciebie działać, matka, zona czy kochanka...
podaj jej kontakt gdzie trzeba, papuga, nie papuga i poinstruju w razie W
 

Rogowsky

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2017
Postów
57
Buchów
1
Po kilku sprawach karnych i cywilnej nienawidze adwokatuff najbardziej zakłamany falszywy ze wszystkich zawoduw jakie znam jakiego papuga mlodego zaraz po aplikacji nigdy starego choja bo ku**a powie zeby sie przyznac bo niewidzi opcji ku**ie sie niechce i tyle w temacie trzeba patrzec na rece bo moze zatopic cie twoj adwokat a narazie znajdz prace kobiete psa zapisz sie do szkoly zaocznej zacznij oddawac krew w punkcie w aktach fajnie to wyglada Recydywista wBarczewie wspominał zeby z proboszczem zagadac jak by sie dupa palila zeby napisal piemko ze jestes porządnym chrzescijaninem pomagasz w parafi dasz mu na tace warto jak dla mnie mozesz pocisnąc na uzalerznionego ale to po sprawie100%terapia a w kryminale jest chojowa strasznie (Elbląg) jak by co to pisz na pw to poradzimy zebys sie wyslizgal z sanek no i to co koledzy wyrzej napisali tez jest ok i sory za skladnie kac mnie ***ie ostro
 
Ostatnia edycja:

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,951
Buchów
952
Odznaki
3
Po kilku sprawach karnych i cywilnej nienawidze adwokatuw najbardziej zakłamany falszywy ze wszystkich zawoduw jakie znam jakiego papuga mlodego zaraz po aplikacji nigdy starego choja bo ku**a powie zeby sie przyznac bo niewidzi opcji lepszej ku**ie sie niechce i tyle w temacie trzeba patrzec na rece bo moze zatopic cie twoj ad

za słabo smarujesz to takie efekty ;) ja znowu powiem że nie ma lepszej opcji niż właśnie stare zgredy co po 20 lat w tym siedzą - znajdź młodego po studiach z takimi układami
 

Rogowsky

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2017
Postów
57
Buchów
1
za słabo smarujesz to takie efekty ;) ja znowu powiem że nie ma lepszej opcji niż właśnie stare zgredy co po 20 lat w tym siedzą - znajdź młodego po studiach z takimi układami

za malo to ile mam ku**ie dac tyle chciala to dostala mlody ambitny zaraz po aplikacji tylko taki ja z doswiadczenia wiem ze stare papugi sa choja warte wycisna cie jak szmate i ***ną w kont pozatym niebede placil po 8 kola za kilka krzakow opamientaj sie bo bredzisz
 
Ostatnia edycja:
Z

Zenon

Guest
1,4,6,7,8 to samo, 9 prawie tez tylko to juz wyzszy stopien pie****niecia ;)

---------- Post Zaktualizowany 09:08 ---------- Data pierwszego postu 09:03 ----------



opłacać abonament :)
ty lepiej znajdz zaufana osobę, ktora w razie przypału bedzie mogła szybko za ciebie działać, matka, zona czy kochanka...
podaj jej kontakt gdzie trzeba, papuga, nie papuga i poinstruju w razie W

Celowo napisałem i powtarzałem bo to jest najważniejsza zasada której trzeba przestrzegać jeśli nie chce się wtopić:) Przeważnie taka głupota wyrzuca nas z obiegu oraz dostaje darmowy pokój bez widoku na świat ;D

za malo to ile mam ku**ie dac tyle chciala to dostala mlody ambitny zaraz po aplikacji tylko taki ja z doswiadczenia wiem ze stare papugi sa choja warte wycisna cie jak szmate i ***ną w kont pozatym niebede placil po 8 kola za kilka krzakow opamientaj sie bo bredzisz

Wiesz co ? To żeś ch***wo szukał. Stara wyga która ma statystki nabite to przeważnie ugody.
Szukaj tam gdzie ludzie polecają. Popatrz,popytaj etc. Adwokaci są i adwokaci. Znajdź takiego który lubi walczyć a nie wygrywać. Ten który będzie przeciągał,odwoływał,podpowiadał co masz dalej zrobić etc najbardziej Ci pomoże. Wiadomo też że uniknęcie wiezienia ma wiele wspólnego z pieniedzmi i znajomoścami owego adwokata.

Jeżeli dla Ciebie 8 tysięcy nie jest warte wolności to coś z Tobą nie tak. Odsiedź swoje i ciesz się swoimi tysiącami w kieszeni na rzecz kilku latek w dupie.
 

Rogowsky

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2017
Postów
57
Buchów
1
Celowo napisałem i powtarzałem bo to jest najważniejsza zasada której trzeba przestrzegać jeśli nie chce się wtopić:) Przeważnie taka głupota wyrzuca nas z obiegu oraz dostaje darmowy pokój bez widoku na świat ;D



Wiesz co ? To żeś ch***wo szukał. Stara wyga która ma statystki nabite to przeważnie ugody.
Szukaj tam gdzie ludzie polecają. Popatrz,popytaj etc. Adwokaci są i adwokaci. Znajdź takiego który lubi walczyć a nie wygrywać. Ten który będzie przeciągał,odwoływał,podpowiadał co masz dalej zrobić etc najbardziej Ci pomoże. Wiadomo też że uniknęcie wiezienia ma wiele wspólnego z pieniedzmi i znajomoścami owego adwokata.

Jeżeli dla Ciebie 8 tysięcy nie jest warte wolności to coś z Tobą nie tak. Odsiedź swoje i ciesz się swoimi tysiącami w kieszeni na rzecz kilku latek w dupie.

Jakimi tysiacami jak ja zwykly palacz baki a nie stonoga co jest na***any kasa na adwokatuf ogulnie to nieznasz reali malego miasteczka za dlugo na banicji przebywasz europejczyku
 

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
Jakimi tysiacami jak ja zwykly palacz baki a nie stonoga co jest na***any kasa na adwokatuf ogulnie to nieznasz reali malego miasteczka za dlugo na banicji przebywasz europejczyku

Jezeli jesteś niby uzytkownikiem zioła to co sie boisz uprawiaj !! Powiem jedno jezeli tak na prawde bys robil cos na wlasny uzytek to napewno nie w takiej ilosci boxow co ty chcesz w 50% lecisz na 3 miesiące.

---------- Post Zaktualizowany 16:19 ---------- Data pierwszego postu 16:16 ----------

Jeżeli dla Ciebie 8 tysięcy nie jest warte wolności to coś z Tobą nie tak. Odsiedź swoje i ciesz się swoimi tysiącami w kieszeni na rzecz kilku latek w dupie.



Jak mu szkoda takiego adwokata to niech bierze z urzędu oni ci pomogą ale wpie****ić do paki :D bo kto przy zdrowych myslach mowil by ze 2 boxy sa tylko na wlasny uzytek i chlopie kup sobie boxa 150x150x200 to masz 2.25m2 i lepiej to chyba wyglada jak jest jeden box niż dwa. I pamietaj nie mozna byc nadgorliwym bo ziomka tak ***li przy 1 uprawie a ja juz jade 5 lat non stop.
 
Z

Zenon

Guest
Jakimi tysiacami jak ja zwykly palacz baki a nie stonoga co jest na***any kasa na adwokatuf ogulnie to nieznasz reali malego miasteczka za dlugo na banicji przebywasz europejczyku

Nie wierze co paczam!
Gościu wolność największym przyzwoleniem człowieka. Za kratami to co najwięcej będziesz mógł się wypinać. Żadne pieniądze nie są warte wolności. Jeżeli uprawiasz to raczej MASZ kasę na adwokatów. Ta zabawa niestety ma drugie dno. I choćbyś chciał to musisz się z tym liczyć. To nie jest jakieś tam rozdawanie ulotek,produkcja. Ty popełniasz przestępstwo więc musisz się liczyć z tym co Cie czeka. Dlatego lepiej odłożyć a potem wyłożyć hajsu niż wypinać du*ę. Your choice man.

Małe miasteczko? Chłopie to Ty masz luz że cho cho cho...Robisz co swoje,sprzedajesz zdala od miejsca zamieszkania. A tym bardziej... kto podejrzewa szaraka co? Rób co robisz do tej pory i baw się po cichu...

Z resztą... co ja Ci będę tłumaczył. Jeżeli nie doceniasz wolności to już Twoja sprawa. Nie jeden dobry chłopak by się z Tobą zamienił aby życ jak kiedyś. Doceń to bo jak stracisz to będzie za późno.
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Gdy już ogarniesz sobie papuge to zapamiętaj numer do niego, bo jeśli sanki to swojego telefonu prędko na oczy nie ujrzysz i dzwonić byle gdzie też nie będziesz mógł za bardzo.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,951
Buchów
952
Odznaki
3
za malo to ile mam ku**ie dac tyle chciala to dostala mlody ambitny zaraz po aplikacji tylko taki ja z doswiadczenia wiem ze stare papugi sa choja warte wycisna cie jak szmate i ***ną w kont pozatym niebede placil po 8 kola za kilka krzakow opamientaj sie bo bredzisz

a młody pójdzie tu i tam i klamkę pocałuje. Jak siedzisz w tym tak że opłacasz papugę to gra warta jest grubych pieniędzy a nie jakiegoś śmiesznego 2x600W
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół